kuchnia

PRZEPIS NA WET Napoleona Sundae

zdjęcie

Moja firma, rodzina ulubiony placek znajomychprzepis mam od wielu lat, autor - Irina Khlebnikov. Gotować 3 razy w roku - na sylwestra, na urodziny męża i 23 lutego, Pogratulować

tort wart czasunyam2

Korzhi :

kwaśny - 0,5 kubek

margaryna lub masło - 125 g

Cukier - 0,5 szklanki

jajka - 2 szt

kaustycznej - 1/3 łyżeczki

mąki - około 4 filiżanek (filiżance 3 dodaje się naraz, Wyrobione ciasto, po czym ciasto jest doprowadzana do stanu gdy zasadniczo nie przykleja się do rąk, w razie potrzeby dodając trochę więcej 1 szklanka) z

solą na czubku noża.

Krem :

Jajo - 1 kawałek

Cukier - 1 filiżanka

mąki - 2 łyżek Przesuwana

mleko - 2,5 kubek

Sundae - 200 - 300 ml

Cukier waniliowy

Masło - 200 - 250 g

Niniejszy tom krem wystarczająco tyłek tylko rozmazuje się nieznany, zawsze robię podwójną porcję kremu, ponieważ Lubię bardzo hojnie Pokryć ciasta. Autor, nawiasem mówiąc, jest również poinformowani o pół porcji kremu, ale poszedłem dalej ... i tylko podwójneUśmiech

zdjęcie

Dodać śmietanę sody i mieszano.

zdjęcie

Cięcie na zimno masła lub margaryny.

zdjęcie

Dodaj do niej 3 szklanki mąki i wszystkie szlifować do okruchów.

zdjęcie

Dodaj śmietanę, sól, cukier, jajka i zagnieść ciasto

zdjęcie

Niewiele ugniatanie jest konieczne, tylko jest to konieczne, że wszystkie elementy są połączone w jedną masę. Stopniowo, w małych porcjach, dodać mąkę, aż ciasto nie trzymać się rękami. Nie jest to niezbędne do osiągnięcia absolutnego non-kleistość. Zazwyczaj trwa to 1 szklanka mąki.

Ta opcja wymaga ciasto dużą liczbę bardzo cienkie placki - a raczej 15-tonyusenkoy pretonyusenkih.

Więc Podzielić ciasto na 15 kawałków. Jest to bardzo wygodne, aby to zrobić na wadze.

Czytaj więcej:   nadziewane muszle w języku włoskim ze zdjęciem

zdjęcie

Tutaj ważyłem łączną testu

zdjęcie

Mam 15 kulek '75 i bardziej manyusenky kolobochek będę niech pylenie.

zdjęcie

Piłki umieścić w zamrażarce (nie w lodówce!) W ciągu 2 godzin, a następnie przejść do lodówki na godzinę. Następnie z lodówki wykonanym wzdłuż jednej kuli i walcowane na papierze do pieczenia jest bardzo cienki okrąg.

zdjęcie

Robię okrąg o średnicy 24 cm i obrzezał go na dnie Split kształt odpowiadający średnicy.

zdjęcie

Nakłuć ciasto widelcem i poruszają się razem z papierem na blasze (papier bez niego nie może się poruszać, więc trzeba rzucić go na papierze). I piec w piekarniku rozgrzanym do 200 stopni przez 3-5 minut gdzieś utrzeć Golden.

Podczas gdy jeden ciasto piecze, jesteś na innej kartce papieru kata kolejne ciastko.

zdjęcie

2 będzie potrzebował arkusz papieru. Pieczone ciasto bardzo delikatnie szpatułką spinanie i kładzie na talerzu, ale na tej kartce papieru obok kata. Mąka podpylyat nie potrzebują niczego. Korzhi cienki i kruchy.

Teraz Cream:

zdjęcie

Ubij jajka, cukier i wanilię. Dodać mąkę, stopiony lody, mieszać do uzyskania jednolitej masy. Wlać pół szklanki zimnego mleka, mieszając.

Resztę mleka, doprowadzić prawie do wrzenia i ostrożnie wchodzi w kremie. Postawić na małym ogniu i się, stale mieszając, doprowadzić do pogrubione, prawie do wrzenia, ale nie gotować. Schłodzić do temperatury pokojowej. Oddzielnie bicz miękkiego masła i dodać chłodzone części śmietany, za każdym razem starannie ubijania.

zdjęcie

Zmontowania ciasta, ciasta z kremem do smarowania.

Jeżeli w trakcie montażu, niektóre ciasto pęknięty, to nie powinien straszyć go, wszyscy trzymać się razem, stsementiruetsya śmietanę.

zdjęcie

Góra i boki I posypać płatki migdałowe. Od moich problemów zdobienie Uśmiech

ciast potrzeba do zaparzenia. 2 godziny w temperaturze pokojowej, a potem w lodówce znajomych

to wyśmienite ciasto jest odpowiedzialny zaempathy3 girl_claping

zdjęcie

[/lista]

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky

Czytaj więcej:   rzeczy do dekoracji ciast


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *