Wskazówki

Białka i węglowodanów w produktach gotowanych

Tabela zawartości białka, tłuszczu, węglowodanów i kalorii w produktach spożywczych.

Kaloryczny stół zawartość i skład produktów potrzebnych do obliczania kalorii i BZHU podczas diety dla utraty wagi i budowy mięśni.

Szukaj dla konkretnego produktu spożywczego, jednocześnie nacisnąć kombinację klawiszy Ctrl + F i wpisz w pasku wyszukiwania (który pojawia się w dolnej części okna) nazwę produktu. Naciśnij klawisz Return (Enter).

Produkty kaloryczne obejmują na 100 g surowca / produktu suchego (przed obróbką cieplną). Przykładowo, płatki powinny być ważony przed gotowaniem, mięso - surowego itp

Aby zobaczyć kaloryczność i skład grupy produktów, należy kliknąć na nazwie grupy:

Warzywa
Owoce i jagody
Orzechy
słodycze, cukier, czekolada i inne .
Ciasta i inne wyroby cukiernicze
Chleb, pieczywo, mąka
Zboża
rośliny strączkowe
Grzyby
mięso, podroby, drób
Kiełbasy i produkty
mięsne konserwy i wędzone
tłuszcze, margaryna, masło
mleko i produkty mleczne
Jajka
Ryby i owoce morza
Kawior
Nuts

 Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi!

warzywa

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
bakłażan91,00,60,15.524
brukva87,51.20,18.137
zielony groszek80,05.00.213,372
cukinie93,00,60.35.727
kapusta90,01.8-5.428
kapusta90,01.8-6.131
kalafior90,92,5-4.929
ziemniaki76,02.00,119,783
Zielona cebula (PEN)92,51.3-4.322
por87,03.0-7.340
cebule86,01.7-9.543
czerwona marchewka88,51.30,17.033
ogórki ziemia95,00.8-3.015
ogórki szklarniowe96,50,7-1.810
Zielona papryka92,01.3-4.723
Czerwona papryka91,01.3-5.727
Pietruszka (zielony)85.03.7-8.145
Pietruszki (korzenia)85.01.5-11,047
Reveny (chereshkovыy)94,50,7-2.916
rzodkiewka93,01.2-4.120
rzodkiewka88,61.9-7.034
burak90,51.5-5.928
sałatka95,01.5-2.214
burak86,51.7-10,848
Pomidory (parter)93,50,6-4.219
Pomidory (szklarnia)94,60,6-2.914
Fasolka szparagowa (POD)90,04.0-4.332
chrzan77,02,5-16,371
cebula89.02.4-6.534
czosnek70,06.5-21,2106
szpinak91,22.9-2.321
szczaw90,01.5-5.328

Owoce i jagody

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
morele86,00,9-10,546
pigwa87,50,6-8.938
alycha89.00.2-7.434
ananas86,00,4-11,848
banany74,01.5-22,491
wiśnia85,50.8-11,349
granat85.00,9-11,852
gruszka87,50,4-10,742
figi83,00,7-13,956
kizil85.01,0-9.745
brzoskwinie86,50,9-10,444
Rowan ogród81.01.4-12,558
aronii80,51.5-12,054
śliwka ogród87,00.8-9.943
daty20,02,5-72,1281
persimmon81,50,5-15,962
wesoły85.01,1-12,352
morwa82,70,7-12,753
jabłka86,50,4-11,346
pomarańczowy87,50,9-8.438
grejpfrut89.00,9-7.335
cytryna87,70,9-3.631
mandarynka88,50.8-8.638
brusznica87,00,7-8.640
winogrona80,20,4-17,569
Blueberry88,21,0-7.737
jeżyna88,02.0-5.333
truskawka84,51.8-8.141
żurawina89,50,5-4.828
agrest85.00,7-9.944
malina87,00.8-9.041
cloudberry83,30.8-6.831
rokitnik75,00,9-5.530
białe porzeczki86,00.3-8.739
czerwone porzeczki85,40,6-8.038
czarna porzeczka85.01,0-8.040
borówka86,51,1-8.640
Dzika świeży66,01.6-24,0101
suszonych owoców dzikiej róży14,04.0-60,0253
Czytaj więcej:   WITAMINY owsiane MLECZNYCH

suszone owoce

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
suszonych moreli18,05.0-67,5278
wysuszony20,25.2-65,9272
muszkatel19,01.8-70,9276
rodzynki sultana18,02.3-71,2279
wiśnia18,01.5-73,0292
gruszka24,02.3-62,1246
brzoskwinie18,03.0-68,5275
suszone śliwki25,02.3-65,6264
jabłka20,03.2-68,0273

Słodycze, cukier, czekolada itp

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
miód17,20.880,3308
drażetki owocowe73.710,273,1384
zefir200.878,3299
irys6.53.37.581,8387
jujube210,177,7296
Karmel (średnia)4.40,177,7296
Cukierki7.92.910,776,6396
romb180,580,4305
cukier0.20.399,5374
Chałwa tahinnaya3.912,729,950,6510
Chałwa słonecznika2.911,629,754516
czekolada ciemna0.85.435,352,6540
czekolada mleczna0,96.935,752,4547

Ciasta i inne wyroby cukiernicze

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
Gofry z dodatkami owocowymi123.22.880,1342
Wafle z nadzieniem zawierających tłuszcz13.430,264,7530
Ciasto francuskie z kremem95.438,646,4544
Ciasto francuskie z jabłkiem135.725,652,7454
Ucierane z owocowego nadzienia214.79.384,4344
piernik14,54.82.877,7336
Ucierane z owocowego nadzienia254.72049,8386
placek migdałowy9.36.635,846,8524

Chleb, pieczywo, mąka

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
chleb żytni42,44.70,749,8214
Chleb pszenny mąka I stopnia34,37.72.453,4254
ciastka maślane26,17.64.560,0297
Barranco17,010,41.368,7312
wysuszenie12,011,01.373,0330
krakersy pszenne12,011,21.472,4331
krakersy krem8.08.510,671,3397
mąka14,010,30,974,2327
Mąka pszenna I gatunek14,010,61.373,2329
Mąka pszenna klasy II14,011,71.870,8328
mąka żytnia14,06.91,176,9326

zboża

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
gryka unground14,012,62.668,0329
gryka14,09.51.972,2326
grysik14,011,30,773,3326
owsianka12,011,95.865,4345
Perlovaya14,09.31,173,7324
proso14,012,02.969,3334
ryż14,07.00,673,7323
Pszenica „Połtawa”14,012,71,170,6325
owsianka10,012,25.868,3357
jęczmień14,010,41.371,7322
Hercules12,013,16.265,7355
kukuruznaya14,08.31.275,0325

puls

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
fasola83,06.00,18.358
łuskanie grochu14,023,01.657,7323
groszek jednoczęściowe14,023,01.253,3303
sojowy12,034,917,326,5395
fasola14,022,31.754,5309
soczewica14,024,81,153,7310
Czytaj więcej:   CHOCOLATE podczas ciąży jak może istnieć

grzyby

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
biały świeży89,93.20,71.625
biały wysuszono13,027,66.810,0209
świeże Borowik91,62.30,93.731
świeże osika91,13.30,53.431
Syroezhi świeży83,01.70.31.417

Mięso, podroby, drób

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
jagnięcina67,616,315,30,0203
wołowina67,718,912,40,0187
konina72,520,27.00,0143
królik65,320,712,90,0199
chudego mięsa wieprzowego54,816,427,80,0316
słonina38,711,449,30,0489
cielęcina78,019,71.20,090
nerki jagnięce79,713,62,50,077
wątroba baranina71,218,72.90,0101
Barania Serce78,513,52,50,082
Mózgi wołowiny78,99.59.50,0124
wątroba wołowa72,917,43.10,098
nerki wołowe82,712,51.80,066
wołowina wymion72,612,313,70,0173
serca wołowe79,015,03.00,087
ozór71,213,612,10,0163
nerki świni80,113,03.10,080
świńskiej wątroby71,418,83.60,0108
serce świni78,015,13.20,089
wieprzowina język66,114,216,80,0208
gęsi49,716,133,30,0364
Turcja64,521,612,00.8197
kurczaki68,920,88.80,6165
pierś z kurczaka (filet)68,923,61.90,4113
kurczaki71,318,77.80,4156
kaczki51,516,561,20,0346

Kiełbasy i wyroby

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
Gotowana kiełbasa cukrzycowa62,412,122,8254
Gotowana kiełbasa Dietetyczne71,612,113,5170
Gotowana kiełbasa Lekarz60,813,722,8260
Gotowane kiełbasy Amateur57,012,228,0301
Gotowana kiełbasa Dairy62,811,722,8252
Gotowana kiełbasa własna64,810,120,11.8228
Cielęcina gotowana kiełbasa55,012,529,6316
kiełbaski wieprzowe53,710,131,61.9332
kiełbasy Dairy60,012,325,3277
rosyjski kiełbasa66,212,019,1220
kiełbaski wieprzowe54,811,830,8324
Gotowano-wędzone Amateur39,117,339,0420
Gotowano-wędzone Servelat39,628,227,5360
wędzone Kraków34,616,244,6466
wędzona Mińsk52,023,017,42.7259
wędzone Połtawa39,816,439,0417
wędzone ukraiński44,416,534,4376
wędzone Amateur25,220,947,8514
wędzone Moskwa27,624,841,5473

Konserwy mięsne i wędliny

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
gulasz wołowy63,016,818,3232
Śniadanie turysty (wołowina)66,920,510,4176
Śniadanie turysty (wieprzowina)65,616,915,4206
Kiełbasa mięsa63,215,215,72.8213
gulasz wieprzowy51,114,932,2349
sыrokopchenaya piersi21,07.666,8632
wędzony schab37,310,547,2467
szynka53,522,620,9279

Tłuszcze, margaryna, masło

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
łój barani lub wołowy topi0.399,7897
Tłuszcz wieprzowy (mrożony)5.71.492,8816
mleko margaryna15,90.382,31746
margaryna sandwich15,80,5821.2744
majonez253.1672.6627
olej roślinny0,199,9899
masło15,80,682,50,9748
roztopionym masłem10.3980,6887

Mleko i produkty mleczne

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
Biały ser z mleka krowiego52,017,920,10,0260
Jogurt naturalny 1,5% tłuszczu88,05.01.53.551
niskotłuszczowe Jogurt91,43.00,13.830
jogurt tłuszczu88,32.83.24.159
mleko88,52.83.24.758
mleko acidophilus81,72.83.210,883
mleko w proszku4.025,625,039,4475
mleko skondensowane74,17.07.99.5135
Mleko skondensowane z cukrem26,57.28.556,0315
kwaśne mleko88,42.83.24.158
Ryazhenka85,33.06.04.185
Śmietana 10%82,23.010,04.0118
Śmietana 20%72,92.820,03.6205
Śmietana 10%82,73.010,02.9116
Śmietana 20%72,72.820,03.2206
Sery i twarogi waga specjalny41,07.123,027,5340
rosyjski ser40,023,430,00,0371
holenderski ser38,826,827,30,0361
ser szwajcarski36,424,931,80,0396
ser Poshehonsky41,026,026,50,0334
ser topiony55,024,013,50,0226
Twaróg tłusty64,714,018,01.3226
Twaróg jest pogrubiony71.016,79.01.3156
Twaróg niskotłuszczowy77,718,00,61.586
Czytaj więcej:   mongoose kawy

jajka

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
jajka74,012,711,50,7157
proszek jajeczny6.84537,37.1542
suchego białka12,173,31.87336
suchy żółtko5.434,252,24.4623
przepiórki jaj73,311,913,10,6168

Ryby i owoce morza

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
został wyceniony70,812,88.15.2145
Gorbuša70,5217147
flądra79,516,12.688
karaś78,917,71.887
karp79,1163.696
ketal71,3225.6138
pachniał79,815,53.291
lód81,815,51.475
leszcz77,717,14.1105
łosoś62,920,815,1219
Makrurus8513,20.860
Minot7514,711,9166
Mintai80,115,90,770
kapelan7513,411,5157
Nawaga Europejska81,116,1173
NALIM79,318,80,681
Shad marmur73,414,810,7156
okoń morski75,417,65.2117
okoń rzeka79,218,50,982
Osetr71,416,410,9164
paltus76,918,93103
Błękitek81,316,10,972
Ryba-miecz75,220,33.2110
certa Kaspian7719,22.498
karp75,318,45.3121
saira duża59,818,620,8262
saury mały71,320.40.8143
Salaka75,417,35.6121
śledź62,717,719,5242
Sig72,3197.5144
makrela71,8189153
sum7516,88.5144
Stavrida74,918,55119
sterlet74,9176.1320
Zander78,9190.883
dorsz80,717,50,675
tuńczyk7422,70,796
Coley71,513,211,6158
węgorz morski77,519,11.994
Ugori53,514,530,5333
Hek79,916,62.286
szczupak70,418,80,782
Yazi80,118,20.3117
krewetki Far64,828,71.2134
z wątroby dorsza26,44.265,7613
kałamarnica80,3180.375
krab81,5160,569
krewetka77,5180.883
wodorost880,90.23.05
Wklej „Ocean”72,218,96.8137
Strzykwy89,47.30,635

kawior

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
Chum drobnoziarnisty46,931,613,8251
Leshchev łamiąca5824,74.8142
Pollock łamiąca63,228,41.9131
Sturgeon granulowany5828,99.7203
Sturgeon łamiąca39,53610,2123

orzechy

produktWoda, Mr.białko gTłuszcz, gWęglowodany gkcal / 100 g
Funduk4.816,166,99.9704
migdały418,657,713,6645
orzech włoski513,861,310,2648
orzeszki ziemne1026,345,29.7548
nasiona słonecznika820,752,95578 {

Podobne artykuły

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *