Czekolada z konopi Jądra CZECHY
Wskazówki

Czekolada z konopi Jądra CZECHY

Czekolada z konopi

Czekolada z konopi

Niedawno wróciłem z dość długim roboczą wizytą do naszego dobrego znajomego, przystojnego sportowca, członek Komsomołu, a tylko bardzo chłodnym Mans życzliwy. Rozmowa z życzliwy bardzo zadowolony ze mną. „Byłaś tu czeka na mały prezent” - powiedział głos w telefonie. (... nishtyaaak ...

I tylko mały disclaimer w każdym razie dla tych potencjalnych odwiedzających na swoim blogu, że może nie wyglądały dokładnie prushchego  czekoladę z konopi. Chłopaki, rozumiem quest, ale to idzie wszystko jedno o innej czekolady. (:

Chociaż, jeśli uważasz, że trochę głębiej, a płytki, którą przyniósł znajomego, oczywiście, gwałtowny bardziej jak ... jak wielu innych czekolady mlecznej naturalny z ziarnami. Tak czy inaczej dodaje endorfiny, jak każdy dobry czekolada lub lody. (: Yum Ale jednak, że to dopiero! Czekolada z nasion konopi , a nasiona nie są a priori pręt, a więcej - są absolutnie legalne we wszystkich krajach, a także, na przykład, nasiona słonecznika lub dyni.

W skrócie ... (: ta czekolada mleczna z konopi  . Bardzo smaczne i przyjemne „daje” coś pozornie naturalne, naturalne, takie jak wszelkiego rodzaju słodycze z różnych ekomagazinov na opakowaniu, mogą sami zobaczyć wszystko, co nie jest mniej piękny niż smaczny wewnątrz.

Czekolada z konopi

Czekolada z konopi wydanych prosto jak powinien, jak mówią, „na stilochku”. W jasnych tematyce projektowania kartony wszędzie organichnenko vleplyu „oryginalnej receptury”, „euforii” i „z marihuany medycznej.” W ramach tej 10% nasion, które są również bardzo wizualnie jeszcze ustalona. Na odwrocie opakowania również jeszcze całą masę informacji o każdej gastronomii w języku polskim, ponieważ ottudava Polski z nas i przyniósł jej przyjaciela. I tak zrobić czekoladę, w podróży, czeska , że dobrze, że nic dziwnego, nigdy ... (: Skvělé!

Czytaj więcej:   Śledź konserwowany

Czekolada z konopi

Tutaj znajdę, co jeszcze mają tego producenta czekolady jest marihuana.

Sfotkat własnej czekolady z nasion konopi, ja niestety nie, ponieważ, wiesz, taki produkt nie zalozhivaetsya długo. (: To było, Sacra, pyszne Dziękuję bardzo, przyjacielu Jakoś, gdy dostanie się do całej Europy, privolochu całe pudełko (!.:

Ale w ogóle, jestem pewien, że ten blog jest wciąż czeka na wielki stos stanowisk dotyczących tych zagadnień, o dostęp do całej Europy, naprawdę poważnie zamierza, a następnie, jak dokładnie to, co napiszę. (: Plus planowane przedsięwzięcie Eda.Greender.com ma także, jak sądzę, nie jest daleko, a już nie będzie również dość dowolny „kannakitchen” yu wiedzieć ... (:

Wszystko smaczne życie i trzy kilo endorfin na patyku! Kochać i doceniać czekoladę i chłodny fajnych przyjaciół. WORLD

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *