AMBER SER SKŁAD LEADER
Wskazówki

AMBER SER SKŁAD LEADER

Ten „Magnit” produkt ser kupiliśmy w sklepie. Było to działanie 15-procentowym rabatem. Kupiony w próbce małych opakowaniach. To było 398 gramów, a cena była tylko 52 rubli. Zdjęcie.

Produkt topiony ser Amber liderem Jantar zdjęcia

To urządzenie jest produkowane w Federacji Rosyjskiej, w Woroneżu.

Kompozycja zawiera następujące składniki: odtłuszczone mleko w proszku, masło, mleko substytut tłuszczu, wody, środków zagęszczających, stabilizatorów (żelatyna i białko) niskotłuszczowego sera i emulgujące E 339. W tym takie znacznika dla tego produktu. Zdjęcie.

Produkt topiony ser Amber liderem Jantar zdjęcia

Udział masowy tłuszczu wynosi 45 procent. Po zapakowaniu vskroesh można przechowywać nie więcej niż 12 godzin, oczywiście w lodówce. Wykonana jako producenci pisać, zgodnie z GOST.

Teraz będę mówić o jego smaku i wyglądzie. Wykonana ten produkt w postaci sera kiełbasa z pięknym lekko brązowej skorupie, nawiasem mówiąc, miękki. Pakowane w plastikowej przezroczystej folii. Jest on usuwany bardzo łatwo i szybko, bez rozbijania wygląd produktu. Zdjęcie.

Produkt topiony ser Amber liderem Jantar zdjęcia

Na zdjęciu: Złoty „skórkę” na wszystkich stronach.

Produkt topiony ser Amber liderem Jantar zdjęcia

Ma zapach wędzonych. Wewnątrz białej, jednorodnej konsystencji. Wyciąć dobrze, nie kruszy się i nie łamie. Zdjęcie.

Produkt topiony ser Amber liderem Jantar zdjęcia

Smak jest słodki i lekko wędzony. Ser jest miękki, ale nie przykleja się do zębów. Spice na mój gust w umiarkowanych ilościach. Ale tu jest smak wędzonego mi osobiście przypomina jak „chemia”.

Mój wniosek: produkt ser ser jest daleko. Myślę, że lepiej jest kupić naturalny ser. Polecam, ale ten produkt nie jest dla mnie. Spróbuj, a sam zdecydować: czy dany produkt czy nie. I put "four-minus".

Jest on również dostępny i inna moja opinia na temat sera:

Sprzedawcy ser Belebeevsky najwyższej jakości sera,

Ser pakowany Como Holendrów nie jest zadowolony ze smakiem,

Czytaj więcej:   przepis sporządzenia Moonshine

Ser pakowany Kostroma Kamensky maslosyrkombinat nie złe ser

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *