kuchnia

ILE DZIECI GOTOWANIE BEEF przez 2 lata

Jak gotować wołowina dziecko

Mięso wabik podaje się 7-10 miesięcy. W tym czasie dziecko organizm jest gotowy na taką ciężką żywności. Przy podejmowaniu decyzji, jak gotować wołowinę dziecko, trzeba skupić się na wieku i wielkości kawałków mięsa.

Jak gotować wołowina dziecko

Wiedząc, jak gotować wołowina dziecko, można go zapisać maksymalne korzyści
Zdjęcie: Getty
składniki
Wołowina bez kości
100 gramów
Przefiltrowana woda
2 litry
sól
1 szczypta
marchew
1 element (y)
cebule
1 element (y)
 • Porcji: 1
 • Czas przygotowania: 10 minut
 • Czas gotowania: 2 minuty

Wołowina jest bogata w białka i minerałów, ale aby je zapisać, należy odpowiednio przygotować. To mięso jest zalecany jako pierwszy posiłek, gdyż praktycznie nie powoduje alergii, Lean, i znacznie łatwiejsze do strawienia wieprzowiny lub jagnięciny.

Jak gotować wołowinę miękkie dla dziecka

słoiki przemysłowe zawierają najłagodniejszym homogenizowane puree. Aby osiągnąć taki wynik może być przedmiotem ich własny zestaw reguł.

 1. Mięso powinno być młody i świeży. Korzystnie wołowego.
 2. Na posiłki dla dzieci zrobić cięcie z tych części tuszy, które poruszają się najmniej. Mają krótsze włókna mięśniowe i delikatny smak.
 3. Jeżeli nie jesteś pewien, ile czasu gotować wołowinę dla dziecka, kierując się wielkość porcji. Do 100 g na 30 minut wystarczą mielonego gotowanych 10 minutach, kawałek kości nie mniej niż godziny.
 4. Dzieci po roku można zaoferować posiekanej wołowiny. Przekazać go przez maszynkę do mięsa dwukrotnie. Użyj większą część siatki. Z tego nadzienia mogą być gotowane klopsiki lub hamburgery dla pary.
 5. Mięso najlepiej wchłaniane wraz z warzywami. Niemowlęta poniżej jednego roku zrobić mieszany zacier, starsze dzieci mogą być oferowane zupa z klopsikami lub małych kawałków cielęciny.
Czytaj więcej:   klopsy w śmietanie to prosta recepta

Należy zachować ostrożność podczas rozszerzania diety dziecka. Jeśli stwierdzono uczulenie na mleko krowie, to prawdopodobnie będzie to rozłożone na mięsie tych zwierząt.

Sos wołowy Przepis na pierwszym karmieniu

Przygotowanie:

 1. Kawałek starannie wygładzić tłuszczu i filmy. Umyć i osuszyć papierowym ręcznikiem. Jeśli mięso jest zamrożony, usuń ją na 12 godzin przed gotowaniem.
 2. Bardzo starannie umyć cebulę i marchewkę oczyścić je.
 3. Umieścić wołowiny w zimnej wodzie do wrzenia, zdjąć pianę i gotować na wolnym ogniu przez około 10 minut.
 4. Spustowy podstawową rosołu, wlać zimnej wody. Doprowadzić do wrzenia, zmniejszenie temperatury. Doprawić solą i gotować przez godzinę pod zamkniętą pokrywą. Pół godziny przed końcem gotowania w całej brzeczki, niższy cebuli i marchwi.
 5. Ukończony kawałek powinien być bardzo miękkie. Pokroić na małe kawałki, zrobić puree w blenderze.

Niepożądane jest, aby przechowywać puree dłuższe dni. Przynęta zacząć od jednej łyżce i stopniowo doprowadzono do 30-50 gramów dziennie. Dzieci po roku może być udzielona do 80 g Małe kawałki są spawanej szybko, ale okaże się mniej soczyste.

Żywienie niemowląt powinny być zdrowe i zróżnicowane. Rodzice są ważne, aby nauczyć się gotować mięso do żywności dla niemowląt. To proste i pozwoli zaoszczędzić znaczne środki dla nabytych miazgę.

Czytaj więcej: Jak gotować stek wołowy

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *