kuchnia

CUKIER OWOCE PRZEPIS

Zamiast zwykłego cukru mogą być spożywane bardziej użyteczną i pachnące owoce. Spróbuj to zrobić w domu!

Otrzymywanie fruktozy

Jak zrobić cukier owocowy? Dostać go z owoców w domu jest prawie niemożliwe, ale możliwe jest wytworzenie produktu o właściwościach zbliżonych do fruktozy.

Potrzebne będą:

  • 200-250 g miodu;
  • szkło wodne;
  • 750-800 g cukru.

Przygotowanie:

  1. Pierwszy cukru zostanie przekształcony w proszku, zmielić go w młynku do kawy.
  2. Woda będzie wrzeć i ostudzić, wymieszać z otrzymanego proszku i miodu. Wszystkie składniki dokładnie wymieszać i umieścić w jakimkolwiek charakterze, na przykład, w słoiku z pokrywką.
  3. Zamknąć pojemnik i usunąć. Strome mieszaninę przez osiem dni i każdego dnia trzy razy mieszać drewnianą łyżką lub jej kij.
  4. Podczas przygotowań do cukru jest podzielona na glukozę i fruktozę, a otrzymasz rodzaj cukru owocowego.

Uzbek Nadab

Nadab - owoc cukru uzbecki przysmak, który można zrobić w domu. W tym celu, w przybliżeniu w równych proporcjach, mieszanie cukru z naturalnych świeżo wyciśniętego soku z winogron. Ta kompozycja tolstodonnuyu przenieść do rondla i gotować na dużym ogniu, a nie, że Uvarov, zmniejszenie objętości i zagęszcza.

Teraz część zabawy. Przygotować kolejny duży garnek lub pojemnik, umieścić kilka boisk, że skrzyżowane przestrzeni równomiernie w nim. Teraz wlać mieszaninę cukru gronowego i czekać. Kompozycja krystalizuje się wokół włókien, i przekształcono w rodzaju cukru gronowego.

Czytaj więcej:   pysznym sosem gołąbki przypadku filmów recepta

cukier wapno

Ten przepis pozwoli gotować pachnący cukru wapna. Potrzebuje około 0,5 kg cukru, jeden lub dwa wapna, nóż i śledzenia.

Opis procesu:

  1. Skórce wapna usuwania (skórka części zielonej), zgniatanie noża lub innym sposobem.
  2. Lay skórkę na pergaminie i suche przez dwadzieścia minut w piekarniku w temperaturze 50 stopni. Skórka powinna twardnieć.
  3. Wymieszać cukier z suszonych skórek, szczelnie zamknąć i pozostawić na tydzień, więc wchłania zapach i olejki eteryczne ze skórki.

Warto zauważyć, że wykorzystanie fruktozy jest znacznie więcej niż zwykle, ale smak przewyższa go dokładnie. Ale nadużywanie taki produkt nie jest tego warta.

Ładuję…
Ładuję…

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *