W jakim wieku można podawać surowe owoce DZIECKO
Wskazówki

W jakim wieku można podawać surowe owoce DZIECKO

Eksperci powiedział, czy można dać małych dzieci surowych owoców

Podczas odstawieniu od karmienia piersią na pytanie dziecka konfrontuje swoich rodziców, co można dać do dziecka, ale z tego co jest lepsze do powstrzymania.
Mogę owoce dla dzieci
Mogę owoce dla dzieci
thebabyspot.ca

Zdrowe odżywianie eksperci dać odpowiedź na pytanie, czy jest możliwe, aby dać małych dzieci surowych owoców, pisze Medikforum.

Czytaj także:  Jak zmniejszyć ilość cukru w diecie dziecka

Owoce są doskonałym wyborem dla karmienia piersią, które jest stopniowo odsadzonych od karmienia piersią. Ale należy pamiętać, że nie wszystkie warzywa są odpowiednie dla dziecka, z uwzględnieniem jego czułość układu pokarmowego.

Najczęściej pediatrzy zalecają rozpoczęcie z parą jabłek lub sosem jabłkowym. Dla zdecydowanej większości dzieci smak sosu jabłkowego jest dopuszczalne, a nawet pożądane.

Mogę owoce dla dzieci
Mogę owoce dla dzieci
letseatspeech.com.au

Ale niektóre surowe warzywa nie są dobrze trawione przez dzieci. Fakt, że szczęka i zęby dziecka i nie jest jeszcze w pełni rozwinięty, a to jest trudne do mielenia owoce na małe kawałki. to zachowane i ryzyko, że dziecko będzie dławik bo.

Ponadto, surowe owoce miąższ zawiera substancję, która generalnie nie jest trawiony przez organizm. Układ trawienny o niczym dorosły celulozy do strachu, ale dziecko może powodować biegunkę i różnych zaburzeń żołądka i jelit. Na parze rozdrobnione lub puree stan jabłko przed podzielonym celulozy.

Jednakże, począwszy od szóstego miesiąca życia, można rozpocząć, aby spróbować dać dziecku surowe owoce. Jest lepiej, jeśli najpierw zostaną one wystarczająco zmielone dziecku łatwiej było je wchłonąć.

Mogę owoce dla dzieci
Mogę owoce dla dzieci
Momtastic

Czytaj więcej:   DANIA Delicious Eastern Cuisine ze zdjęciem

Obserwować, jak on reaguje na te owoce, a także czy nie miał objawy niestrawności. Jeśli one nie pojawiają, to lepiej, aby zatrzymać podaniem ich dziecko. Kilka lepiej przygotować jabłka, gruszki, suszone morele, ananas, a do stanu zawiesiny w celu doprowadzenia banany, arbuzy, brzoskwinie, winogrona i granaty. 

Wcześniej, Ivona napisał, że nie można podawać dzieciom na śniadanie.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *