kuchnia

Multivarka Szybkowary Moulinex FOTO

Plusy: Ogólnie radzi sobie ze swoim zadaniem. Wady: powierzchniowe Cookbook. Wspierać nie. Ogólne wrażenie Test Drive kuchenki Multivarki ciśnienia Moulinex CE501132 (bez „Obraz do blondynki”).
Nie polecam czytanie moich postów dla osób z niestabilną mentalności, Downey, osób dojrzewania, blondynki i rolników zbiorowych.
Za radą Colleges diagnozy nabyto multivarka Kuchenka Moulinex CE501132.
W zasadzie zadanie wykonuje multi (jak to dobrze, jeśli przygotowuje się do zrobienia).
W rzeczywistości urządzenie jest skierowane do 90% na: blondynki, gejów, dobrze, dla leniwych.
Automatyka sama praktycznie żaden. Jeśli uważnie przeczytać instrukcję, staje się jasne, że zaprogramowane reżimy temperaturowe tylko cztery (160,150,114,38 stopni), którego podstawowym kontrola temperatury 114 stopni. Wszystko inne jest inny czas zaprogramowanego (Rodzaj programu). W krótkim przycisków można zmniejszyć o 2-3 razy bez uszkodzeń.
Tryby gotowania powyżej 110 ° zakwalifikować jako szybkowaru, wieczko jest zamknięte i zablokowane, co sprawia, że możliwe jest ingerowanie w proces przygotowania gdy ciśnienie spada i próby, na przykład na sól.
książka przepis bardzo dużo i znowu jest bardzo powierzchowne, można powiedzieć, że tak nie jest.
Przepisy znaleźć na przykład w Internecie musi być dostosowany do specyficznych multivarka (nie zawsze napisane na ogrodzeniu pokrywają się z rzeczywistością!). Na przykład, jeżeli przepis polega gotowanie przez 1 godzinę, a następnie musimy skrócić ten czas 1,5-2,5 razy, ponieważ mówimy o 95% gotowanie w szybkowarze. Dlaczego jest rozpiętość 1,5-2,5 razy? Tak, ponieważ w większości receptur moc Multivarki nie jest wypełniona (waha się średnio od 650 do 1200 watów watów), a nasz ma 1000 watów i jest to szybkowar.
Jeśli będziemy oceniać Moulinex CE501132 inne multivarka można położyć solidne 8 z 10,
jak mówią lekarze będą oglądać dalej.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky

Czytaj więcej:   rzeczy do dekoracji ciast


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *