kuchnia

Multivarka MOULINEX MK706A32 STOSOWANIE

Jest mało prawdopodobne, że nasze matki i babki nie mógł nawet marzyć, aby mieć taki wspaniały i niezawodny asystent, który jest w stanie gotować, dusić, smażyć, piec, a nawet gotować ciasto. Nowoczesna gospodyni bardzo szczęśliwy - Rynek sprzętu gospodarstwa domowego jest tak bogaty, że czasami bardzo trudno jest dokonać wyboru. Multivarki Moulinex MK 706A32 - tani i funkcjonalny model, który łączy w sobie doskonałą jakość, niezawodność i łatwość zarządzania.

Spis treści artykułu

 • Główne cechy Multivarki Moulinex MK 706A32
 • Zalety i wady Multivarki Moulinex mk706a32
 • Przegląd programu Multivarki Moulinex mk706a32
 • Dodatkowe funkcje Multivarki Moulinex mk706a32
 • Opcje Multivarki Moulinex mk706a32
 • Recenzje multivarka Moulinex mk706a32
 • Multivarka Moulinex MK 706A3. wideo

Główne cechy Multivarki Moulinex MK 706A32

Multivarka Moulinex MK 706A32 ma bardzo ładny design i jest w stanie dopasować się do wnętrza kuchni najbardziej stylowych. Obudowa wykonana jest w klasycznej bieli i beżu. Ten model nie jest wyposażony w szczególnych cech, ale jednak ma wszystkie narzędzia, za pomocą którego można przygotować nie tylko codzienne posiłki, ale również najbardziej wykwintne kulinarnych.

Multivarka wyposażony w wygodną miski ceramiczne na 5 litrów, co wystarcza, aby przygotować pełny obiad lub kolację dla dużej rodziny lub przygotować się do przyszłości żywności. Miska posiada powłokę nonstick, który pozwala nie tylko ugasić naczynia i gotować, ale nawet smażyć i piec - oni po prostu nie Bree. Urządzenie sterowane jest dość prosta i odbywa się za pomocą kilku przycisków. Przy niewielkich wymiarach (30x26x39 cm) multivarka ma wystarczająco wysoką zdolność - 760 watów. Na obudowie zapewnia wygodny uchwyt, z którą można łatwo przenosić urządzenie. Kolejny ważny szczegół - dolny Multivarki posiada gumowaną, które zapobiegają ślizganiu się urządzenia na powierzchni pulpitu.

2

Zalety i wady Multivarki Moulinex mk706a32

Zalety Multivarki Moulinex MK 706A32:

 1. Ładny stylowy wygląd.
 2. Duża miska 5l powlekane nieklejąca.
 3. Zdejmowana pokrywa wewnętrzna, która jest dogodna do czyszczenia.
 4. Wyjmowany zawór parowy, który ułatwia multivarka pielęgnacji.
 5. Mały rozmiar i wygodny uchwyt do przenoszenia.
 6. Nogi, które nie pozwalają urządzenie poślizgu na powierzchni.
 7. Podczas awarii zasilania są zapisane wszystkie ustawienia.

Wady Multivarki Moulinex MK 706A32:

 1. Producent nie przewiduje możliwości, takie jak Multipovar i Mastershef.
 2.  Brak kompletnych statków do przygotowywania jogurtu (można kupić lub użyć słoików baby food).
 3. Na misce nie zapewnia uchwyt, utrudniając wyjmując go z urządzenia.
 4. Nie, nie ze szczypcami do wyjmowania miski urządzenia.
 5. To nie jest do pojemnika do zbierania kondensatu.
Czytaj więcej:   Jak gotować w barszcz szybkowar

59f50140943029ed47e6a4bc7a8a86963e13a0ab_multivarka_moulinex_mk706a32

Przegląd programu Multivarki Moulinex mk706a32

Przegląd głównych programów Multivarki Moulinex MK 706A32:

 1. W „ryż / Ziarno” jest używane do przygotowania ostre ryżu i zbóż z innych zbóż. Przy tym ustawieniu timer będzie automatycznie ustawić czas gotowania i zmienić go ręcznie jest niemożliwe. Po zagotowaniu wody procesowej trwa 14 minut.
 2. Program „Pilaf / Risotto” pomoże Ci przygotować dania, takie jak azjatyckiej i włoskiej risotto pilaw. W tym programie multivarka Moulinex MK 706A32 przygotowuje posiłki tylko w trybie automatycznym. Nie można ręcznie ustawić czas. Po gotowaniu, proces woda będzie trwać 10 minut.
 3. Program „rozgrzewania” przeznaczony jest do podgrzewania gotowych potraw na zimno, a domyślne robi to przez 25 minut. W zależności od naczynia, można wybrać żądany czas w zakresie od 8 minut. do 45 min. w odstępach co 1 min. Korzystanie z tego trybu bez ponownego mieszania produktów w misce może doprowadzić do spalenia.
 4. Przygotować zdrowe śniadanie można program „Mleko owsianka / żywność dla niemowląt”. Ten sam sposób jest stosowany do wytwarzania pierwszego karmienia niemowląt - mięs i warzyw, puree, zupy i różnych zbóż. Automatycznie poradzić sobie z tym urządzeniem w ciągu 10 minut. Czas gotowania jest dopuszczalne zmiany w zakresie od 5 do 90 minut. z poprawkami w odstępach co 1 min.
 5.  „Gaszenie” Program jest bardzo przydatny do wytwarzania galarecie, pieczenie, galarecie, konserwy mięsne i wiele innych potraw, które wymagają powolnego marnieje bez intensywnego wrzenia. Urządzenie automatycznie oferują przygotowanie posiłku do 60 minut. Jest możliwe, aby wybrać czas w zależności od przepisu w zakresie od 20 min. 9 godzin, w którym etap 5 minut.
 6. W „Statek / Soup” będzie gotować rosół mięsny, odżywcze zupy, pachnące zupy, galimatias, Berry i soki owocowe, marynat i sosów, a także warzywami na diecie sałatki, gołąbki niskotłuszczowych, klopsiki, mięso i pary ryb. Po wybraniu programu stoper, aby ustawić czas do 30 minut. Dostosować czas trwania może być ręcznie z 15 minut. do 2 godzin, dostosowanie etapu wynosi 1 min.
 7. Przycisków „Jogurt / ciasta” jest przeznaczony do wytwarzania jogurtu, domowe jogurt, kwaśne mleko, śmietany, sera i innych sfermentowanych produktów mlecznych z suchych drożdży. Ponadto tryb ten może być stosowany do pokryć drożdżowego ciasta. Multivarka automatycznie uporać się z procesu przez 8 godzin. Aby dokonać wyboru może być ręcznie od 6 do 12 godzin. Opóźnienie początkowe i automatycznego utrzymywania ciepła w trybie N. Zaleca się, aby przygotować produkty mleczne wytworzone z mleka pasteryzowanego. Rustykalny wstępnej mleka powinna być w stanie wrzenia przez 5 minut.
 8.  Słodkie herbatniki, piec zapiekankę powietrza, różne ciasta i ciastka, a także ciasta, rogaliki, ciasto francuskie i pachnący pizzę można w „pieczenia / Deser”. Tryb ten nadaje się również do przygotowania różnych deserów - puddingów, jagody dżemu, konfitur i dżemów. Multivarka Moulinex MK 706A32 poradzić sobie z tym procesem automatycznie przez 35 minut. Przedział czasowy żywności - 20 min. do 4 h Etap korekt. - 5 minut. Opóźnienie startu w tym trybie nie jest dostępna. Nie zaleca się stosowania automatycznego utrzymywania temperatury na dłużej niż 15 minut gotować ciasto nie wyschną.
 9.  Nie pozostanie bez uwagi fanów steków i kotletów z zasmażaną skorupy, smażone ziemniaki, ryby i mięso. Dla nich, producent przedstawił program „Hot”. W tym samym trybie można saute warzywa i delikatne owoce morza. Timer automatycznie rozliczane przez 15 minut. Ewentualnie zmienić czas od 5 do 60 minut. Dozwolone produkty smażenia, takich jak otwarte, a przy zamkniętej pokrywie. Podczas smażenia z otwartą pokrywą, należy zachować ostrożność - nie pochylać się nad miski, aby uniknąć gorącego oleju na twarzy i rękach.
Czytaj więcej:   JAK ZACHOWAĆ JAM

Po zakończeniu procesu przygotowania we wszystkich programów automatycznie włącza tryb utrzymania temperatury dania gotowe „Avtopodogrev”, z wyjątkiem programu „Jogurt / Dough”. Temperatura jest utrzymywana w 70-75 ° C przez 24 godzin.

mk_706_389916356437_enl

Dodatkowe funkcje Multivarki Moulinex mk706a32

Oprócz programów podstawowych multivarka Moulinex MK 706A32 posiada szereg dodatkowych funkcji:

 1.  Funkcja automatycznej kontroli temperatury umożliwia utrzymywanie temperatury potraw w temperaturze 70-75 ° C w ciągu 24 godzin, po procesie gotowania. Ponadto, ta funkcja może być aktywowany lub dezaktywowany ręcznie, za pomocą przycisku „ogrzewanie / anuluj”. Niektóre dania (mleko, mięso, ryby) nie jest zalecane przez dłuższy czas, aby utrzymać się przy ogrzewaniu, więc one nie zmieniają smaku ani nie pogorszyła.
 2. Ze względu na funkcję opóźnionego startu można przygotować posiłki dla czasu trzeba ze startu gotowania od 1 godziny do 24 godzin. Funkcja jest aktywowana za pomocą przycisku „Opóźnienie startu”. Tryb ten nie jest dostępny dla programów „jogurt / ciasto” i „Pieczenie / deser.”
 3.  Multivarka Moulinex MK 706A32 jest przeznaczony nie tylko do gotowania, ale także do podgrzewania potraw gotowych. Aby włączyć ten tryb, użyj przycisku „ogrzewanie / Anuluj” przycisk i wybrać żądany czas.

Opcje Multivarki Moulinex mk706a32

Zestaw Multivarki Moulinex MK 706A32 obejmuje:

 1.  Urządzenie z wbudowanym kubka ceramicznego na IT (5 litrów objętości roboczej 4 litry).
 2.  Grill zdolności do gotowania na parze potraw.
 3. Łopatka do pierwszych dań z tworzywa sztucznego odpornego na wysoką temperaturę.
 4.  Płaski łyżka ryżu z tworzywa sztucznego odpornego na wysoką temperaturę.
 5.  Uchwyt na łyżkę i gałką.
 6.  Zlewka zbóż i cieczy w 160 ml.
 7.  Odłączany przewód do podłączenia do sieci.
 8.  Broszura dla służby.
 9. Multivarki Przewodnik operacyjny.
 10. Książka zwojami, ilustrowane zdjęciami.

18256999ddb7a90503ed8594068a4bd4b20b1695_multivarka_moulinex_mk706a32

Recenzje multivarka Moulinex mk706a32

Ze względu na swoją funkcjonalność, multivarka Moulinex MK 706A32 jest duże zapotrzebowanie wśród klientów i zbiera tylko te najbardziej pozytywne opinie. Ci, którzy mieli już okazję przetestować urządzenie w akcji, należy pamiętać, tak ważnych kwestii, jak szeroki zakres programów i trybów, prosta obsługa i doskonała jakość montażu Multivarki. Urządzenie nie posiada nieprzyjemnego zapachu obcego, jest łatwa w pielęgnacji. Tych użytkowników, którzy są w stanie przygotować posiłki na co dzień, tylko bardzo zadowolony Cookbook - Teraz mają okazję rozkoszować bliskim urozmaicone menu.

Czytaj więcej:   nadziewane muszle w języku włoskim ze zdjęciem

Multivarka Moulinex MK 706A3. wideo


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *