Wskazówki

CHLEB Chleb z maszyny 800 GRAM RECEPTUR

Strona główna »
Przepisy »
pieczenie »

Chleb w maszynie chleba: recepty (12) przepisy kulinarne ze zdjęciami

Piece piekarnicze pewnie osiadł w naszych kuchniach, a zyskują sympatię. Dzięki tej technice, nie jest konieczne, aby wymieszać ciasto siebie i czekać, a kiedy to zrobi. Wszystko, co musisz zrobić - wyrzucić wszystkie składniki w formie, odczekaj chwilę i wyborny „Wynik”. Jedyną rzeczą, którą musisz wiedzieć - to recepty. To o nich i zostaną omówione poniżej.

Program do pieczenia chleba w ekspres do chleba

Po pierwsze, należy rozważyć 5 różnych programów do pieczenia pieczywa na przykładzie piekarni LG. W zasadzie wszystkie te programy mają w piekarzy i innych marek, tylko nazwa może być nieco inna.

 1. „Rosyjski kucharz” . Czas pieczenia programu wynosi 3,5 godziny. „Rosyjski kucharz” doskonale nadaje się do pieczenia ciast, dynia, śmietana, miód musztarda i chleb żytni.
 2. "Basic" . Podobnie jak w przypadku poprzedniego programu piecze chleb w ciągu 3,5 godziny.
 3. "Special" . Także chleb piecze 3,5 godziny. Różni się od poprzednich tym, że jest przeznaczone do wytwarzania produktów piekarniczych zawierających dużą ilość cukru i tłuszczów (2 łyżki. Lie.). Ponadto, program pobiera sygnał przez kwadrans po starcie, co oznacza, że nadszedł czas, aby dokonać dodatków do ciasta, takich jak rodzynek lub orzechów.
 4. „Francuski chleb” . Najdłuższy programu, jego czas trwania wynosi 4 godziny. Różni się od poprzednich tym, że początkowo wszystkie składniki są ogrzewane, a następnie rozpoczyna się pierwsza partia, która ma długość dwa razy dłużej niż w przypadku innych programów. Po pierwszym ugniatania ciasta odpoczynku przez 50 minut. Taki sposób preparat podaje się chrupiącą chleba, powietrze, elastycznej miękiszu. Po 86 min. po uruchomieniu programu bierze sygnał wskazujący na możliwość dodawania innych składników.
 5. "Quick Chleb" . Czas. - 2 godzin 14 minut sygnału dodatkowego dodatku. składniki.

  Kształt urządzenia chleba, miarka i łyżka

  Kształt urządzenia chleba, miarka i łyżka

Chleb w maszynie chleba: recepty

Wszystkie składniki powinny być dodane do sekwencji, która jest wymieniona w recepturze. Waga z bochenków chleba jako gotowego produktu wynosi 700 gramów.

Przez klebopechi LG przyłączone miarki 230 ml , została zmierzona składników luzem tak, że ilość produktu w recepturach podanych w miseczkach. Jeśli nie masz kubek, dla wygody, wskazałem szereg ilości produktu w gramach.

Te środki receptur (na wszelki wypadek):

 • 1 łyżeczka - 5 g.
 • 1 łyżka - 15 g.
 • 1 kubek = 230 ml
 • 100 ml mąka = 65 ° C. mąka.

francuski chleb

alt="francuski chleb" sizes="(max-width: 200px) 100vw, 200px" height="231" width="200">

To jest mój ulubiony i pyszny chleb w ekspres do chleba. Jest on idealnie dopasowany do wszystkich potraw. Przepis nie jest określony olej roślinny, ale ja zawsze dodać łyżkę, a potem okazuje skorupa ostry i zazharistoy. Proces gotowania jest bardzo prosta - położyć wszystkie składniki w postaci i wybrać program „French” (4 godz.). W rzeczywistości, ten program piecze hlebushek 3 godziny 40 minut i 20 minut - .. To jest podgrzewana, ale lepiej go nie używać, a natychmiast wyłączyć. W przeciwnym razie, skórka chleba nie będzie chrupiąca.

Pyszny chleb w ekspres do chleba - francuski

Pyszny chleb w ekspres do chleba - francuski

Francuski chleb w ekspres do chleba

Francuski chleb w ekspres do chleba

Chleb żytni na pieczenia chleba

Jest to stary rosyjski przepis wymaga uprzedniego przygotowania zaczynu. Ten zakwas może być stosowany w kolejnym pieczeniu 10-15 buhanochek. Czas gotowania będzie zaczynem naszych 18 godzin.

zaczyn przepisu

Zakwas na chleb żytni

Zakwas na chleb żytni

Na ogół niemetalicznych misce mieszać małe ilości wszystkich składników do stanu jednorodnego, po czym umieszcza mieszaninę w cieple. Po 3 Chasa mieszający fermentu i po 18 godzinach położenie w lodówce.

Przepis na chleb żytni chleb na ekspres

chleb żytni

chleb żytni

Wlać do formy do pieczenia składniki w kolejności. Należy zauważyć, że spawanie może być silny (4 torebkę w 60 ml gorącej wody, liście herbaty może wymagać, 5 minut). Wybierz program „rosyjski kucharz” do pieczenia. Barwa skórki chleba po raz pierwszy - średnia.

kwaśna śmietana chleb

kwaśna śmietana chleb

Ułożyć wszystkie składniki w kolejności. Jeśli krem ​​nie jest bardzo gruba, zaleca się, aby zwiększyć ilość mąki na łyżce. Wybierz program „rosyjski gotować”. Skorupa kolor - lekki lub nośnik.

Biały chleb stół

biały chleb

Ułożyć wszystkie składniki do formy. Wybierz rodzaj programu „Basic” i skorupy kolor - średni lub ciemny.

Jajko stół chleb

biały chleb

* 2 jaj razem z wodą należy objętość 260 ml.

Umieść wszystkie składniki do formy. Wybierz program "Quick". Skorupa kolor - średni lub ciemne.

chleb pszenny

chleb pszenny

Wszystkie elementy - w formie. Program pieczenia „francuski chleb.” okładka kolor - ciemny lub średnie, według własnego uznania.

masło chleb

masło chleb

masło chleb

Tak jak poprzednio, przygotowanie Zasada jest prosta: wszystko - w formie i wybrać program „main”. Lukier kolor - średni, ale lepiej - ciemne.

Pyszny chleb w ekspres do herbaty chleba

Inteligentne hleopekarnya można gotować pyszny chleb, który może zastąpić ciasteczka i babeczki. Takie hlebushek doskonale uzupełniają dżem, dżem lub masło.

chleb nasion maku

Chleb z nasion maku na herbatę

Wszystkie powyższe będzie złożyć zamówienie w formularzu. Wybierz program „speed”, a brązowy kolor - ciemny.

Chleb kobieta z herbaty

Hlebnaya babka

Program pieczenia - "Basic", kolor skórki - średni.

nakrętka chleb

nakrętka chleb

Ułożyć wszystkie składniki, z wyjątkiem orzechów. Muszą być dodawane gdy piekarnia da sygnał. Wybierz program „Special” skórka koloru - nośnik.

czekolada chleb

czekolada chleb

Ułożyć wszystko z wyjątkiem orzechów, dodaj je po usłyszeniu sygnału. Program pieczenia - "Quick". Barwa skórki - średnia.

Chleb z jogurtem

Chleb z jogurtem

Aby przygotować pyszny chleb w ekspres do chleba z jogurtem przeładować wszystko, czego potrzeba w formie i wybrać program „Quick Bread”. Lukier kolor - średni. Mniej niż 2 Chasa Khlebushek gotowy.

Na tym kończę dzisiaj. Nieco później, położę się receptury ciasta, dżem, ciasta, bułki i pizzę w ekspres do chleba.

Pizza Przepis z miękkiego i delikatnego ciasta bez drożdży

Pięć pierogi przepis: ziemniaki, kapusta, grzyby i ser

Domowe ravioli: krok po kroku przepis zdjęć

Placki z cukinii: 7 najlepszych receptur

Przepis Wielkanoc ciasto na chleb maker
Inne wpisy na temat: pieczenie, ciasta, chleb, chleb maker

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   DANIA Delicious Eastern Cuisine ze zdjęciem

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *