Wskazówki

tort Dzieci

Tort w dniu urodzenia dziecka, 2 lata.


renliren
  •   Wszystkie wpisy przez społeczność

26 stycznia 2015, 13:47
  •   zakwaterowanie Naczynia

Okazało się, że to świetny święta organizowane jutro syn nie będzie. jest sama spółka nie nabyła od dwóch lat, a dom rodzinny - jeden, dwa i przeliczył :)

Ale oto ciasto zrobić jak jest to konieczne.

Proszę podzielić się przepisy na dziecko torty. Jeśli Korzh jest mniej lub bardziej jasne (herbatniki - nawet w Afryce herbatniki), to tutaj krem ​​mogę zrobić tylko na podstawie Mleko skondensowane słodzone, orzechy i masło. Ten dwuletni dziecko nie wydaje się Alla :)
Interesuje wszystko, co jest smaczne, a gdzie minimalna chemia i yadrena-słodki.

Dotąd znaleziono tylko
- śmietana: 500 g śmietany 25% mieszanki z cukrem pudrem.
- z gruszką: Wymieszać w blenderze obrane gruszki, 200 g twarogu i cukru dziecka.

Żałuję, że krem ​​nie był zbyt płynny. Aby uzyskać pełną warstwę pomiędzy shortcakes, nie wszystko wchłania się ciasta :)
Dziecko od urodzenia do jednego roku

komentarz

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Więcej:   MASZYNY DO DECYZJI BEZ MASTIC CAKE

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *