kuchnia

SKŁAD cukrzycowej kiełbasy

Gotowane kiełbasy cukrzycę - produkt mięsny wykonany z pulpy wieprzowiny i mięsa wołowego, z dodatkiem wody pitnej, sól, przyprawy aromatyzujących.

Kiełbasy dla diabetyków są produkowane tylko najwyższej klasy w następującym zakresie: gotowane parówki, kiełbaski i hot dogi dla diabetyków. Od zwykłej gotowanej kiełbasy, parówki i kiełbasy mają wyższą zawartość masła, jaj i mleka.

Cukrzycę gotowane kiełbaski z wołowiny, cielęciny przycięte, chude mięso wieprzowe, masło, mleko, sól, przyprawy i azotanów. Technologia produkcji jest taki sam jak kiełbasa doktorska premii mlecznej diecie. Końcowy produkt powinien mieć konsystencję jednorodną elastyczną, mają różowego światła pozwalającą na rozdrabnianie przekroju bochenek być czyste i suche, przyjemny smak, lekko słone, przyprawa zapach. Długość bochenka 15 do 50 cm i średnicy 5,5 cm i z ułamku masowym wilgotności 60 ± 5%. przechowywanie tego rodzaju kiełbasy okres nieprzekraczający 30 dni w chłodnym miejscu.

Kiedy cukrzyca jest ważnym zawartość kiełbasy tłuszczów i węglowodanów, a także ich zawartość kalorii. W cukrzycy gotowane kiełbas kcal powyżej średniej około 254 kcal; tłuszcze podobne - całkiem sporo, bo aż 22,8 g; Białka również wiele około 12,1 g gotowane kiełbasy cukrzycowa jest specjalnie opracowany produkt o minimalnej zawartości węglowodanów i tłuszczu w taki sposób, że obejmuje 20-30% dziennego zapotrzebowania na osobę, co pozwala na całkowicie bezpieczne w tej chorobie. Tak więc zawartość kaloryczna produktu wynosi 10-15%. Dzięki takiej charakterystyce gotowana kiełbasa cukrzycowa często zawarte w pożywieniu w cukrzycy typu 1 i 2.

Oczywiście, należy zwrócić uwagę na skład parówek wskazanych na etykiecie. Zwłaszcza, gdy istnieją poważne choroby, jak bez skrupułów producenci często zastąpić jeden składnik do drugiej, że w przypadku konwencjonalnego może nie być zauważalne, ale w cukrzycy wszelkie odchylenia w diecie mogą być szkodliwe dla państwa. Chociaż producent prawo, kto używa tradycyjnej nazwy będą musiały wytworzyć produkt ściśle przez DSTU. Jednak praktyka ostatnich lat pokazuje, że kiełbasa - nie jest najbardziej użyteczny i bezpieczny produkt z wytwarzania wszystkich produktów przemysłowych, jako część kiełbasy nie może zawierać dodatkowe składniki umownej standardu.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky

Czytaj więcej:   COMBS Lody JAK ZROBIĆ


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *