Ząbkowanie sałatek Winter FOTO PRZEPIS
Wskazówki

Ząbkowanie sałatek Winter FOTO PRZEPIS

Sałatki w zimie: Najsmaczniejsze przepisy kulinarne ze zdjęciami

18/11/2014
Przygotowania do zimy

11 Komentarze

 

Trudno wyobrazić sobie menu rodziny w sezonie zimowym bez pysznego sałatką z puszek. Pomimo faktu, że wielu uważa Sałatki zimowe relikt sowieckiej przeszłości, konserwowego do sałatek zimowych letnich warzyw nadal pozostaje jednym z najlepszych, tani i niezawodny sposób półfabrykatów na zimę. Różne nowoczesnych receptur sałatek w zimie w bankach pozwalają gotować niemal dowolną sałatkę w zimie bez większych kłopotów. Nowoczesna gospodyni w kategoriach zachowania dużo więcej szczęścia niż naszych matek i babć.

Po tym wszystkim, mamy elektryczny młynek do mięsa, mikser, i ... Multivarki sałatki w zimie - Najsmaczniejsze przepisy kulinarne ze zdjęciami. To dzięki szczegółowych przepisów o krok za krokiem fotograficznych puszkach sałatek zimą warzyw nie jest już skomplikowane tajemnica konserw, który jest podany jedynie do zrozumienia nauki elity. Sałatki warzywne zimą - przepisy kulinarne ze zdjęciami proste i smaczne dostępny jako początkujący gospodyni i zaawansowanej ochrony guru.

Jeśli podzielić się moją miłość do sałatek w zimie, to zwrócić uwagę na przepisy na smaczne sałatki w zimie i pysznych przekąsek zimowych warzyw - ulubione i sprawdzone wykroje, które wykorzystują więcej niż jeden rok. Jeśli chcesz pyszne sałatki w zimie - mniam recepty, to jesteś we właściwym stronie. Niemal wszystkie wymienione poniżej receptur do sałatek na zimę bez sterylizacji, co znacznie upraszcza cały proces konserwacji sałatki w ogóle.

A co pyszne sałatki w zimie gotować? Tradycyjnie, pytam was do podzielenia się sałatkę recepty zima w komentarzach, ponieważ doświadczenie w konserwacji mogą być przydatne i interesujące dla innych użytkowników.

Sałatka z cukinii z ryżem w zimie

Sałatka z cukinii w zimie z risom- receptury foto_13

Proponuję spróbować gotować pyszne sałatka z cukinii z ryżem na zimę. Okazuje się satysfakcjonujące i soczyste cukinię przekąskowy, które mogą być dostarczane w formie zimnego jak sałata lub ciepła, a następnie pełny obrót pochylić gulasz letnie warzywa. Patrząc w przyszłość, powiem, że przygotowuje sałatkę zimową cukinia z ryżem bez sterylizacji, od prostych i łatwo dostępnych składników. Jak przygotować sałatkę z cukinii z ryżem w zimie, można obejrzeć tutaj.

Czytaj więcej:   PRZEPISY dzieci w pięknie zdobione

Sałatka „Polowanie” na zimę

Polowanie w zimie sałatkowy foto_03

Sałatka przepis „Polowanie” ze mną podzielił dziewczynę i bardzo długo. Raz z dala od niej, próbowałem tej ochrony, a ja naprawdę się podobało. Więc w tym roku puste która pojawia się w mojej spiżarni, i bardzo szybko znika wraz z nadejściem chłodów, gdy przychodzi czas na zapasy na zimę. Przygotowanie „Polowanie” na sałatki zimowej z kapusta, pomidory, ogórki, cebula, marchew i papryka - jak widać, listę imponujących składników. Ale to, oczywiście, sprawia, że jest tak smaczne i ciekawe. Jak gotować tutaj.

Sałatka z cukinii z kapusty zima, pomidory i marchew

Sałatka z cukinii w zimie z kapustą foto_05

Przygotowujemy sałatkę z cukinią i kapustą na zimę bez sterylizacji. Ta przekąska z warzywami od dawna cieszy sukces w mojej rodzinie i jest tradycyjnie jednym z honorowych miejsc przy stole. Przygotuj ją prosto i szybko. Wszystkie warzywa są kruszone, umieścić je razem, leżał w wysterylizowanych słoików i rolki z specjalnej maszynie. Jak gotować tutaj.

Sałatka z ogórków w zimie „ostre”

Sałatka z ogórków w zimie „ostre”

Specjalna pikanterii do tego sałatka z ogórków na zimę daje czosnek i pieprz, przyprawy te sprawiają, ogórki tak pyszne! Lubię też o ten przepis jest, że jest to sałatka z plasterki ogórka w zimie, a nie koła, na przykład. Przy tak dużej krojone ogórki mają bardziej żywy, bogaty smak i wygląda bardzo apetycznie. Jak przygotować sałatkę z ogórków w zimie „ostre”, można zobaczyć TUTAJ.

Pyszne bakłażan smażony na zimę

Podsmażyć bakłażan na zimu- receptury foto_10

Jeśli lubisz proste i kłopotliwych recepty wygasza Bakłażan w zimie, to mój obecny przepis smażone bakłażany w zimie zasługuje na uwagę. Canning smażyć trochę niebieski w zimie nie zajmuje wiele czasu, ponieważ w małej części. Wynik z pewnością podobać: bakłażan saute zima okazuje się bardzo smaczne, soczyste, a na pewno będzie ozdobić swój dom w menu zimowym. Ponadto przygotujemy smażone bakłażany w zimie bez sterylizacji, co czyni saute przepis trochę niebieskiego na zimę nawet bardziej interesujące i atrakcyjne. Przepis ze zdjęciami tutaj.

Sałatka jarzynowa na zimę „Paramoniha”

Sałatka jarzynowa na zimę „Paramoniha” foto_08

Drodzy przyjaciele, chciałbym przedstawić Wam bardzo smaczne surówka w zimie, która ma śmieszną nazwę - „Paramoniha”. Szczerze mówiąc, nie wiem, skąd pochodzi, kiedy zapytałem teściowa się ze mną podzielić prosty surówka na zimę, a potem dała mi ten przepis. Ona też, że już dostał imię, a który to nazwać - i teraz nie wiem. Ale w rzeczywistości nie jest tak ważne. Najważniejsze - że ta sałatka na zimę z pomidorów, cebuli, papryki i marchewki gotować proste, szybkie i łatwe, a wynik jest pyszne i piękne. Jak przygotować - zajrzyj tutaj.

Sałatka z jęczmieniem na zimę

Sałatka z jęczmienia zimowego foto_1

Czytaj więcej:   JAK DRY BEEF soczysty

Z reguły robimy zbiorze warzyw, ale tym razem chcę zaoferować bardziej satysfakcjonującą opcję - Sałatka z jęczmieniem na zimę. Okazuje wszechstronny danie - wtedy i owsianka, wtedy i warzyw, słoik został otwarty w zimie - i przygotować pożywne i smaczne danie. Był szczególnie cenione przez tych, którzy przestrzegają postu. Dobrze, pewni, szczęśliwy, aby znaleźć to wykorzystanie sałatki jako dodatek do dań mięsnych. Przepis ze zdjęciami tutaj.

Sałatka z cukinii w zimie z marchwi i cebuli

Sałatka z cukinii zdjęcie 13

Szukasz nowego sałatki squash na zimę? Koniecznie sprawdź sałatka z cukinii i marchewki na zimę i lukom.U to dość prosty przepis, tanie składników, ale doskonały smak i bardzo reprezentacyjny wygląd. Jak przygotować sałatkę z cukinii w zimie z marchwi i cebuli, można zobaczyć TUTAJ.

Leczo z papryką na zimę z fasolą

Leczo z papryką na zimę z fasoli przepis foto_13

Liczne bary pieprzu w zimie mają szczególne miejsce w moim kulinarnym notatniku. A dzisiaj chcę przedstawić Wam jeden z moich ulubionych przepisów lecho na zimę pieprzu. Jestem pewien, że fani będą mieli ten przepis Lecho pieprzem w zimie. Przygotujemy nie tylko klasyczną Leczo z papryki słodkiej i lecho z fasoli. Z pełną odpowiedzialnością mogę obiecać, że ten przepis od Lecho pieprzem w zimie - Yum! Jak gotować Leczo z papryki i fasoli, zajrzyj tutaj.

Sałatki w zimie „widzimisię” jarzynowa z warzyw

Sałatka na zimę warzyw Warzywa „widzimisię” foto_01

Jeśli szukasz warzyw sałatkowych zima, papryki, marchwi, cebuli i pomidorów, a następnie udał się do adresu. Chciałem podzielić się z wami bardzo dobry przepis na piękną i intrygującą nazwą „kaprysu warzyw.” Dlaczego sałata tę nazwę, to zrozumiesz, po zapoznaniu się z receptą do końca. Przepis tutaj.

Leczo z ryżem w zimie

Leczo z ryżem dla receptury zimowym z foto_01

Jak gotować ryż z lecho na zimę, można zobaczyć TUTAJ.

Ogórki gruziński: smaczne i pikantne sałatka na zimę

ogórki gruziński Photo 12

Jak gotować ogórki w gruzińskim na zimę, można zobaczyć TUTAJ.

Sałatka z cukinii w zimie „Wujek Bens”

Sałatka z cukinii w zimie „Wujek Bens”Jak gotować słynny squasha sałatkę na zimę „Wujka Bens”, można zobaczyć TUTAJ.

Sałatki w zimie na „świeżości” z warzywami

Sałatka z warzyw w zimie, „świeżość” foto_8

W tym domowym zestawem zalet. Po pierwsze, to sałatka uzyskuje bardzo piękne - jasne, apetyczny. Po drugie, bardzo smaczne - wszystkie składniki są w nim doskonale połączone ze sobą. Po trzecie, taki przepis sałatka z warzyw w zimie dość proste i nie wymaga żmudnego sterylizacji. Jak ugotować smaczną sałatkę w zimie na „świeżości” warzyw, pisałem TUTAJ.

Letcho ogórek w zimie (bez sterylizacji)

Lecho ogórki do zimowego foto_03

Jak gotować Lecho ogórków w zimie można zobaczyć TUTAJ.

Bakłażan Sałatka na zimę „września”

Imiona w tej sałatki dużo, ktoś dzwoni jego komórka, kawior, ale to było nazywane „wrzesień”. To było we wrześniu, można kupić najświeższe i pyszne bakłażan, pachnące pieprzem i dojrzałe pomidory domu. Zobacz przepis ...

Sałatka z cukinii w zimie w języku koreańskim

cukinia koreański zdjęcie 13Bardzo smaczne i pikantne sałatka z cukinii na zimę. Jeśli gotować, nie pożałujesz! Przepis z krok po zdjęciach po kroku tutaj.

Czytaj więcej:   PRZEPIS Napoleon tort twaróg

Sałatka z ogórków i papryki na zimę

Jeden z moich ulubionych sałatek zimą - z ogórków i papryki. On jest niesamowity: jasny, piękny, bardzo elegancki. Ta sałatka będzie dobrze wyglądać na świątecznym stole, a w dni powszednie zawsze pomóc. I gotować szybko i łatwo. Zobacz przepis ...

Sałatki w zimie „cud” Lato z warzywami

Sałatki w zimie foto_03 warzyw

Chcę wam powiedzieć, jak przygotować sałatkę z warzyw w kapuście zimowym. Jest to bardzo smaczny preparat, ponieważ zebrano dużą ilość warzyw. Tutaj można znaleźć i soczyste pomidory i papryka, cebula i i kapusta i Mizeria ... co zwykle gotować świeże w lecie, jak i zimą będzie można otworzyć to tutaj zachowania. Przepis ze zdjęciami tutaj.

Sałatka z zielonych pomidorów na zimę „vkusnoty”

Sałatka z zielonych pomidorów na zimę „vkusnoty” _03

Jestem bardzo zadowolony, że moja strona i przechowywanie zyskał kolejną wyśmienitą sałatkę w zimie. Kiedy za pierwszym razem sałata, pół porcje spożywane następnego dnia, i musiał zostać przewieziony do zakupu produktów na nowej partii sałaty. Sałatka z zielonych pomidorów przepis na zimę „vkusnoty”, można obejrzeć TUTAJ .

Koreańskie marchew na zimę

Marchew w koreańskim w tym przepisie w postaci świeżej, trochę twarde i kruche. Jeśli nie chcesz go zachować, można po prostu przechowywać sałatkę w lodówce przez 7-10 dni. Zobacz przepis ...

Sałatka z bakłażanem w zimie „Kuban”

Sałatka z bakłażanem w zimie „Kuban” foto_02

Łatwe w przygotowaniu i smaczne sałatka z bakłażana ulubionych na zimę. Jeśli dopiero zaczynają oszczędzać, to sałatka przepis jest to, czego potrzebujesz! Zobacz przepis ...

Sałatka z zielonych pomidorów na zimę „Barwy jesieni”

Sałatka z zielonych pomidorów na zimę, „Barwy jesieni” _1

Jeśli nigdy nie przygotował sałatkę z zielonych pomidorów, pilnie skorygować! Ten rodzaj zbioru jest jednym z najbardziej popularnych w mojej rodzinie, a banki z sałatką, co do zasady, przed końcem Nowego Roku. Zobacz przepis ....

Bakłażan sałatka na zimę „dziesiątki”

Bakłażan kilkanaście Zdjęcie 12Sałatka „Dziesięć” - najbardziej ulubiony zimowy surówka moja mama. Ta sałatka również lubiący prostych proporcjach - wszystkie warzywa trzeba wziąć 10 sztuk. Przygotowuje bardzo proste, ale smak zachwyci całą zimę. Kto nie próbował, radzę się przygotować. Zobacz przepis ...

Sałatka z bakłażana i fasoli na zimę „Special”

sałata w zimie oberżyny i fasoli zdjęcie 15

Każdego roku, bez wątpienia mogę zamknąć kilka słoików bakłażana sałatkę z fasolą na zimę. Ponadto, jest to bardzo smaczne puszkach, jest także bardzo satysfakcjonujące, dzięki czemu może służyć nie tylko jako przekąskę lub dodatek do mięsa, ale również działać jako samodzielne danie. taki sinenkie z fasolą na zimę oni miłują: szczególnie ważne dla tych, którzy trzymają się. Jak gotować pyszne sałatkę z bakłażana i fasoli na zimę „Special” można obejrzeć tutaj

Sałatka z cukinii w zimie „język Teschin”

Salat-IZ-kabachkov-na-zimu-Teschin-yazyik_10

Jeśli nie chcesz męczyć się z cięcia plasterki cukinii, zgodnie z pierwotnymi przekąski przepis „Teschin języku squash na zimę” Polecam zwrócić uwagę na jego uproszczonej wersji, i gotować wszystko w formie sałatki. Zobacz przepis ...Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *