Wskazówki

GOTOWANIE potraw mięsnych W Zepter

Rzemiosło Ciasto: master-class tworzenia krok po kroku, oryginalny projektant biżuterii (95 zdjęcia + wideo)

Modelowanie ciasta - ekscytujący sposób, aby spędzać czas z dziećmi. Ponieważ mają nie tylko w formie, ale również wytwarzać: może eksperymentowania z mieszaniną mąki podczas pomiaru i mieszanie składników, a następnie obserwować przemianę, które występują w produkcie końcowym na zmiany temperatury w procesie suszenia.

Ponadto, wykończonych z rzemiosła sól ciasta nieszkodliwe dla dzieci, one nie zawierają alergenów i może być bezpiecznie smaku.

Figurek domowej mieszaniny mąki mocniejsze i lepiej zatrzymanego gliny.

Przegląd treści:

 • Podstawowy przepis ciasto do modelowania
 • Metoda badania
 • Suszenie rzemiosła z solonego ciasta
 • Modelowanie sól Ciasto: pomysły i wskazówki
 • Objętościowe liczby zwierząt
 • rzemiosło zdjęcia ciasto

Podstawowy przepis ciasto do modelowania

Przed dokonaniem ciasto do rzeźbienia, trzeba sobie wyobrazić, jakie produkty będą malować czy ciasto, modelowanie, jak długo to trwa, zostanie wybrany tryb suszenia.

Podstawowa receptura DIY ciasto składa się z jednej części oka, a dwie części mąki pszennej, do której dodaje się kwas cytrynowy - 2 łyżeczki .. do 1 kubka i 1 łyżka soli. l. olej roślinny. Ilość wody dodawanej podczas ugniatania jest równa ilości soli.

Metoda badania

Producenci test w następującej kolejności:

Czytaj więcej:   korzyści raka mięso i szkody

 • Łączą mąka, sól i kwas cytrynowy i wlać mieszaninę do naczynia;
 • Umieścić miskę na umiarkowanym ogniu i ciągle mieszając powoli dodawać wodę, aż ciasto nie będzie nadążać z doniczek i można zwinąć go w piłkę
 • Zdjąć z ognia i zagnieść ciasto ręcznie.

barwnika spożywczego lub guasz należy rozcieńczać w wodzie, która jest dodawana do ciasta.

W czasie pracy, w zależności od pożądanej konsystencji słony mieszanina mączna może być dalej rozcieńczany w wodzie lub oleju lub mączki dodać twardość.

Ciasto jest lepsze przygotowanie do możliwości małych porcjach przed formowaniem i przechowywać tylko w zamkniętym pojemniku, lub żywności filmu.

Suszenie rzemiosła z solonego ciasta

Aby rzemiosła z solonego ciasta, wykonane własnymi rękami, aby utrzymać swój kształt, nie łamią, albo pęka, konieczne jest, aby wybrać tryb suszenia prawo. można po prostu zostawić swoje dane do naturalnego suszenia na powietrzu, można umieścić je w piekarniku.

Suszenia w piecu, istnieją dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest do podgrzewania piekarnika, a następnie go wyłączyć i umieścić figurę do ciepłego miejsca. Możesz też upiec produkt w trybie 100 stopni, uważając, aby uniknąć przywieraniu.

Master klasy na co rzemieślniczym z testu polega głównie eksperymentów z materiału: badaną kompozycję i sposób suszenia, więc brak w tym procesie jest nieuniknione.

Wskazówka: Ponieważ jest to konieczne, aby skonfigurować formowanie swoje dzieci tak, że pierwszy sukces po kilku próbach nie jest całkowicie estetyczne, stał się dla nich prawdziwym cudem.

Modelowanie sól Ciasto: pomysły i wskazówki

Korzeń lepiej prostych i jednorodnych kształtów, takich jak kule o różnych kolorach i rozmiarach. Z nich może złożyć wieniec do dekoracji pokoju.

Czytaj więcej:   Co można zrobić ogórki

Następnie można nauczyć się bardziej złożone sylwetki - gwiazdy, serca i figury trójwymiarowe - Boże Narodzenie śniegu, choinki, pisanki z ornamentami, stojaki podłogowe dla jaj, kurczaków.

Może pokrywać się z danymi produkcyjnymi na święta, albo wybrać bardziej neutralny temat dla wszystkich okazjach, co pamiątki i prezenty w postaci stylizowanego podkowy, słońc, gwiazd, samoloty i zabawne kagańce.

Podczas modelowania można stosować specjalne formy do formowania i pieczenie, i innych rzeczy, skłoniły jego wyobraźni: żaba zgniatać - do produkcji cienkich sznurów ciasta, pokrywek z butelek - do cięcia kręgów, części plastikowych zabawek - dla druków, prawie wszystko jest w zasięgu ręki z wykałaczek do kół samochodzików, może być narzędziem do modelowania ciasta.

Zwrócić uwagę!
 • Wyroby z liśćmi - 100 zdjęć z nowymi pomysłami. Krok po kroku instrukcje i master class od mistrzów!
 • Spinner ręce - instrukcje krok po kroku wraz z przykładami, jak to zrobić w domu (zdjęcia 150 nowych produktów)
 • Rękodzieło z dziąseł: jak zrobić bransoletki, smycze, zabawki i ozdoby z rękami + 86 pomysłów zdjęcia

W słonego ciasta jest łatwe do wykonania otworów, zarówno dekoracyjne i wiszące na sznurkach. Otwory na płaskich figurach zachowują swój kształt podczas suszenia.

Ale wytwarzania trójwymiarowych elementów, takich jak na przykład okrągłych kulek, aby uzyskać otwór na gwint trzeba przebić postać wykałaczką lub innego ostrego narzędzia wykonane z drewna lub tworzywa sztucznego, a nie go usunąć aż produkt wyschnie.

Wskazówka: W przypadku elementów łączących testu wystarczy zwilżyć poszczególne sekcje i dołączyć je do siebie.

Objętości figur płaskich i może sprawić, girlandy, breloczki, medale i wisiorki. Można wyrzeźbić skrzynie i kubki na biżuterię przechowywania, małych skarbów i ołówki.

Czytaj więcej:   mongoose kawy

Objętościowe liczby zwierząt

Szczególnie popularny wśród dzieci są dane ilościowe zwierząt, mogą być dokonane zgodnie z popularnej krok po kroku instrukcje, które są przeznaczone do gliny i gliny rękodzieła.

Zwrócić uwagę!
 • Rękodzieło na tkaninie domu: Sew własnymi rękami zabawki i dekoracje (98 zdjęcia + wideo)
 • Co artefakty ze skrzynek można zrobić z rękami? 79 Picture idealne rozwiązanie dla dzieci
 • Rękodzieło z rur gazecie: instrukcje krok po kroku proces tkania. 105 zdjęć rękodzieła z papieru!

Można formować ciasta bez barwników, a następnie już gotowe do malowania i po wysuszeniu postać przykryć lakieru.

Możliwe jest również, aby wyciąć różne postacie: oni uzyskać układ kartonu, stosuje się go do wstępnego ciasta jest walcowane z wałkiem do ciasta i delikatnie gładkie krawędzie cięcia. Następnie można malować postać, dodać niezbędną tekstury - szorstki, udarów, należy oczy, nos lub biżuterii z koralików.

Idealny prezent wykonany własnymi rękami może być ramka lub unikalny świecznik.

Produkcja płyt, które łączą elementy mozaiki, aplikacji i modelowanie w stanie urzec zarówno dzieci jak i dorosłych. Dla najmłodszych pasuje tylko liczby: najpierw należy narysować sylwetkę na pergaminie, a potem starannie wypełnić go z testem na liniach.

Można sobie również wyobrazić i przeprowadzić bardziej skomplikowane pomysły stosując perełki, mozaiki zbóż, suszonych kwiatów, etc.

Zwrócić uwagę!
 • Rękodzieło dla początkujących: Porady i pomysły od guru tworzyć piękne rzeczy z ich rąk (96 zdjęć)
 • Dzieci rzemiosło: inspirujących pomysłów hobby dla wszystkich grup wiekowych + 56 zdjęć
 • Jak zrobić piękny proste rzemiosła z ich rąk - krok po kroku dla początkujących + 62 zdjęć

rzemiosło zdjęcia ciasto
Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *