Wskazówki

PIES mlekiem jak zrobić

Nie ufaj przygotowanie testowej torty, kupiony w sklepie. To jest prawie bez smaku. Najlepszy przepis na placki ciasta z mlekiem - wykonany własnymi rękami. Aby uzyskać to doskonały, stosować się do kilku zaleceń:

  1. Jest zawsze zmieszane ze sobą składniki samej temperaturze. Lepiej ciepło.
  2. Mieszany na mokro z wilgotne suche i suche. Następnie połączenie dwóch substancji w jednym wolnym ruchu kołowego.
  3. Zagnieść ciasto ręcznie przez piętnaście minut, a nie mniej.
  4. Jeśli chcesz ciasto na placki z mleka, drożdży czeku drożdżowego z góry.

Obecność mleka w teście często implikuje obecność drożdży. Ponieważ mleko ma takiej możliwości „Podnoszenie”, takie jak jogurt lub ubitych jajek. Zamiast wody, jest ona dodawana do ciasta, aby uzyskać łagodny creaminess. Zaleca się, aby wziąć sprężone świeże drożdże i nie suche, ponieważ są one bardziej opłacalne i aktywne. A ciasto na smażone placki z mleka wzrośnie szybciej. Pamiętaj, nie przeterminowanych na opakowaniu nie jest gwarancją, że drożdże są wciąż żywe i podnieść ciasto.

Pięć najczęściej używane składniki receptur do testowania mleka do ciasta:

produktKcal kcal na 100 gG na 100 g białkaTłuszcze g 100 gG 100 g węglowodanów
cukier39899,7
mąka32512167
mleko683.23.64.8
drożdże10912,72.78.3
jajka15712,710,90,7

Im więcej składników w cieście, tym trudniej drożdże, aby go podnieść. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do jaj i tłuszczów. Prawidłowo obliczył ilość drożdży - pierwszy krok w kierunku doskonałego testu. Ważne jest nie tyle ich nie zgłosić, ilu nie przesuwają. Ich nadmiar pieczenia daje nieprzyjemny gorzki smak.

Pięć najszybszych receptury ciasta na placki: nabiał

Nazwa potrawyczas gotowaniaKcal kcal na 100 gOcena użytkowników
Ciasto drożdżowe Pyrozhkov bezoparnym tylko15 min 25760
Ciasto na placki z suchych drożdży, kefir2 godziny 277+265
Ciasto na placki z mlekiem i śmietaną2 godzin 10 minut 241+1
Miękkie ciasto na placki w piekarniku na mleku2 godzin 15 minut 29432
mleko w proszku Pyrozhkov ciasta i suchych drożdży2 h 20 min 270+3
Czytaj więcej:   JAK Lody AT HOME PRZEPIS

Na kotlety można wytwarzać na ciasto kwaśne mleko, jak również na suchym proszku do skrapla się i zatęża. We wszystkich przypadkach, smak półproduktu będzie inny, jak również struktura ciasta. Jeśli zdecydujesz się kwaśnego mleka, która jest nieco podobna do „niedokończonej” kefir, Twoje ciasto na placki z mlekiem bez drożdży będzie kosztować. Zamiast dodawać sody oczyszczonej lub proszku do pieczenia.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *