kuchnia

JĘCZMIEŃ MŁYN DRINK succory

 • ocena
 • nowy
 • cozetta awatar

  cozetta

  04.07.2016
  25

  4 zdjęcia
  Kawa jest alternatywa! (O korzyści i szkody dla smaku yachmofe))

  Żartuję, nie, oczywiście)) Ale jeśli chcesz coś okolokofeynogo, a stawka dzienna kofeiny zrobiono to „yachmofe” doskonale spełnia wizerunek miły wieczór kubek mleka i kukurydzy napoju) Więc kupić paczkę 35 w Auchan rubley100 gramów. Jako część - żyta i jęczmienia.

 • biplane_rb awatar

  biplane_rb

  20.07.2016
  4

  2 zdjęcia
  Mój asystent w utracie wagi - smak kawy, cena grosz, a korzyści są ogromne!

  Dzień dobry! Ta recenzja Chcę zadedykować tym, którzy rozpaczliwie walczą o jej figury i nie może dać swoje ciało na dzień po prostu odpocząć. Chodzi o tzw substytut kawy - mieszanki cykorii zbóż „The Old Mill”.

 • Miss-Król Avatar

  Miss-Król

  12.05.2017

  4 zdjęcia
  Co może zastąpić kawę i jak utrzymać szczupłą sylwetkę? Odpowiedź jest prosta - tylko 30 rubli, a odklejeniu z kawą „igły”!

  Kiedyś, aby pić dużo kawy. I początkowo nie rozumiałem go, a każdy widział. Potem zatrzymał się, by wlać wysublimowaną rzeczy, które tak naprawdę nie radosny, ponieważ większość materiałów odtwórczych „wyparował” przez sublimację. Podszedł do kawy mielonej. Ale do niego nie jest w porządku.

 • To аватар

  to teraz

  18.08.2018

  1 zdjęcie
  ☕️Kak zrezygnować kawy zapalonym ludzi kawę? ☕️Poprobovat napoju jęczmienia na raz! ☕️ USE i wszystkie jego zalety jeden ma OTZYVE☕️ jakieś przeciwwskazania? ☕️

  Dzień dobry! Przystępujemy do analizy! Cena około 25-30 rubli za opakowanie. Całkiem niedrogie. PACKAGING małe pudełko z tektury z kolorowym druku - łatwe do wykrycia na półce w sklepie.

 • kat-Malysh awatar

  kat-Malysh

  6.09.2014
  2

  2 zdjęcia
  Usiadł na

  W czasie ciąży, szukać zastąpienie kawy, nawet zanim to wiele razy próbując przyzwyczaić do picia użyteczną cykoria (różne firmy próbował), ale mimo to gorycz mdły Burda. wspomnienie z dzieciństwa pozostawione przez obschepitovskogo „kawa” poświęca się dzieciom i ogrodzie szkolnym.

 • Feliĉo awatar

  szczęście

  29.09.2016
  96

  2 zdjęcia
  Co może zastąpić czarną kawę i herbatę? Istnieje wiele opcji, jedną z nich - napój zbożowy „Stary Młyn”.

  Wszystkie dobre dni! Identyfikowanie na skłonność do anemii z niedoboru żelaza, jestem miłośnikiem herbaty i innych napojów ocieplenia, zacząłem szukać alternatywy dla czarnej herbaty polifenole, które hamują wchłanianie żelaza.

 • G-rafff awatar

  G rafff

  12.04.2016

  6 zdjęć
  Napój jest wykonany z naturalnych materiałów, które można pić kobiety w ciąży i dzieci! Bardzo smaczne i zdrowe!

  Cereal Drink Old Mill pierwszy raz próbowała odwiedzić moją siostrę. Zwrócił uwagę na dość małym pudełku, stosowanego do wytwarzania napoju moje plemyashka (8 lat). Staram - smakują jak ponad cykorii. Kupiłem. Gdzie kupić - hipermarket „Auchan” Cena - 19-25 rubli.

 • Mofn awatar

  Mofn

  15.06.2015

  5 zdjęcia
  Nikt nie jest niezbędny? + Photo i eksperymenty z smaku

  OFE bardzo kocham, mam pić bez mleka i cukru, po prostu ... cieszyć się smakiem picia. Niestety, kofeina jest przeciwwskazany u mnie, a ja musiałem szukać alternatyw.

 • Nataliya31 awatar

  Nataliya31

  11.12.2017
  3

  22 zdjęcia
  Miłość nie jest pierwszy kubek (do tego przyzwyczaić). Miłośnicy cykorii na notatki, ale pijących kawę nie są zadowoleni (kompozycja zdjęcia)

  Cykoria używam jedzenie od dłuższego czasu, a na bieżąco (pełne kawy nie dał się, jak z mlekiem na śniadanie). Różne napoje kasze nawet nie jestem zainteresowany (bałem się, że mój organizm nie postrzegają smakuje mu strannyenovyeneznakomye).

 • Yul-chik Avatar

  Yul-chik

  11.12.2015
  10

  4 zdjęcia
  Cereal napój jako zamiennik kawy? Co faktycznie jak jęczmień, żyto napój do smaku i co jest lepsze - cykorię lub zbóż? Czytaj tutaj). + Dużo zdjęć))

  Pozdrowienia dla wszystkich w jego wycofaniu Pij zieloną herbatę - jest to przydatne. Woda pitna - konieczność. Pić kawę - wymuszonej konieczności i uporczywy zwyczaj dla wielu. Ale czasami zaczynają wzbudzać najlepszą kawę na własną szkodę w wyniku uzależnienia nabycie licznik kofeiny. Tak, tak, tak.

 • Enot_Obormot awatar

  Enot_Obormot

  04.07.2018

  6 zdjęć
  Nie ma kawy bez cykorii, ale również smaczne, a co najważniejsze, przydatne

  Hello! Kocham cykoria, a nawet nie podejrzewają, że istnieje podobny napoje. Ataki natknąłem się na polu „Jęczmień” napis. Po przeczytaniu, że jest to przydatne napój zbożowy, postanowiłem podjąć próbę. Cena jest niewielka - około 30 rubli. Waga - 100 g Nie zawiera kofeiny.

 • Pikasya awatar

  Pikasya

  15.03.2017

  Kilka lat pić ten napój z całą rodziną. Żyto i jęczmień różnią się od cykorii? Tajemnice sztuczki i gotowania)))

  Pić ten napój z całą rodziną od kilku lat. Pierwszy cykoria picia, z różnych - i płyn i proszek. Cykoria jest słaby (dla niektórych będzie to plus), ale wymawiane specyficzny smak.

 • Violetta Ławrow awatar

  Violetta Ławrow

  06.9.2016

  7 zdjęcia
  cykoria amatorzy mają do smaku.

  Dzień dobry, dzisiaj jest moja opinia będzie koncentrować się na wielkich napojów ze zbóż. Napój ten składa się z dwóch prostych i naturalnych składników jest jęczmień i żyto, wszelkie zanieczyszczenia i konserwanty są dostępne.

 • Rudolfik awatar

  Rudolfik

  06.07.2017
  3

  2 zdjęcia
  Doskonała, a co najważniejsze przydatny substytut kawy lub cykorii!

  Nie znaleziono na ayrekomende tego napoju „jęczmień, cykoria”, ale postanowił nie tworzyć nowy artykuł i napisać tutaj, bo próbowałem i to po prostu „Jęczmień” i po prostu „Żyto” producenta, i wydawało mi się, że smak pomiędzy nie mają wielkiej różnicy.

 • dusjn awatar

  dusjn

  06.07.2018

  1 zdjęcie
  Ratowania pić w GW! smaczne i zdrowe. GDZIE KUPIĆ?

  W okresie ciąży i zapalenia wątroby typu B odzwierciedlać że można pić i jeść. Przez ostatnie miesiące ciąży widział w zwycięstwie napój kawowy wykonany z jęczmienia „Stary młyn” i cykorii i postanowił zastąpić kawę.

 • obraz w Belen

  bezduszny

  18.09.2017

  Okropny zapach, pić mocą

  I bolały trzustka, kawa nie może pić. Ale jestem nocnym Markiem, a do pracy rano nie wstawać. Jak tu bez kawy?. Na poranna kawa zbyt picia. Cóż, postanowiłem nie zatruwają organizm jest teraz w modzie cykorii i kupiłem paczkę. Sklep wziął najtańsze, na próbę, na 25 rubli w „Pyaterochka”.

 • Sura awatar

  sura

  3.07.2015

  1 zdjęcie
  Dla kobiet w ciąży, matek i wiele więcej! Przydatne alternatywa dla kawy!

  Dzięki temu kawa napój jest bardzo znane davno.Esche 10 lat temu, nasza rodzina pili to wszystko bez wyjątku, kto jako substytut kawy, który nie mógł być w powodu wysokiego ciśnienia, który uważał kawa szkodliwe i ktomu nravilos.Da prosty i naturalny cena dostupnee.Potom od pewnego czasu mamy przestali kupować, tym ...

 • Elena0010 Avatar

  Elena0010

  29.07.2017

  I - zagorzałym miłośnikiem kawy, ale jest jakiś użyteczny wymiana kawy?

  Pozdrowienia dla wszystkich niektórych miłośników kawy, to wspaniałe, smaczne, a co najważniejsze nie przydatna w dużych ilościach. Moja rano zaczyna się od 2-5 filiżanek kawy, cukier z 2 łodzi (myślę dla wielu jest w sumie) i mleka, całkiem sporo.

 • Natalya824 awatar

  Natalya824

  14.04.2018
  2

  3 zdjęcia
  Nie wrażeniem pierwszego kubka, a potem siada na nim!

  I pić kawę kilka razy dziennie, ponieważ kochanek kawy. Ale rano piję herbatę tylko gotowane, ponieważ kawa rano chory. Resztę czasu, gdy chcesz coś coś gorące i smaczne, nie jest nowy dla mnie i miłą alternatywę: drink Old Mill.

 • ellenca awatar

  ellenca

  05.05.2015

  Bezkofeinowa i użyteczne

  Drink dla każdego. I dorośli muszą pić i dzieci, jak to jest możliwe i konieczne jest !! Bardzo przydatny produkt, bez żadnych dodatków. szczególnie bezkofeinowej Wydawany jęczmienia i żyta. Po prostu super !! Znalazłem ten napój ja ​​osobiście, w Auchan, cena jest do zaakceptowania dla swojego ulubionego kubka !!

 • Calle awatar

  Calle

  17.04.2017

  jak

  Ja nie piję kawy przez długi czas. Cóż, raz na miesiąc, może. Raz spróbował tsikoriy- lubił. I poszli opcji ...))) Kup Różne - próbka. I to (żyta i jęczmienia) zawsze kupić. Smak ... jeśli nigdy nie pije cykorię, może zaistnieć potrzeba czasu na dostosowanie się.

 • Jaśmin ... Awatar

  Jaśmin ...

  11.05.2013
  1

  Doskonały zamiennik kawy !!!

  Ponieważ jestem wielkim fanem jego picia kawy mnooogo !!! Jakoś myśleć o swoim zdrowiu postanowiłem poszukać zastępczego kawy, które lubił i nie zaszkodzić! Znalazłem dobrze, bardzo przystępnej cenie! napój kawowy z produktu Rosyjskiej bez kofeiny! jęczmień. Postanowiłem spróbować.

 • olesua awatar

  olesua

  14.06.2018

  Słaby zaamenitel kawy - ale coś jest!

  Jestem wielkim fanem kawy organicznej i zaparzyć dokładniej w kręgu, Lubię, kiedy jest osad. Ale w związku z ciążą, prawie przestał pić swój ulubiony napój - bo to boli straszną zgagę, i tak dalej.

 • Valentinka1212 awatar

  Valentinka1212

  30.05.2015

  Smak jest prawie taka sama jak z kawy, ale najważniejsze - bardzo przydatny, a także małych i dorosłych!

  Witamy! Uwielbiam kawę, przed wypiciem go od rana do wieczora! Ale on nie jest przydatna, zwłaszcza w dużych ilościach, więc postanowiłem znaleźć zastępstwo dla kawy. Tak, mam ten wspaniały, a co najważniejsze - zdrowy napój! Bardzo podoba mi się projekt opakowania.

 • ksksuks awatar

  ksksuks

  02.06.2018

  Aby zrezygnować z kawy nie było trudne.

  Usiadłem na napoju zbożowego od Starego Młyna, skończył na czwartym polu, nadszedł czas, aby uruchomić na nową. I powiem wam, że jest to świetna alternatywa dla kawy. Dada. Smak niż on przypomina mu, ale o wiele bardziej użyteczne.

 • Natalya_Nikolaevna awatar

  Natalya_Nikolaevna

  26.02.2014
  2

  Dobrym zamiennikiem kawy.

  Ta kawa jest prawdopodobnie we wszystkich stołówkach szkolnych. Nawet w przedszkolu jest to gotowane. Nie kofeina, smaczne i użyteczne. Osobiście, mój syn pić go z przyjemnością. Nawiasem mówiąc jest to napój spożywany przez naszych przodków, zanim zapoznał się z ziaren kawy.

 • obraz Lali

  z

  15.02.2017

  Doskonałą alternatywą dla zwykłej kawy

  Napój ten nie kupił tak dawno temu i udało się wyciągnąć własne wnioski. Muszę powiedzieć - Podobało mi się to o wiele więcej niż cykorii. Dużo smaczniejsze i tańsze. Bardzo smaczne z mlekiem. Napoje nawet privereda- syna. Napój jest przydatna iw przeciwieństwie do kawy, jak sądzę, nie jest tak szkodliwy wpływ na naczynia krwionośne.

 • Holle awatar

  wydrążony

  20.04.2015

  imitacja kawy z korzyścią dla ciała

  Wspaniały napój z palonych ziaren jęczmienia i żyta -. To jest teraz coraz bardziej dostępne i rozpowszechniania informacji o zagrożeniach związanych z kawą, a te nie są najlepszym sposobem vozdestvuet na układ nerwowy, przyspiesza serce, zwiększa ciśnienie krwi i zmęczenie pojawia się po takim vspleksa (jak wiadomo ...

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Cream bitą śmietanę z ricottą

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *