kuchnia

Cukierki z Bee

 • ocena
 • nowy
 • Jane Moor awatar

  Jane Moor

  14/12/2014
  19

  2 zdjęcia
  vkusnyatinka

  Nie zwracam na nich uwagi. Me „przypięte” w Instytucie głodu. Rozumiem oczywiście, że słodycze nie naeshsya, ale czasami uratować. Przekąska na nich przed wielką zmianą. Byłem traktowany do jednej z tych cukierków i powiedziała mi tak bardzo, że na tym samym wieczorem przez wzgląd na nich poszedł do sklepu.

 • Anastasia Ptak Avatar

  Anastasia ptak

  25.04.2014
  40

  4 zdjęcia
  Roshen Mad Bee. Cukierki jak Semochko) Bardzo szybko ucieka.

  Czy smak cukierków Mad pszczoła? Cieszę się z nimi! Firma Roshen mile zaskoczony przez pyszne słodycze, które tak bardzo kocham. Myślę, że wielu próbowało cukierków Mad Bee. Bardzo smaczne i lekkie słodycze. Cena: około 30 hrywien za kilogram, cukierków kolor jest inny.

 • OASIS awatar

  OASIS

  23.04.2018
  4

  1 zdjęcie
  Kocham "Mad Bee". Skład, BZHU, Kalloriynost.

  Witam wszystkich! Mam do was z cukierków. Cukierki do żucia ROSHEN Mad Bee Oto opis producenta: Składniki: Cena: 73 UAH. za kilogram. Jestem szaleńczo zakochany cukierków Mad pszczoła ja generalnie lubię wszelkiego rodzaju sufleshki-zhileshki: marmolada, galaretki, słodycze.

 • EvaGrinTri awatar

  EvaGrinTri

  21.04.2014
  42

  6 zdjęć
  Gdzie cukierków owocowych? Mad pszczoła przyniósł!

  Multi-kolorowe cukierki „Mad Bee” z Roshen wielu znają, są kupowane i sprzedawane na wagę (koszt około 160 rubli), i że w takim jasnym paczek-opakowania: Opakowanie, że zdjęcie, 250 g galaretki splendorze owijarki, słodycze różnych kolorach - zielony, pomarańczowy, żółty, ...

 • Vera Gołubiewa awatar

  Vera Gołubiewa

  12.03.2015
  35

  1 zdjęcie
  Długie polowanie na szalonego pszczoły zakończyła się fiaskiem.

  Zapoznanie z cukierkami „Chrobrego komara”, pozostawiając ocenę i przeczytaniu komentarzy, chciałem dla „Mad Bee”. Szukam od kilku dni. a dziś w końcu kupił. Ta pszczoła znaleźć w „Magnit”, 256 rub.kg. Mały cukierek z całkiem oczach pszczołę)).

 • Nadin29 awatar

  Nadin29

  15.02.2018
  1

  Chemia ponad naturproduktov

  Te cukierki są mi dobrze znane. W pracy, były one jak somechki. Poszli szybko iw dużych ilościach. Cukierki pakowane są w małe i słodkie opakowania cukierków z cute pszczoły. Na początku byłem sceptyczny otnesnalas nich. Ale po jakimś czasie rasprobovali.

 • Markizetta awatar

  Markizetta

  02.08.2014
  6

  5 zdjęcia
  Apetyczny i tak źle! FOTO !!!

  Odkryłem te wszystkie cukierki sporo czasu, ale nie jedzą często boleśnie żenujący skład cukierków. Tak, wyglądają ładnie, apetyczny. Marmolada przezroczysty i elastyczny! Nchinka nie wyjdzie. Oschnako, od razu byłem zażenowany naprawdę nie mają naturalny smak, jak to było wcześniej.

 • Tanya-Smetánka awatar

  Tanya-Smetánka

  23.09.2016
  1

  słodki królestwo pszczół + nieziemską przyjemność

  Słodycze „Mad Bee” jeden z moich ulubionych cukierków galaretki. Oni po prostu nie mają wad, są doskonałe! Tylko zalety tych cukierków: jasne cukierkach różnorodność smaków nie cloying rozsądna cena bardzo szybko zjada miękkie cukierki + farsz wewnątrz jest bardzo popularne wśród dzieci i światła ...

 • Vikki7 awatar

  Vikki7

  27.02.2014
  8

  1 zdjęcie
  Pyszne Bee ツ ツ ツ

  W domu losowo była cała miska z tych słodyczy !!))) i dlatego, że mnie lubi, spieszę podzielić się z wami)) są sprzedawane w niemal każdym sklepie.

 • Ronet awatar

  Ronet

  25/10/2014
  1

  Zmęczony czekoladek? Wpadamy w gniew 😉

  Nie mogę sobie wyobrazić, kto miał pomysł zaczęto nazywać cukierek „Mad Bee”, ale smak jest słusznie można nazwać niezwykły! wesoły wielobarwne galaretki nie może być zatrzymany na opakowaniu można przeczytać informację od producenta, że ​​zrobił cukierki produktów ...

 • Leandra awatar

  Leandra

  15.05.2013

  Vkusnyatinka! + zdjęcia

  Te cukierki są wydobywanych młodszego brata. Jestem obojętny na słodycze, ale galaretka „Mad Bee” zakochał się z całego serca! Mają tylko jedną wadę - jeść, jeść, a wszystko to za mało. Chciałbym jeszcze raz i jeszcze raz! Kupiliśmy pakiet 250 gramów do 42 rubli.

 • Vertokryl awatar

  Vertokryl

  14/12/2014
  8

  2 zdjęcia
  Owoce wybuch wściekłych pszczół! Pyszne cukierki zabawny, ale nie bez wad ...

  Usiadłem na cukierki galaretki w lecie, kiedy poszedłem do Białorusi. To właśnie tam, że kupił i po raz pierwszy. I od tego czasu, chcę im przez cały czas! I cieszyć się ich bogaty smak, płynne nadzienie, strukturę. A cena jest całkiem niedrogi. „Mad Bee” - kto wymyślił taką nazwę zabawy?

 • plohaya_koshka awatar

  plohaya_koshka

  29.07.2014
  1

  2 zdjęcia
  Superkonfetki Mad Bee przez Roshen

  Słodycze zrobić to rzadko, ale to nie jest cukierek, to syreny z ośrodkiem ciekłym. Te cukierki są idealne dla osób z wrażliwymi zębami i którzy są zmęczeni soczysty czekoladek.

 • granat awatar

  Granat

  20.04.2017

  Pyszne pszczół miodnych z owocami! 🙂

  Cukierki galaretki nieszkliwione zwana „Mad Bee” z marką „Roshen” Podobało mi się za pierwszym razem, a teraz czasami oddają sobie ucztę z nietypowym nadzieniem!

 • srebrny Avatar

  srebrny

  05.07.2015

  Smak i cena nie zmiana na lepsze

  Te cukierki są wydobywanych dzieci kilka lat temu. Przede wszystkim podobało mi się zelonenkie smaku, ale zawsze były mniej prawdopodobne. Zauważyłem ciekawą rzecz: w szkole, gdy dzieci w klasie rozdawanie cukierków na urodziny, „mad bee” najbardziej uspehom.V niedawna ...

 • Ikbe awatar

  Ikbe

  24/10/2016
  1

  3 zdjęcia
  Dlaczego wszyscy tak lubi? Zwłaszcza dzieci? Są też szkodliwe.

  Nie mogę polecić, ponieważ jego syn jest ulubionym słodycze. Już pamiętam, który przyniósł je do domu i spróbowaliśmy, ale od tego czasu nie rozstał się z pszczołami. Staram się dać mu tak mało jak to możliwe, nie więcej niż 1 raz w tygodniu, a liczba cukierków 2-3. Zapytać, dlaczego? Spójrz kompozycję.

 • Marina Konoplitskaya awatar

  Marina Konoplitskaya

  05.06.2013
  1

  Smaczne i naturalne !!! Skład + ZDJĘCIA!

  Ogólnie rzecz biorąc, te cukierki, ja naprawdę lubię - 6 różnych smakach (pomarańczowy, grejpfrutowy, wapno, wiśnia, truskawka i jagoda dzikiego straci je niemożliwe. - Oni są jak nasiona - jedzenie jednego - jeść wszystko ostalnye.Beshenaya pszczoła, Shalena bdzhіlka Crazy Bee - Ten sam konfety.Konfety galaretki napełniania cieczą ...

 • Momoko awatar

  Momoko

  25/10/2014
  1

  Nie besztać mnie! Spodvigli recenzję pozytywne recenzje

  Głupie jak histerycznym krzykiem nie kupić, bo jak to dużo. Plus: kolorowy nazwa zabawa i miłe wrapper dla cieczy wypełnienie miękkie, ale to jest tak-tak plusy, moim zdaniem, jeśli chodzi o produkty spożywcze.

 • catwoman207 awatar

  catwoman207

  05.06.2016

  2 zdjęcia
  Wydatki takie jak nasiona))

  Te cukierki są spożywane mahom.Sev jednego kawałka cukierków, nie można zatrzymać)) Ja najbardziej rozbawiony nazwa cukierków „Mad Bee” .Konfety naprawdę spowodować szaloną ochotę na siebie))) Cukierki są w jasnym obertke.Napisan tylko zająć proizvodstva.Sostav stwierdzono u ...

 • SvetaPodgorniak awatar

  SvetaPodgorniak

  14.02.2015
  1

  Ulubiony vkusnuypirogek))

  Witam wszystkich! Dziś chcę napisać o swoich ulubionych cukierków „Mad Bee”. I spokojnie pożerać te vkusnyashek całą górę) Bardzo wiele one legenky i smaczne, jak nasiona. Cukierki wyglądać następująco: Bright involucel, z pogodnym pszczoła jest bardzo atrakcyjna i przyciąga jeść.

 • Helolai awatar

  ः Elola

  13.01.2013
  6

  Kocham te cukierki

  Opis: w miksie „Mad Bee Frutti” wynosi 6 smaki kierunku galaretki owocowe: pomarańczowy, grejpfrutowy, wiśnia, dzikich jagód, truskawek i cytryna.

 • NyanKoi awatar

  NyanKoi

  01.10.2013
  4

  4 zdjęcia
  Bardzo dobrze! [Zdjęcia inc]

  Tekst piosenki: Mam słodycze z doświadczeniem. Ostatnio jednak smakuje zaczęła się zmieniać często, a następnie, że niedawno przyniósł przyjemność może być po prostu chory na jednym punkcie. Dlatego też, po raz kolejny, idąc do supermarketu, nie udało się wybrać, co kupić.

 • mestalla758 awatar

  mestalla758

  10.12.2014
  6

  1 zdjęcie
  Moja osobista ocena leku!

  Pozdrowienia! Dziś chcę mówić o słodycze - spełniają „Mad Bee” przez Roshen! W jasnym opakowaniu 250 g jasnych, kolorowych cukierków: czerwony, żółty, pomarańczowy i zielony. Rozpoczęty każdy cukierek z pakietu, ale nie umieścić żółty. Widocznie taki „wadliwy” opakowanie.

 • lady_staysy awatar

  lady_staysy

  25.03.2013

  Najbardziej ulubionym))

  Ile zmian przeszły te cukierki ... Na początku były w klarowny z zielonymi końcówkami owijki, a następnie - w żółto-czerwone, a potem nawet zmienił kształt i smak (iw tym czasie mam ich wszystkich nie może - tak zostali paskudny, było zaznaczone chemia smak), dobrze, a teraz ...

 • Yulechka Mashkov awatar

  Yulechka Mashkov

  16.01.2015
  3

  1 zdjęcie
  Vkusnyuschie zheleshki))

  Zastąpiły one mi toffi - te ładne małe pszczółki naprawdę wściekły)) Fantik jasny z obrazem znanego wszystkim pszczół Roshenovskoy)) kompozycja jest na terenie fabryki Tak. wiele rzeczy, nadziewane ...

 • FoxRed awatar

  FoxRed

  03.06.2014
  4

  Zsuzsa Zsuzsa! Najlepszy cukierek na świecie!

  „Mad Bee” leczono z kolegami w pracy. To galaretki o różnych smakach i galaretki owocowe wewnątrz. Mam w krótkich „monety” są sprzedawane po 170 rubli kilogram i wszystkich trzech smakach. choć wiem, że jest ich więcej.

 • diamond3009 awatar

  diamond3009

  10.08.2018

  Przestań narkotyk! Smaczne, ale bardzo złe słodycze

  Cukierki ROSHEN Mad pszczoła my zwykle dla dzieci, kiedy trzeba wnieść do szkół uczta w dniu jego urodzin. Weź je jako dodatek do innych słodyczy i natychmiast dużą paczkę do wszystkich udał się do „pszczoły” więcej.

 • Vera007 awatar

  Vera007

  10.10.2013
  1

  Jest to najlepszy galaretki krystalicznego, jaki kiedykolwiek jadłem! (+ Zdjęcia)

  Dzień dobry! Kto nie lubi słodycze)) A ja nie jestem wyjątkiem! Słodycze z doświadczeniem! nie bardzo się to podoba, galaretki, wiele z nich nie jeść, ale Mad Bee przez Roshen jest po prostu coś! Bardzo smaczne! Miękkie, z zabawnym napełniania cieczą!

 • Liliyaz awatar

  lilie

  29.05.2015

  Spożywane w szybkim tempie !!!

  Uwielbiam słodkie. Kocham marshmallows, jak marmolady. Słodycze „Mad Bee” rodzaj galaretki, galaretki wkrótce. Smak bardzo słodki, światło, powiedzmy nawet nieopisanie niezapomniany. Na wadze są lekkie, dzięki czemu zakup funta cukierków można uzyskać dużą torbę głośności słodyczy.

 • Vlada134 awatar

  Vlada134

  18.02.2014

  Cukierki galaretki z nadzieniem „Mad frutti Bee”

  „Mad Bee” spółka frutti ROSHEN - to żuje z soku owocowego vnutri.Upakovany 250 gramów w jasnym opakowaniu. cukierkach zawinięte w jasny i mają różne wypełniacze owocowe. Marmolada cukierek nie jest elastyczna i bardzo miękkie.

 • Mariya_22 awatar

  Mariya_22

  25/10/2016
  1

  Mmm, vkusnuypirogek)

  Dzień dobry! Inne niż cukierki! Żucia i pełen różnych smakach. Kupiłem je wcześniej, a bardzo często są one bardzo bystro.Pokupala zjada cukierek luzem lub w przezroczystych workach po 250 gramów.

 • Tanya @ awatar

  Tanjuşk @

  10.08.2013

  4 zdjęcia
  Pyszne cukierki! Dla fanów marmoladą! Photo!

  W rzeczywistości - to syreny, wewnątrz którego jest rodzajem ciekłego nadzienia. Ale tytuł jest upakovke- galaretki cukierki z nadzieniem niepowlekane. Miękkie cukierki, żuć dobrze. Smaczna. Wewnątrz znajduje się wodnisty napełniania. Jak sok owocowy, ale w kolorze białym.

 • NadinSauter awatar

  NadinSauter

  04/04/2013
  2

  mmm ... to nie jest możliwe, aby puścić! ale dlaczego?

  Dla miłośników galaretek i marmeladok Mad Bee tylko sen. Próbowałem raz, nie będzie w stanie ich powstrzymać się od jedzenia i całe kilogramy wydają się trochę! Czy nie zastanawialiście się, dlaczego?

 • Marinadaminika awatar

  Marinadaminika

  27.02.2018

  1 zdjęcie
  Nasz ulubiony Bee. Jak prawidłowo musi uzyskać pełne korzystanie z (radę z dziećmi)

  Kontynuuj swoją listę produktów budżetowych. Skąd pochodzi opisałem Sdes i kawa. Chleb już w hotelu. Jaką herbatę i kawę bez vkusnyashek? Więcej niż jedną wycieczkę do sklepu, nie przechodzą bez kupowania czegoś słodkiego.

 • Helga163 awatar

  Helha163

  23/10/2013
  2

  Oh .. to Mad Bee ..

  Generalnie jestem miłośnikiem wszelkiego rodzaju słodycze i kiedy kupić staram się zwracać uwagę na producenta, więc oto jestem słodki fabrycznie Roshen nigdy nie starał się nie smaczne! Mad Bee i cukierki nie są wyjątkiem - są bardzo smaczne, kolorowe i zabawne zabawy z opakowania cukierków!

 • YuliyaMMMah awatar

  YuliyaMMMah

  01.06.2017

  1 zdjęcie
  Ciekawy smaczne cukierki

  Witam wszystkich dookoła. Dziś chcę podzielić się swoimi opiniami na temat takiej sweetie jako crezy pszczoła, która w szalonym pszczołę. I mogę powiedzieć, naprawdę wściekły. Różne smaki czekoladek: pomarańczowy, grejpfrutowy, wiśni i wiele innych. Cukierki sprzedawane w kawałki.

 • Fleurcristal awatar

  Fleurcristal

  18/12/2013

  Smaczne, ale czy warto?

  Mam słodycze i miłośnika słodyczy (prawie wszystkie) Roshen. Na początku podobało mi się imię, a więc kupiłem wściekły pszczołę. Natychmiast zaskoczony, że marmolada był dość miękki i prawie nie przykleja się do zębów.

 • Elena Oseeva awatar

  Elena Oseeva

  07.08.2013

  I to nie jest zły!

  Gummi cukierki Mad pszczeli (Ukraina, ROSHEN) - galaretki owocowe cukierki "jogurt" (uczucie) napełniania. Cukierki mają delikatny smak nepritorny dyskretny. Pyszne, pozostawiając przyjemny posmak. Z biegiem czasu, można jeść kilkanaście - dla kogoś, oczywiście, jest brak ...

 • Sweetheart Li awatar

  Sweetheart Li

  19/12/2014

  Nikt nie sugeruje te cukierki, trochę poluplastilin.

  Choć jest to najbardziej bez smaku galaretki, że udało mi się kupić))) Sędzia: Nie byłem w stanie zjeść je wszystkie, pomimo faktu, że byli w pracy, gdzie chcę, aby zawsze słodki.

 • yulyakiss awatar

  yulyakiss

  10.08.2013

  Mad miłość !!!

  Pamiętam przynieśli w unever mojego najbliższego przyjaciela i oczywiście dałem cały Zhmenya. I na słodycze i ogólnie obojętny na słodkie ... .a tu po prostu zakochałem się !!!)) Po prostu nie wiem, czy są one mieszane lek istnieje))) bardzo lubiłem pszczoły, miękkie, soczyste, słodkie z ...

 • tiramisu awatar

  tiramisu

  28.03.2013
  1

  Uwaga! Wciągająca!

  Dość słynne słodycze z ukraińskiego producenta Roshen. "Mad Bee". Jedna nazwa przynosi uśmiech. Zastanawiam się, kto wymyślił nazwę, cukierek i dlaczego? Mam własną wersję tej ustawy. Po wypróbowaniu ich człowiek szaleje i oczytany jeść te przekąski jak szalony!

 • DVIJOK awatar

  Dvije

  02.03.2015
  2

  My na Ukrainie, kiedy pytasz szalony pszczoła, sprzedających tępy ... Shalena bdzhіlka zawołała

  Ogólnie nazywane cukierki Mad pszczoła konieczne jest oczywiście zarządzać. Wystarczy pomyśleć, co to znaczy szalony pszczoła? Rodzaj Maya, z przekrzywienie twarzy i wystające końcówki łapie na kwiat i gwałci go ssać cały nektar i upadki się o taki kubek.

 • happyng awatar

  happyng

  18.02.2014
  2

  Onishchenko strajk przeciwko pcholok !!!

  Nasza rodzina przekupiony pakiet z „szalonych” pszczół na opakowaniu. Zdecydowaliśmy się spróbować i kupić. i byliśmy mile zaskoczeni. Mają bardzo przyjemny słodko-kwaśny smak. Mają jasne kolory i nadzienie rozpływa się w ustach. Cała rodzina po prostu obazhaet!

 • katerok98 awatar

  katerok98

  27.05.2013

  Cukierki Mad Bee. Jak nasiona nie otorveshsya!

  Drogi słodycze, moja rada dla ciebie! Cukierki „Mad Bee” - wybawieniem dla fanów galaretki cukierki! To pyszne, nie odkleja! Cukierki mały, jeden ząb, więc przeciągnąć je jako nasiona. Co odróżnia je od większości galaretki słodyczy - jest obecność nadzienia.

 • AnnyMars awatar

  AnnyMars

  28.03.2013

  Vkusnyashki) Nyamka!)

  Pyszne słodycze!) Mały zheleshki z pysznym farszem lepka) istnieje zelonenkie, żółty, czerwony) bardzo smaczne. Piszą, że struktura zawiera sok naturalny, ale tak naprawdę nie wiem) Razem 224 kalorii, że słodycze są bardzo nieliczne) to ze względu na fakt, że słodycze nie zawiera czekoladę, orzechy i ...

 • staind13 awatar

  Standl3

  14/12/2014

  lubimy

  Po mój mąż i ja kupiliśmy ten cukierek. Pamiętam moja matka kupić to samo, ale w innym opakowaniu jednostkowym. Następnie poddawano je bez napełniania środka. Nowe zheleshkami zostały wypełnione pyszne.

 • Venerica awatar

  czcigodny

  17.04.2015
  1

  Niskokaloryczne vkusnuypirogek))

  Słodycze „Mad Bee” kupiłem kilka dni temu, 200 gramów - na rozprawie. Są tanie - około 170 rubli kilogramm.Byvayut kilka aromaty - truskawki, owoce cytrusowe (pomarańcze, grejpfruty) i jabłko, z nadzieniem słodkim.

 • Hikari Nikko аватар

  Hikari Nikko

  31.05.2015

  4 zdjęcia
  Jednym z ulubionych słodyczy. Teraz, jeśli nadal nie ma skład i kaloryczność ....

  Dziś będę pisać o szalony pszczoła galaretki z Roshen producenta frutti. Po pierwsze, ja jak vkusnyashek partii wyprodukowanej przez nich)) i galaretek uwielbiam. Są bardzo smaczne, Szczególnie podoba mi farsz. To prawda, że ​​znalazłem negatywne.

 • Kot1 awatar

  Kot1

  15.07.2013

  Bez smaku, a w środku byaka. Pop zheleshek najlepszy!

  Kiedyś miałem matkę w szpotawością patrz cukierki i ciasteczka. Wybrałem cukierki, ponieważ mieli zniżkę. Uważa się, że do gustu, ponieważ Tata przyniósł kilka kawałków, znalazłem je smaczne. Kiedy uderzył w kasie, udaliśmy się na zewnątrz i od razu zaczęła próbować i był rozczarowany.

 • obraz Anny M. Plotnikov za

  Anna M. Plotnikov

  15.07.2013

  Uwielbiam je)))

  Bardzo kocham te cukierki. Pomimo faktu, że myślę, że dużo słodkiej cloying, to nie ma zastosowania do tej cukierków. Wiele różnych smakach. Uwielbiam farsz wewnątrz cukierków. Są sooo szybki koniec. A jeszcze mniej, że chcą więcej i więcej.

 • 1
 • ...
 • ...
 • 2
 • _
 • _
 • _
 • _
 • _

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Salad Tarka

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *