Przepis na mięso z truflami
Wskazówki

Przepis na mięso z truflami

Najcenniejsze z istniejących odmian trufle trufle są te, które rosną w północnych Włoszech i południowej Francji. Mówimy o trufle, trufle Perigord zimowych i trufli włoskich.

Ponieważ trufle są ukryte przed wzrokiem, i rosną w ziemi, aby je znaleźć i zebrać używane specjalnie wyszkolone psy. Nawet świnie pełnić rolę strażników i koparki, kopanie dla fanów smaczny posiłek z ziemi pysznych trufli.

Trufle mają wyraźny aromat i smak mają coś podobnego do prażonymi orzechami. Nawiasem mówiąc, wypełnione specjalnym aromatem, nawet woda, w której moczono trufle. Ten smak woda staje się podobny do sosu sojowego ....

Najważniejszą rzeczą w grzyby - nie jeść więcej trufle i borowików, a nie jeść żadnych muchomory.
Jego podobieństwo z truflami „cieszyć się” i innych grzybów, które inaczej nazywane „false delikatność”, albo fałszywe trufle. Niektóre z tych grzybów są również jadalne, ale ich smak jest daleko od smaku trufli.

Nawiasem mówiąc, trufle są wykorzystywane nie tylko w kuchni, ale również w kosmetyce. Od włoskiej firmy Ishi-Dafla Grupa przystosowane do konwersji trufle w drogich kosmetyków. Oczywiście, nie trufle wyodrębnić je, a tylko. Według specjalistów, trufle są dobre dla skóry, dokręcić ją i wygładzają zmarszczki. Doskonale trufle i usunąć plamy starcze.

Najdroższe i najrzadsze wszystkim trufla - biała trufla. Zazwyczaj ten grzyb jest sprzedany na aukcji za wspaniałe ceny. Ponad dwieście tysięcy dolarów dano do białego trufla o wadze 750 gramów w 2007 roku.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   korzyści raka mięso i szkody

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *