kuchnia

JAK smażyć plastry mięso wieprzowe na patelni

Jak długo pieczeń wieprzowa na patelni

Gorące przystawki z mięsa · wieprzowe
5 października 2017
Komentarze: 0

zawartość:

 • Dlaczego niebezpiecznie jest jeść wieprzowiny, jeśli jest zły smażyć

 • Warunki pieczeń wieprzowa na patelni

 • Jak długo należy upiec plastry wieprzowiny na patelni

 • Jak długo pieczeń wieprzowa na patelni z kawałkiem

dania mięsne - to naprawdę jest jedzenie, które można uznać za szczytu stołu, bo mięsa żywieniowych i pomocny i satysfakcjonujące, i dać witalności organizmu. Najbardziej popularny jest delikatne mięso wieprzowe, a zatem każdy, kto go kocha, trzeba wiedzieć dokładnie, jak pieczeń wieprzowa na patelni w czasie.Jest to bardzo ważne, bo jak wiesz, wielu doświadczonych kucharzy: surowe mięso świni jest obarczona wieloma niebezpieczeństwami!

do zawartości ↑

Dlaczego niebezpiecznie jest jeść wieprzowiny, jeśli jest zły smażyć

W wielu znanych restauracji i kawiarni na świecie można natknąć się na notorycznie mięsa z krwią. Ten przysmak jest przygotowywany jako steku wołowego i wieprzowego.

Niedoświadczony gospodyni wydaje się czasami, że wprowadzają do stołu smażone w głębokim tłuszczu wieprzowego jest złe - to jest modne, a nawet nowoczesny, bo to robi w zakładach ekskluzywnych.

Ale to nie jest prawda - nikt by traktować jako gość surowy kawałek mięsa, w rzeczywistości jest to wbrew wszelkim normom sanitarnym, ale dlatego, że taka restauracja będzie natychmiast pokryta przez władze lokalne.

Bezpiecznie gotowane mięso wieprzowe na patelni

W rzeczywistości, czerwone mięso - to nie jest segment z surowego mięsa wieprzowego, i jest to gotowy produkt, to po prostu dużo soku wewnątrz.

Underdo stek wieprzowy jest zabronione, ponieważ w surowe mięso roi się od robactwa, dzięki czemu można łatwo złapać niebezpieczny patogen choroby jelit, nie wspominając już o banalnej niestrawność lub zatrucie pokarmowe.

Ponadto, wieprzowina - to urządzenie, które powinny być dokładnie obróbki cieplnej. Oczywiście, nie oznacza to, że trzeba smażyć wieprzowinę aż kryzysu lub parowania każdy rodzaj soku z włókien mięsnych.

Jednak smażyć kawałki mięsa wieprzowego lub stek ten rodzaj mięsa musiałby trwać dłużej niż jakakolwiek inna.

do zawartości ↑

Warunki pieczeń wieprzowa na patelni

 • Mięso wieprzowe jest zawsze pieczone na wszystkich stronach - obowiązkowego niuansów. Najpierw rumiane jedną stronę kawałku, a potem - kolejny.
 • Jeśli gotować kawałki mięsa, powinny one stale mieszać, więc są dobrze palone na każdej stronie.
 • Jeśli boisz się, aby uzyskać twardy lub nesochny produkt, należy wykonać następującą sztuczkę: najpierw smażyć kawałek mięsa z obu stron na dużym ogniu, następnie zmniejszyć ją i dogotovte stek na małym ogniu. Zatem sok pozostanie wewnątrz kawałka i nie będzie nigdzie w procesie gotowania.
 • Bardzo duże kawałki schab po prostu nie wyjdzie - po prostu nie mają czasu, aby prawidłowo wewnątrz narybku tłuszczu segment, nawet jeśli podnóża zewnątrz.
Zatem, grube kawałki wieprzowiny smażone, a następnie w tym samym duszony patelni pod pokrywą.
 • Małe kawałki pieczonej wieprzowiny najprostszy sposób: powinny one być zanurzone w gorącej patelni i gotować, mieszając, aż będą złocisto-brązowe. Ponieważ zwykle wieprzowe gotowane tak, dzieląc kawałek na małe kliny lub kwadratów shinkuem.
 • Jeśli pre-zamarinuete wieprzowinę, można przechowywać go soczyste. Jest to dobry tajny do smażenia, bo to jest, jak wiemy, zawsze sprawia, że ​​mięso nieco suchy.
 • Wieprzowina - jedyny w swoim rodzaju, które mogą być smażone na patelni bez oleju. Zazwyczaj, kawałek świeżego soku i niech dużo własnym tłuszczu, ale dlatego, że można smażyć stek w sosie własnym, bez zwiększania kaloryczność potraw.

Warunki korzystania z klasycznego gotowania wieprzowiny na patelni

 • Młoda mleczne lub mięso wieprzowe świń przetargowe przygotowane znacznie szybciej i Marina również znacznie łatwiejsze niż zwykły wieprzowiny.
Więc jeśli smażyć to są soczyste bity, należy pamiętać, to zastrzeżenie nie przesmażyć danie.
 • Najczęściej wieprzowina hojnie namaścić przyprawy korzenne i, ale także do smażenia pachnącej trawy - tak smaczne mięso uzyskane. Ale smażone plastry wieprzowiny bez żadnych przypraw może mieć nawet trochę zły smak.

do zawartości ↑

Jak długo należy upiec plastry wieprzowiny na patelni

 • Małe kawałki prosiąt przygotowana bardzo szybko - wystarczy na około 20 minut do brązowego je na wszystkie strony, aż gotowane, ale jeśli bardzo drobno posiekane plasterki, możliwe jest ograniczenie i 15 minut do smażenia.
 • Mięso dojrzałe świnie wymagają dłuższego gotowania, ponieważ, po pierwsze, bardziej sztywne, a po drugie, często zarażonych larwami pasożyta. W związku z tym, pierwszy jest pieczone mięso na działanie wysokiej temperatury, a następnie gotowanie pod pokrywką. Całkowity czas smażenia mogą mieścić się w zakresie od 20-25 do 40-50 minut , w zależności od ilości mięsa w grubości miski i części.
 • Marynowana wieprzowina zwykle gotować szybciej. Więc jeśli są marynowane w sosie plasterki lub wcierać z przypraw i soli, a następnie zmiękczonej włókna mięsne będą smażone przez 10-15 minut szybciej niż zwykle.

Ile czasu należy przeznaczyć na smażenie na patelni wieprzowe

 • Zazwyczaj nie radzę kucharzy przygotowanie plastry mięsa wieprzowego mniej niż 15 minut na patelni - jeszcze mięso jest niezbędne do prawidłowego smażyć.
Ale nie przesadzaj i sztuk w ogniu, ponieważ nadmiernie smażony wieprzowina może być sztywna i „guma”. Najlepiej jest sprawdzić gotowość procesu smażenia kawałków. Jeśli mięso wewnątrz ma jednolity odcień bez różowy kolor - stąd, danie jest gotowe.
 • Jeśli masz zamiar umieścić na wieprzowinę na patelni po smażeniu, a jej przygotowanie będzie taki sam, jak każdego innego mięsa - około 15-20 minut po tankowaniu sosem mięsnym.

do zawartości ↑

Jak długo pieczeń wieprzowa na patelni z kawałkiem

 1. Na dużym kawałku mięsa wieprzowego lub stek będzie musiał majstrować dłużej niż z małymi kawałkami mięsa. Nawet jeśli gdzieś znaleźć przepis, porady smażyć wieprzowinę aż połowę, wtedy radzimy nie korzystać z takiej porady, jeśli martwisz się o zdrowie swojej rodziny. Szczególnie jest to niemożliwe do leczenia dzieci złych smażone wieprzowe.
 2. Najlepszy ze wszystkich dużego kawałka mięsa jako pierwszy być marynowane. Po tym, gotować to będzie dużo łatwiejsze i jeszcze szybciej, a przystojniak wyjdzie soczyste i aromatyczne. Po pierwsze, podgrzać na patelni na średnim ogniu, a następnie wysłać kawałek mięsa na szybkiego smażenia - 5-6 minuty z każdej strony.
 3. Następnie przykryć pokrywką patelni, zmniejszyć ogień i gotować na wolnym ogniu, aż mięso gotowane, obracając raz jeszcze do innego kawałka flanki. Na patelni, można dodać płyn, a może po prostu usmażyć stek w sosie własnym. Całkowity czas gotowania ciężki kawałek wieprzowiny na płycie - co najmniej 30-35 minut.

Jak długo gotować duży kawałek wieprzowiny na patelni

Jak widać, kwestia jak pieczeń wieprzowa na patelni w czasie, ma wiele poprawnych odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od wieku, świeżości i wielkości kawałków mięsa wieprzowego.


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Jak zrobić serniki jeśli małe Twaróg

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *