Wskazówki

Porzeczki w sosie własnym w multivarka

 

smorodina-v-sobstvennom-Soku-na-zimuOwoce i jagody w sosie własnym - najbardziej popularne wśród gospodyń domowych. Im i są gotowi wybaczyć, i aby utrzymać ... I takie preparaty na zimę zachowują więcej składników odżywczych niż dżemem dłuższego czasu przygotowuje się na kuchence. Więc porzeczki we własnym sosie - to doskonały wybór dla tych, którzy lubią smak i aromat tego korzystnego jagód!

 

 

składniki:

  • Czarna porzeczka - litrowy słoik
  • cukru - 1 szklanka

smorodina-v-sobstvennom-Soku-na-zimu-1

  • wody, aby to zachowanie nie jest wymagana
  • zamiast czarnej porzeczki, można użyć czerwony lub żółty: ilość cukru, której potrzebują tak dużo.

Porzeczki w swojej własnej metody gotowania sok:

1. Smorodin zmontować - usunąć ogony każdy zielony jagód i liści, jeśli takie istnieją. Płukania jagody w misce, wypełniając je kilka razy wodą, a następnie spuszczania płynu przez cedzidło.

 

Porzeczki umieścić na płaskiej powierzchni, osłoniętą bawełnianej szmatki. Ona jagody musi całkowicie wyschnąć, więc najlepiej jest ułożyć porzeczki w jednej warstwie. Na suchych jagód potrwa kilka godzin, więc można zostawić owoce na tkaninie w nocy.

smorodina-v-sobstvennom-Soku-na-2-zimu

2. Banki są przygotowane do ochrony, wysterylizować. W tym celu, należy je do góry dnem, umieścić w szalce z wody, umieścić w sąsiedztwie pokrywy skręcania i gotować przez 10 minut. Dla numeru preform wymienionych porzeczka potrzebne są trzy słoiki 300 ml, a jeden z nich będzie tylko nieznaczne.

 

Tak, trzy gorące słoiki położyć jedną warstwę cukru (obejmują one dno puszki).

smorodina-v-sobstvennom-Soku-na-3-zimu

3. Następnie położyć na brzegach jednej warstwie i posypać je natychmiast porzeczki z cukrem.

Czytaj więcej:   korzyści raka mięso i szkody

smorodina-v-sobstvennom-Soku-na-4-zimu

4. Napełnić pojemniki w ten sposób brim (ewentualnie nawet z góry), a na górze posypać reszty cukrowe.

 

5. Dno patelni szeroka betonowa z kuchnią bawełnianym ręcznikiem do banków nie toczą się na dole metalu podczas obróbki cieplnej. Położyć na ręczniku, wszystkie trzy banki z porzeczek, pokryć je z pokrywami (jeśli rozłożyć jagody ze zjeżdżalnią, a następnie przykryć słoik trochę później, kiedy jagody prisyadut) i wlać wodę na ramionach.

smorodina-v-sobstvennom-Soku-na-5-zimu

6. ugotować banki na patelni przez 10 minut, a następnie usunąć je i pokrywek ukuporte. W większości przypadków zbyt porzeczki zmniejsza się podczas obróbki cieplnej tak, jagody od brzegów trzecich może być rozszerzony o dwóch pozostałych.

 

Gorące Banki odwrócić do góry nogami, słuchać uważnie, aby zobaczyć, czy „pisk”, a następnie pozostawić na stole pod ręcznikiem aż do ostygnięcia.

 

Porzeczki w zimie gotowy! Jak miło być w zimnej nocy zimowej, aby jeden z tych słoików i zatrzymajcie się na słodycze!

 

Udane ty wygasza na zimę!

smorodina-v-sobstvennom-Soku-na-zimu

Z poważaniem, Victoria Dolgov.

Inne przepisy z obszaru:

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *