Wskazówki

PRZEPIS aloesu do leczenia raka żołądka

Miód Aloe przewodu pokarmowego

Aloes i miodu - skutecznym narzędziem zwalczania różnych chorób żołądkowo-jelitowych. Ten tandem ludowa z „na zdrowie”, aby poradzić sobie z każdym ogniska zapalnego, a tym samym do pokonania zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka i dwunastnicy, jelita grubego, zapalenie jelit, refluks żołądkowo i inne podobne schorzenia.

Treść: [Ukryj]

  • 1. Aloes sok z miodem
  • 2. Miąższ aloesu i miodem
  • 3. Nalewka z aloesu i miód
  • 4. Video „aloes i miód z zapaleniem błony śluzowej żołądka”
  • 5. Źródło

Aloes i miód dla GI

Kupić  miód  prosto z pasieki „Svіy naszego miodu”.

Przepis Aloe + miód jest znany wszystkim. Ale w jakiej formie jest lepiej wziąć roślin: ekstrakt soku, zrobić nalewkę, posiekać liści lub nawet obrócić je w jednorodną zacieru? W tym artykule pokażemy, jak lepiej.

Ciekawostką : lepiej jest wziąć dolnych liści aloesu, to młode pędy. Zawierają one maksymalną ilość składników odżywczych, tak niezbędnych do leczenia.

Jeśli chodzi o nektar pszczół, to najlepiej używać odmian lipy i miodu akacjowego.

Artykuły w temacie :

miodu lipowego lub koncentrat o dobrym zdrowiu

Jego Królewska Mość, Miód akacjowy!

Aloes sok z miodem

Dostać sok z Kalanchoe - proste! Umyć łodygi rośliny i dokonać cięcia. Od zaczyna płynąć natychmiast uzdrowienie sok białawy. Będzie tylko wymieszać z miodem. Miód wrzód dwunastnicy i żołądka, zapalenie żołądka, zapalenie jelita grubego, gdy jest najbardziej skuteczny środek ludowej.

Aloe Miód

leki na receptę dla żołądka i jelit oparte na soku z aloesu i miodem:

 • 100 gramów ekstraktu soku. Dodać 500 g miodu i 300 g pokruszonych orzechów włoskich. Mieszać i ma 1 łyżka 3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem.
 • 100 g soku z aloesu i nektar pszczoły połączyć z 2 łyżek stołowych lub drobno startego soku z marchwi. Take 1 łyżeczka 3 razy dziennie przed posiłkami.
 • Wymieszać ½ szklanki soku z babki lancetowatej i miodu. Ogrzewać w temperaturze 40 ° C i wylano do termosu sugerowane przez 2-3 godzin. Po dodać 1 szklankę soku z aloesu. Wymieszać. 2 łyżki rozcieńczone w szklance wody i picia przed każdym posiłkiem.
 • Mieszano 2 łyżeczki soku z aloesu, 1 łyżeczka miodu i 10 kropli nalewki propolis (10%). Przyjmować 2 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.
Czytaj więcej:   przepis sporządzenia Moonshine

Artykuł w temacie : Aloes i miód: tradycyjne guru medycyny

Miąższ aloesu i miodem

Myaokst aloes miód

Aby wydobyć miąższ z aloesu, potrzebny jest blender lub młynek do mięsa. Umyć liście rośliny, obrać je z cierni. a następnie kruszyć przy pomocy jednostki kuchni. W rezultacie, trzeba mieć jednorodną puree.

można wytworzyć z pulpy różnych środków:

 • miód i mieszanie miazgi w równych ilościach i mieszane do uzyskania jednorodnej masy. Take 1 łyżka 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.
 • wziąć 100 puree aloes, pszczoła nektar, kakao w proszku i masło. Otrzymaną mieszaninę dodaje się do mleka - 1 filiżanka 1 łyżka wymaganych leków. Pić 1 szklanka 2 razy dziennie - rano na czczo i 30 minut przed posiłkiem.
 • Wymieszać 100 g puree, miód, oliwę z oliwek, dodać 1-2 łyżeczki soku z cytryny. Take 1 łyżkę przed każdym posiłkiem.

Artykuł w temacie : Leczenie miodem przewodu pokarmowego

Nalewka z aloesu i miód

Nalewka z aloesu miód

Nalewka na bazie aloesu jest uważana za jedną z najbardziej skutecznych środków. Ten przepis przywrócił zdrowie milionów ludzi:

Zdobądź 400 gramów soku z Kalanchoe. Dodać 600 g miodu i domowej roboty czerwonego wina lub „Cahors”. Mieszać w naczyniu szklanym do osiągnięcia równomiernej masy. Lepiej jest to zrobić za pomocą miksera. Zaparzenia na 3-5 dni w lodówce.

Take 1 łyżka 3 razy dziennie, na czczo lub co najmniej 1 godzinę przed posiłkiem.

Artykuł w temacie Produkcja pszczelarstwa przed zapaleniem żołądka i wrzody

Jeśli cierpisz na choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy, można spróbować innego przepis nalewki z aloesu:

Wymieszać sok z aloesu, sok z dyni, sok rzodkiew, czerwona wino i miód w równych proporcjach - 400 gr. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się w suszarce w temperaturze 100 ° i pozostawić „sosna” przez 5-6 godzin.

Take 1 łyżka 3 razy dziennie na pusty żołądek lub 40-60 minut przed posiłkiem.

Czytaj więcej:   recepta receptura kawior Carp

Co ludowej receptury przed chorobami przewodu pokarmowego skuteczniej - to zależy od Ciebie. Większość pozytywnych opinii otrzymała sok z aloesu, ale być może przyczyna leży w prostocie narzędzi do gotowania w oparciu o niego.

Wideo «Aloe i miód z zapaleniem błony śluzowej żołądka”

źródło

Wikipedia : aloes , miód pszczeli

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *