Wskazówki

CAKE przaśny FOTO

Najbardziej popularne wśród ludności - są jabłka.

Ponieważ jabłka są najczęściej owoce, czyli szarlotka gotujemy w domu więcej niż jakikolwiek inny. Nawiasem mówiąc, przygotowanie nadzienia kołowych można przypisać do osobnej listy gotowania.

Pies może być wykonana z wielu różnych rodzajów ciasta, w tym: herbatniki ciasta, ciasta drożdżowego, kruchego ciasta, ciasto, ciasta parzonego.

W wyglądzie, ciasta są podzielone na otwarte i zamknięte, gotowanie ciasta w tym przypadku także różni. W otwartym ciasto owocowe nadzienie znajduje się na szczycie tortu. Wypełnienie ciasto takie zamknięte umieszczony pomiędzy dwoma shortcakes. Od czasów starożytnych w Rosji ciast używanych do różnych uroczystościach. Tort weselny było podawane na wesele, pogrzeb Cake - w wyniku. Istnieje coś takiego jak tort Christmas zdobione na wakacje.

Szczególnie smakowały placki kuchni rosyjskiej. Kuchnia rosyjska oferuje szeroki wybór ciast, uczy, jak gotować ciasto, szczególnie takich jak: pie, ciasta, Kurniki, torty, serniki, stanowczo. Kurnik - tradycyjny tort weselny.
Jednak, podobnie jak ciastka nie tylko w Rosji, na Ukrainie i Białorusi. Pies często pojawiają się na stołach francuskich i amerykańskich.

Ciasto francuskie nazywa quiche i jest placek z niesłodzonego ciasta, ale cukierniczego (lub mięsa), nadziewane. Pumpkin Pie - tworem kuchni amerykańskiej. Również w Stanach Zjednoczonych chciał służyć na Boże Narodzenie pecan pie.
Wiadomo również Osetii placki, choć są one bardziej jak ciasto. Osetyjskie pies - a cienkie placki z ciasta i napełniania otwarty. Osetyjskie placki są okrągłe lub trójkątne. Po Osetyjskie placki zostały wykonane z przaśnego ciasta piecu. Ale teraz wiemy wiele receptur osetyjskich placki z ciasta drożdżowego.

Ciasta są tak popularne wśród konsumentów, że tereny były służby specjalne, które piecze ciasta na zamówienie Przesyłka.

Czytaj więcej:   PRZEPISY dzieci w pięknie zdobione

Receptur można nauczyć się gotować farsz wszystkie rodzaje ciasta i torty.
Oferuje szeroki wybór ciast, uczy, jak gotować ciasto, szczególnie takich jak: ciasto, torty, Kurniki,

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *