Wskazówki

Wystarczy Rezepty Watermelon WINA

Przygotowanie arbuza wino

zawartość
  • Najprostszy przepis na arbuza wino
  • Receptą arbuza wino
  • arbuz przepis wzmacniane wino
  • Arbuz dziurkacza w domu
  • wino Melon
  • Moonshine melon
  • koniak Melon

Wiele z nich jest związany z gotowaniem wino z arbuza. Nie było łatwo oddzielić sok początkowo, w których cukier jest obecny. Ale zawartość cukru melonów jest rzadko więcej niż 8-9%. Dla wina nie wystarczy, więc w wielu recepturach słodzone surowca.

Najprostszy przepis na arbuza wino

Ten przepis słyszał prawie wszystko, ale rzadko próbował go. Mieszkańcy południowych regionach Rosji, butelka wina z arbuzaAzji Środkowej i Morza Czarnego może próbować zrobić sobie filiżankę, bez specjalnego wysiłku. Mówią, że mają pochodzić z tego przepisu Don Kozacy jednak Kuban bronić ich mistrzostwo.

To zajmie butelkę wódki lub bimbru, jak i dojrzałych (ważne!) Watermelon ważący więcej niż 6-7 kg. Jest możliwe zastosowanie etanolu, 200 ml.

Koniecznie obecność słońca bez chmur, inaczej trudno jest zobaczyć, co się dzieje, ale warto. Wczesnym rankiem w sierpniu ze strzykawką poprzez skórki odbywa się od pięciu do siedmiu strzałów arbuz wódka. Szczepienie alkohol prowadzi go do? Wścieklizna?. Po otrzymaniu zastrzyku, to ogromny berry zaczyna samodzielnego rolki z miejsca na miejsce. Jest to konieczne, aby ograniczyć możliwość ruchu, można ukryć, że to jest trudne do znalezienia, albo uszkodzenia skórki, natomiast cennym produktem jest stracone.

Kieszenie są uformowane wewnątrz fermentacji, w którym jest dwutlenek węgla. Gaz do zapalniczek, a zatem nie jest obrotem. Jeżeli temperatura jest wyższa niż 30-35 ° C (w przypadku takiej potrzeby jeden dzień? Arbuz cierpienia?), To przy walcowaniu wieczorem zatrzymuje kilka zmian wyglądu. Kutas wódka zmienia wszystko, teraz, zamiast prawie idealnej kuli widziany z góry spłaszczone elipsoidy.

Bardzo ostrożnie trzeba podnieść? Pijany? arbuz i przesunąć go do basenu. Teraz, z ostrym nożem odciąć górną pokrywę. Przy stosowaniu pierwszego cięcia mała część gazu wydostanie się na zewnątrz. Otrzymaną ciecz należy przelać i filtruje. Niektórzy lubią wypić ten kielich schłodzone, ale zazwyczaj przyjazny firma, aby obserwować cały proces edukacji wina w domu, chętnie pije ten oryginalny napój. On jest raczej słaby stosunkowo słabo gra w języku. Wyróżniające smak wina z arbuza na gorący letni dzień jest przyjemny. Staje się coraz bardziej smaczny kielich po ochłodzeniu, więc lepiej jest wlać do przezroczystego pojemnika i umieszczony na chłodzenie. Nawet w zimie Nowy Rok to będzie zabawne napój pozdrowienia z gorącym latem. Jeśli jest ona utrzymywana dobrze zamknięte w ciemnym i chłodnym stanie, po otwarciu zachowuje się jako cenne wina musującego arbuz wina na kieliszkiz oryginalnym smaku, korek startuje z głośnym hukiem.

Czytaj więcej:   deser z jogurtem

Receptą arbuza wino

Aby dostać arbuza wino trzeba dodać cukier. Istnieje wiele różnych zaleceń dotyczących ilości cukru. To całkiem proste. W arbuza zawiera od 7 do 9%. Dla normalnego minimalna zawartość cukru fermentacji należy zwiększyć do 14-15% (otrzymany suchy wina). W Rosji, wytrawne nie są w taki popyt, takich jak na Kaukazie. Ludzie wolą wina półsłodkie i słodkie. Dlatego konieczne jest, aby doprowadzić zawartość cukru do 28-30%. Część z nich trafia do alkoholu, a pozostałe akcje będzie gotowy do słodzenia napoju. Dlatego łatwo jest obliczyć dawkę i słodycze. Około 200 g na 1 litr soku. Ale winiarze teraz ten surowiec jest tradycyjnie nazywany brzeczki.

Należy pamiętać, że sok z arbuza jest bardzo szybko utlenia się przez powietrze, więc od jego otrzymania i na początku operacji winiarskich trzeba skrócić czas do minimum.

Fermentacja jest pożądane, aby dodać kilka jagody lub rodzynki, świeżych winogron (nie myć!) Dla każdego litra brzeczki. To musi zrobić uszczelnienie wodne lub pociągnąć lekarza gumową rękawiczkę z małą dziurką na jednym ze swoich palców. Pojemność jest wymagane aby zostawić małą szczelinę powietrzną, jak fermentacja towarzyszy uwolnienie piany.

Po ustawieniu butelki fermentacji w ciemnościach, jest konieczne w celu zapewnienia dostępu i temperatur (T = 18-25 ° C). Teraz pozostaje tylko od czasu do czasu, raz na dwa lub trzy dni, trochę wstrząsnąć płyn do aktywacji wyjścia gazu i przyspieszyć fermentację.

Fermentacja trwa od jednego miesiąca do trzech. Po zakończeniu wydzielania pęcherzyków (opal gumy rękawic), to konieczne jest zatrzymanie procesu. Wino wlewa poprzez rury do butelek. To musi być bezpiecznie zamknięty i wysłany do zimy w piwnicy. Tam dojrzewają, że już w Nowym Roku, aby wszystkie jego smak. Jednak z bladoróżowy rodzaju wina dostanie lekko pomarańczowy kolor. To nie jest straszne, to specyfika dojrzewania.

arbuz przepis wzmacniane wino

arbuz wino w szklanceSoku z arbuza jest przygotowany i wzmacniane wina. Wszystkie procedury podobne do tych opisanych powyżej preparatów. Jednakże butelki przed napełnieniem go dalej filtrowane, a następnie rozcieńczono za litr wódki (około 150 ml), alkohol (około 70-80 ml).

Niektórzy producenci win następnie dodać syrop wiśniowy lub pochodzenia porzeczkowa (trzy łyżki na litr). Kolor wina jest zasypywane, nowy zapach ozdobić gotowego napoju tylko.

Czytaj więcej:   Co można zrobić ogórki

Oddzielna mistrz tendencję, aby dać pewną ostrość i pikantny smak. Są jeszcze w fazie fermentacji dodać cynamon i gwiazd nerki. Następnie wino nabiera oryginalnego smaku.

Są fani, że podczas montażu wino zostało dodane do każdej butelki przez małą gałązką melisy lub kilka liści mięty pieprzowej. Następnie utworzyła specjalny smak miętowy, który w połączeniu z zapachem arbuza stworzyć coś wspaniałego. Wystarczy spróbować raz, można później spróbować powtórzyć ten zestaw nieoczekiwanych składników.

Arbuz dziurkacza w domu

Poncz? ogólna nazwa różnych koktajli, głównie alkoholowych. W różnych kombinacjach z wódki i mocnych win łatwo zrobić drinka za pomocą arbuza. Latem ekstremalne ciepło pozwolą poczuć chłód i spotkać się z przyjemnym światłem produktu alkoholowego.

Połączenie najbardziej różne. Czasami używać plasterków arbuza miąższ bez pestek, który został umieszczony w szklance wina lub szampana. Często dodaje się do soku owocowego. On nie miał jeszcze czasu utleniania, więc w połączeniu z innymi napojami będzie ciekawy dodatek.

W niektórych krajach, które wyznają islam, dla ukrycia sok z arbuza i napojów spirytusowych, takich jak porto. Sok jest dodawany do wina, a następnie przy stole nie wymawiać nazwy alkoholu, twierdząc, że w plasterkach arbuzkorzystanie z słodkie jagody do melonów. Ta sztuczka na wieczorny posiłek jest nieco podobny sposób ci ludzie piją alkohol, pre-wylewa swoje czerwone i białe czajniki. Każdy kolor pot, odpowiednio, są ukryte lub brandy lub wódki.

Badacze Arktyki i Antarktydy też kochać do rozcieńczania świeży sok z arbuza z wódką lub alkoholu. Twierdzą oni, że takie połączenie południowych owoców i gorącego napoju, nawet w silnym mrozie robi się cieplej. Poncz pijany łatwo od niego jest tylko przyjemny posmak przypominający ciepłe letnie dni.

wino Melon

Bakhcha daje nie tylko arbuzy. Ona również rosnąć melony. W Rosji duże zapotrzebowanie Mirzachul melona, ​​który zdobył swój kształt nazwa torpedowego. Pod gorącym słońcem Uzbekistanu, te melony zyskują do 21% cukru (bardziej nawet niż buraków cukrowych). Odznaczają się one specjalnym aromacie ciepłej krawędzi. Oprócz tradycyjnych melona torpeda ma również? Krasnomyaska? ? melon nieznacznie owalny kształt ze skórą, takich jak skóry krokodyla (duże łuski). Jest również rośnie w Azji Środkowej (Uzbekistan, Turkmenistan), w najbardziej suchych pustyni. Ze względu na brak wilgoci w owocu melona zawartości cukru wzrasta do 23%. Doskonały aromat i smak? to główne cechy tych owoców.

Czytaj więcej:   PASTA w piekarniku w folii Przepis z FOTO

Oczywiście, najprostszym sposobem, aby wyciąć melon w plasterki i jeść. Ale można dostać im niesamowite wina. Aby to zrobić, należy przeciąć na pół i usunąć pestki i łożysko wokół nich. Teraz wyczyszczone skórki. Nie zawiera słodycze, więc nie powinno być stosowane w produkcji wina. Wycisnąć sok może być tylko ręce, i można przejść przez odśrodkową sokowirówki. Aby rozpocząć proces fermentacji jest konieczne dodawanie rodzynki, korzystnie czarne winogrona. Wszystko umieszczone w pojemnikach szklanych i pokrywa woda melon likierbramę.

Fermentacja idzie dość szybko. W ciągu dwóch lub trzech tygodni, wino jest gotowe. Sączy się, a następnie wysłany do dojrzewania. Zdobić to pić różne smaki, smak wina z nich jest tylko coraz lepiej.

Moonshine melon

Niektórzy eksperci używać wino melon jako surowiec do produkcji bimbru. Na etapie przygotowania surowca na kilogram melon litra wody dodano do 200 g cukru. Zacier jest odporny zapach melona.

Po destylacji wódka ma charakterystyczny zapach melona, ​​to zwykle nie zniechęcać, jak już nieuchwytne innych zapachów niego. Ci, którzy raz skosztował melona w przyszłości chce powtórzyć jego gotowania.

koniak Melon

Melon wódki smak, ale jest czasem używane do produkcji? Szybko? koniaki. Gotowego napoju jest umieszczony w zbiorniku pralki typu obrotowego. To również dodać wióry dębowe, może być używany i kory dębu. Litrze wymaga około 100 g Dubya. Że alkohol nie odparowuje pokrywają górną folią.

Urządzenie rozpocznie pracę przez godzinę i pół. Po zakończeniu napoju nagle staje się brązowy kolor, typowy koniaku. Przez smaku melona zmieszane z konkretnym smakiem koniaku. Moonshine resztkowe słodycz i aromat właściwości wskazują, że otrzymali oryginalne i zaskakująco ciekawy napój.

Podobne koniaki w chwili wystawionych do degustacji w różnych wina Instytut ZSRR, jak i plastrach melonamiędzynarodowych wystawach. Specjaliści z dużym doświadczeniem wysoko cenione ten rodzaj brandy. Zakładali oni, że ekspozycja dłuższy niż 5 lat lub więcej. Kiedy dowiedział się funkcje takie brandy produkcja w domu, a następnie odwiedził, zdolności produkcyjnych i prostota wrażeniem otrzymać ten produkt.

Swego czasu było jeszcze tabu, rozpowszechniać tę tajemnicę, bo wtedy rzeczywista produkcja brandy może po prostu zwinąć. Całkowicie zmieniających się technologii i wysokiej jakości brandy gotowa nie będzie drogie wódki.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *