Wskazówki

Eliksirów PRAKTYCZNE PRZEPISY

Opis gry

 • recenzja wideo
 • opinie
 • Wydawca:
  Proper Games
 • Autor:
  Sergey Machin
 • Autor ilustracji:
  Alexander Gusev

Artykuły

 • 15 gier dla dziewczynek: piękny, bajki, słodycze i uszczelnień
 • gry i zabawy czy zabawy gry dla dużych firm
 • Kompaktowe gry planszowe: grać na drodze lub na wakacjach!
 • Gry planszowe - znowu w modzie

Rozgrywka z eliksirów planszy. praktyczna pracaNa swojej tury gracz może zbierać recepty, ale jeśli tabela zawiera wszystkie niezbędne składniki Większość gier prezentowanych w niniejszym produkcie zostały stworzone przez obcych panów, ale gry - rosyjskich autorów, i muszę powiedzieć, że jest słusznie zaliczany jest do najlepszych gier planszowych! W tej chwili na forum zdjęcia z poprzednich wersji gry (w polu, piórnik). Nowa wersja gry można zobaczyć w przeglądzie wideo, a jej zdjęcia pojawią się tu wkrótce.

Mikstury pogrąża nas w czary atmosfera, magiczne mikstury, fantastycznych stworzeń i rzadkie magiczne składniki (niektórzy mogą pamiętać osławionego mikstury lekcje angielskiego młodego kreatora). Celem każdego gracza, aby stworzyć jak najwięcej magicznych eliksirów i proszki mogą być ponadto pożądane jest silniejsze działanie, niż jakikolwiek inny gracz - kto spośród was najbardziej zręczny mag - na końcu wyników gra zostanie ogłoszony.

Każda karta w eliksirach - jest zarówno na receptę i magicznym elementem. Recepta mogą być gromadzone lub że infuzji lub eliksiru, ale składniki do niej trzeba wykupić specjalny „członków gabinetu”.

W każdej turze masz okazję do uzupełnienia elementy szafa jakiś egzotyczny składnik: korzeń mandragory, energii, myśli, księżyca ... lub zebrania receptę, biorąc pripasonnuyu w ręku kartę z recepturą i wykorzystania składników szafy zamieszczonych przez Ciebie i innych graczy , To może być telepatyczny wlew leku lub czary, i może być rośliną mistrz eliksir lub eliksir poliglotum, a może ... dobrze, play - i uczyć się dla siebie. Tak, stopniowo, zaczynając od prostych elementów i receptur można przejść do sporządzania bardziej złożonych: na przykład proszku lub losy wielkiego eliksir wiecznej miłości, a nawet tworzenia magicznych stworzeń - jednorożec, salamandra plamista ...

Rozgrywka z eliksirów planszy. praktyczna pracaElementy kolekcji przepis może być stosowany wyłącznie z elementów obudowy, ale nie z ręki gracza
Elementy kolekcji przepis może być stosowany wyłącznie z elementów obudowy, ale nie z ręki gracza
Rozgrywka z eliksirów planszy. praktyczna pracaPartie elementy są umieszczone w środku tabeli w specjalnych elementów szafy.
Partie elementy są umieszczone w środku tabeli w specjalnych elementów szafy.

W trakcie gry, każdy uczestnik nie mają czasu, aby dokonać trudnego wyboru, to nie zawsze jest możliwe, aby zebrać receptę, a dodając do elementów obudowy, pomagacie nie tylko siebie, ale także dla innych graczy. Dodatkowo, karta do gry jako element, tracisz jeden przepis ... Jednym słowem, gra nie wygląda jak gra w pasjansa, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, i zmusza graczy wymyślić najkorzystniejszej kombinacji.

Czytaj więcej:   Do potraw mięsnych w Zepter

Ogólnie rzecz biorąc, gra jest prosty algorytm (co sprawia, że jest tylko lepiej), a jeśli to konieczne, na kartach można przeczytać wszystkie instrukcje dotyczące, na przykład, na specjalnych kartach zaklęć. I oczywiście, każda karta jest ozdobiona pięknymi zdjęciami (który sam jest wart awokado-trup 🙂 i wyposażony jest w mistycznych wyjaśnień, komentarzy do każdego składnika.

Zasady eliksirów planszy. Warsztaty w języku rosyjskim są wewnątrz pudełka.

Mikstury do cichych wieczorów z rodziny lub kręgu przyjaciół. Gra jest łatwa do nauczenia i jednocześnie nie nudzić przez długi czas. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do wielu innych gier planszowych, to entuzjastycznie przyjęta przez wszystkich kobiet, młodych i starych - mogą wpływać na instynktowną skłonność do gromadzenia, opracowywania, gotowane i czary 😉

Jeśli podoba Ci się ta gra , radzimy zwrócić uwagę na dwóch znakomitych dodatków do niego: eliksirów. Uniwersytet golfowe i eliksirów. Cech alchemików - zarówno tych dodatków wymagają Eliksirów planszy. Warsztat, ale znacznie poszerzyć swoje możliwości i zmiany reguł, i, oczywiście, dodać wiele nowych receptur i działań. Podczas odtwarzania można używać tylko dwóch ekspansji! Ponadto masz możliwość zakupu prezent zestaw eliksirów, który zawiera baza eliksirów gry. Warsztat, dwa rozszerzenia do niej: kurs uniwersytecki i Guild Alchemicy i karty prezent „Alhimikote” (10-punktowy przepis zmontowane z dwóch zespolonych eliksirów).

Czytaj więcej:   najlepiej przygotować grilla światło

forum

Napisz własną opinię (jak / nie podoba i dlaczego) można zobaczyć poniżej w komentarzach,
i zadawać pytania na temat zasad i po prostu porozmawiać o grze, zapraszamy na Forum "

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *