Wskazówki

MARS cukierki czekoladowe

 • Mnemozine awatar

  Mnemozine

  17.06.2017
  4

  2 zdjęcia
  Mars jeden kęs - rozmiar cukierek!

  Sunny, lepki cukierek z miękki i delikatny jak chmura nugat, ukryte pod warstwą pyszne czekolady ... Czy to nie jest trochę szczęścia słodki ząb po ciężkim dniu? Cukierki kupił mnie od najbliższego supermarketu. Cena - 310 rubli za kilogram.

 • Sv4483 awatar

  Sv4483

  14.08.2015
  19

  Mars cukierki smak godny uwagi 🙂

  Ostatnio dość często kupujemy w supermarketach luźne cukierki. Oczywiście, najbogatszy wybór zapewniają wyspecjalizowane punkty ciasta, ale udać się do sklepu dla niektórych słodyczy jak coś absurdalnego i tak zadowolony z zakresu cen i supermarketów spożywczych.

 • Liska17 awatar

  Liska17

  28.08.2014

  1 zdjęcie
  Smaczne, ale nie wiele do jedzenia

  Cukierki strasznie drogie. Prawie 400 rubli za kilogram. Ale konieczne jest, aby spróbować? Czekoladki rustling, uszczelnioną owijką. Nie lubię takich. Jest to o wiele bardziej przyjemne, aby otworzyć zwykły opakowanie i opakowanie nie jest podarty, może on zostać zapisany. I tu dopiero po otwarciu opakowania, wszystko zerwie.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   CHOCOLATE podczas ciąży jak może istnieć

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *