ILE GOTOWANIE przepiórki BOUILLON
kuchnia

ILE GOTOWANIE przepiórki BOUILLON

Przepiórka bulion przepis

Przepiórka - gra, a na pewno jest najsmaczniejsze potrawy są z jej powodu. W przeciwieństwie do drobiu, przepiórka bardziej soczyste, bulion są bardziej obfite i pomocny - to jest dane nawet do dzieci. To pierwsze danie jest uważane za dietetyczne - jest przepisany do podniesienia ciała z chorobą i jak zdrowe odżywianie dla tych, którzy idą na siłownię. We Francji, zupa zwana „bulion” i gotować ją dwa razy - po raz drugi z białka jaja, aby usunąć wszelkie osady i oczyścić. Bulion staje się jasne, jak górskiej wody. Ale ty i ja przygotować pyszne zupy z konwencjonalnego przepiórki, dodając, wonne przyprawy, przyprawy i warzywa.

Niezbędne składniki:

Przepiórka bulion przepis

  • -4-5 przepiórek;
  • - 1 cebuli;
  • - 1 łyżeczka sole;
  • - 1 łyżeczka cukier;
  • - 1 bukiet garni (suszony pietruszka, koper, liść laurowy);
  • - 2 litrach gorącej wody.

Przygotowanie bulionu przepiórek

Jeśli masz okazję gotować zupę ze świeżego drobiu, użyj go. Jeśli nie, dostać przepiórki w supermarkecie lub sklepie, spłukać zabrudzenia, usunąć pióra, jeśli są obecne. Rozmrażania tusze przepiórki nie trzeba - po prostu dać im jeszcze trochę bulionu. Umieść opłukane tusz w kotle lub patelni, które jadą do ugotować rosół.

Przepiórka bulion przepis

Dodaj oczyszczony zbiornik i umyć cebulę, pokroić na dwie połówki - nie trzeba szlifować. Następnie dodać bukiet garni - to kolekcja suszonych ziół: koper, pietruszka, liść laurowy, etc. Zamiast tego można użyć suszonych i świeżych ziół. Mieszać w zbiorniku soli.

Przepiórka bulion przepis

Ewentualnie dodać kilka grochu ziela angielskiego, jeśli dzieci nie będą jeść zupę. Napełnij miskę i umieść zbiornik ciepłej wody do płyty. Wrzenia wody, a następnie obniżyć do minimum ciepło. Tomita bulionu około 30 minut, a następnie usunąć szalki z ciepła.

Czytaj więcej:   pysznym sosem gołąbki przypadku filmów recepta

Przepiórka bulion przepis

Niech bulion lekkiego ochłodzenia, usunąć tusz i gotowano połówki przepiórki główek z niego. Bulion szczep się potrójnym warstwy gazy albo przez filtr głęboki miski lub innego pojemnika. Spróbuj pierwsze danie do smaku i dodać przyprawy i przyprawy, jeśli to konieczne.

Przepiórka bulion przepis

Wlać bulion chochlę gotowanego przepiórki w talerze zupy lub miski, umieścić je na przegotowanej przepiórki i służyć. Jeśli przepiórki użyje do pieczenia, następnie zagotuj kurczaka lub jaj przepiórczych i dodać je do bulionu, przedłożenie go do stołu z chlebem i świeżymi ziołami.

Przepiórka bulion przepis

Smacznego!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *