Wskazówki

RYŻ sypkie jak gotowanie przez 12 minutP ryżIS jest wartościowym produktem, który zastępuje chleb, a nawet w niektórych krajach. W celu skorzystania z żywności, konieczne jest, aby właściwie przygotować. Fig posiada funkcję pochłaniania i pochłania substancje szkodliwe są naturalne chłonne. Według niektórych dietetyków, baza ryż piramidy żywności i dana osoba jest cennym produktem spożywczym. Kolejną zaletą tego produktu jest niewielka ilość kalorii. Ryż gotowany na różne sposoby, ale jest prosty i szybki sposób, który pozwala uzyskać ryż smaczny i zdrowy w ciągu zaledwie 12 minut.

Wiele osób wie, że ryż można gotować przez 12 minut, ale nie każdy wie, że nie jest dany preparat. Funkcja ta jest sposób rozdzielania w preparacie 3 etapach. Przez te trzy etapy ryżu powinna być przygotowane w innym pożaru intensywności. Pierwszym rozwiązaniem jest określenie stosunku 2 kubki 3 filiżanki ryżu i wody. Ryż należy umyć i zalać wodą, szczelnie przykryć i umieścić w ogniu. Podczas gotowania, trzeba mieć oko na zegarze.

W pierwszym etapie ryżu należy doprowadzić do wrzenia i gotować dokładnie przez 3 minuty w wysokiej temperaturze. W drugim etapie, aby doprowadzić do wrzenia ryż 7 minut średniej temperatury, a trzeci etap gotowania ryżu jest minimalne ciepło przez 2 minuty. Ugotowanego ryżu nie ujawniają dodatkowe 12 minut. Oznacza to, że przygotowanie ryżu w ten sposób będzie można dokładnie 24 minut, 12 minut na przygotowanie i 12 minut temu, że stał przy zamkniętej pokrywie. Ryż zamienia kruche i smaczne. Kiedy będzie 12 minut, można zdjąć pokrywę i dodać masło i sól do smaku.

Zobacz także: kiełkujących Ryż: korzyści i przeciwwskazania

VN: F [1.9.14_1148]
Ocena: 8.8 / 10 (6 głosów)

Wyśmienite gotowania ryżu przez 12 minut , 8,8 z 10 w oparciu o 6 ocen

Udział w życiu społecznym. sieci

RkjSЂR ° RІRёS, SGJSDZH

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *