kuchnia

Zrobić pyszne fajki MLEKA

milk_01.png

Jak Szisza na mleku

Siergiej Pietrow

Szisza w mleku jest bardzo popularny w świecie Szisza palenia. Szisza mleko zawiera różne nuty smaku już zwykłej mieszanki tytoniu, a także odgrywa bardzo inną rolę filtra, zamiast wody, która jest wykorzystywana w fajki jest o wiele bardziej prawdopodobne.

Rola mleka w fajki

Przy wymianie wody w Szisza na mleku, amatorskie Wskazówka Szisza zmienia się nie tylko w smaku otrzymanego produktu, ale także w sensie wdychanego dymu. Palacz zmieszane z mlekiem, staje się grubsza, bardziej miękki i przyjemny w smaku - nie za nic miękkich hookah wolą miłośników fajki na mleku.


Mleko w fajki zmniejsza ból głowy prawdopodobieństwa


Mleko inaczej filtrów dymu mieszanki tytoniowej. Niestety, precyzyjne i jednoznaczne dane o niebezpieczeństwach Szisza na mleko nie jest. Nie ma badań, które pokazują, ile iw jakim kierunku zmienia się zawartość szkodliwych substancji w dymie wdychanym podczas korzystania z fajki mleko kolby. Niektórzy twierdzą, że fajki jest bardziej bezpieczny, nawet powiedzieć, że w tym przypadku można palić fajki w ciąży; inni mówią wręcz przeciwnie, że mleko jest w dużej mierze gorsze filtry dymu, a co za tym idzie Szisza mleko bardziej szkodliwe niż Szisza wody. W każdym razie, decyzja podjęta przez palaczy i sama tylko dodać, że fajki ciąży i karmiących piersią lepiej nie palić w jakiejkolwiek formie.

Jaki rodzaj mleka jest najlepiej wykorzystywany w fajki

Istnieje wiele mitów na temat mleka w fajki, a także pewną liczbę faktów, które wpływają na smak i właściwości filtrowania mleka i samą jakość palenia.

fakty:

  1. Stosowanie mleka o niskiej zawartości tłuszczu;
  2. Mleka rozcieńcza się wodą;

W trakcie inhalacji poprzez przewód pary tytoniowych, dym przechodzi najpierw przez ciecz, w której aktywny propagacji. Wirowanie wody - to normalny; mieszając mleko - nie. Mleko tłuszczu, tym bardziej prawdopodobne jest vzobetsya i spienione, powodując w kolbie będzie Milkshake, który wspinać się na całej wolnej przestrzeni. Podczas palenia fajki w tłuszczowego nierozcieńczonego mleka, a po pięciu minutach piana będzie w ustach - chodzi przez węża. Najlepiej jest korzystać z fajki mleko o zawartości tłuszczu mniej niż 1% .

Przy rozcieńczaniu wodą mleka (lub innych cieczy), że ponadto zmniejsza prawdopodobieństwo spieniania mleka. Jeśli do palenia nie jest szczególnie aktywny, i mleka, 0,5%, jest w mleku, dodać dwie części wody. Innymi słowy, mleka nie powinno być więcej niż jedna trzecia całkowitej objętości cieczy. Może być stosowany, a nawet mniej mleka - smak zmieni a jedna czwarta, ale będziesz się dobrze bawić, nie myśląc o piany. Zauważ, jak zrobić Szisza na mleko w jakiejś fajki - mleka są dodawane tylko do koloru, który jest dość niewielkich ilościach.

Mit:

  1. Schłodzić mleko;
  2. Dodanie lodu do kolby;
  3. Używaj jedynie mleka krowiego;

Temperatura mleka (lub innych cieczy) nie wpływają na stopień filtrowania wdychanego mieszaniny. Temperatura cieczy w kolbie tylko wpływa na ochłodzenie mieszaniny. Im niższa temperatura, tym lepiej dymu dla płuc - jest to prawda.

Lodu w kolbie dzięki dłużej pozostają płynne zimno, która rozciąga się z dodatkowym chłodzeniem paleniem. Smak staje się trudniejsze, ale byłoby lepiej dla organizmu. Z biegiem czasu, lód zamieni się w wodzie, a smak będzie doskonała.

Hookah można użyć dowolny płyn. Może to być mleko, herbata może być, a może nawet soda. Wynika stąd, że kolba może być swobodnie umieszczane krowie, kozie lub mleko wielbłądzie. Inną kwestią jest to, że mleko krowie nie posiada charakterystyczny zapach jasny, ale mleko kozie może zniechęcić wielu entuzjastów Szisza. W pewnym mleka zrobić fajki - ty decydujesz.

Jak zrobić Szisza na mleku

Mamy doskonałe instrukcje jak zrobić fajki, tylko dodać mleko w kolbie. Przed dokonaniem Szisza na mleku wymagane, aby upewnić się, że mleko odtłuszczone lub jest co najmniej jeden procent. W przeciwnym razie istnieje ryzyko milkshake w kolbie i węża.

Jak zrobić Szisza na mleku

Jak Szisza na mleku

Jak zrobić Szisza na mleku odpowiednio:

  1. Wlać do wody pierwszej kolby;
  2. Załączyć wału numer głosowania wypełnione cieczą;
  3. Dodaj mleka do kopalni;
  4. Kopalni do nurkowania 2-3 cm na mleko.

Obecność wody w kolbie przed dokonaniem fajki mleka, jest konieczne, aby zapobiec wygląd piany ciśnienia. Jeśli najpierw wlać mleko do tykwa, wlew wody, aby mieć pewność, aby uzyskać milk-shake. Mleko wlać łagodnie.

Wiele osób chce dokonać Szisza na mleku, a także na wodzie, bez dokonywania jakichkolwiek zmian w czymkolwiek innym niż żarówki. Wierzymy, że fajki woda jest niezbędna do korzystania z innych tytonie, nie są takie same jak woda. Smak jest przenoszone do innego, jakiś dym, mieszanki musi być odpowiedni.

Rozwijać swoje umiejętności, zdolności i doświadczenie - uczyni Szisza na mleku jako prawdziwi profesjonaliści. Pokaż znajomych, jak zrobić Szisza na mleku, uczyć ich, i będą was uczyć, dzielić się swoimi doświadczeniami. Radujcie się i przyjaciół.

Życzymy grube i smaczne!


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Chicken AN Lazerson

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *