Kapusta POST CAKE przaśny
Wskazówki

Kapusta POST CAKE przaśny

Session-bez-nazvaniya4103

Myślę tesa namesil, kapusta nastrogal i tu jest tort?
Och, nie! Oprzeć ciasta nie powodują szczupłą twarz, a nad nimi powinien działać. Szczególna uwaga jest wymagane jest wypełnienie.

DSC07017

Jeśli gotować ze świeżej kapusty, wtedy nie ma problemów - Shinko, tusz do rzęs dodaje pomidora lub innych kwaśnych pokarmów i osiągnąć właściwą równowagę słodki i kwaśny.
Ale jeśli kapusty, następnie na wiosnę zyskuje kwas tyle, że nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak ten nadmiar kwasu jest usuwany.
Można spróbować przepłukać kapustę i wycisnąć, ale najlepszy efekt uzyskuje się, gdy kapusta namoczyć na noc w lodowatej wodzie. Jednakże, wraz z kwasem przemyto kapusta i soli, lecz można to łatwo naprawić.

DSC07018

Nawet jeśli kapusta kwaśna w granicach przyzwoitości, trzeba jeszcze smażyć je i przyprowadźcie do rzetelnego ilością cebuli karmelizacji. Za kilogram kapusty trzeba wziąć co najmniej 400 gramów cebuli i smażyć na oleju roślinnym, stopniowo zmniejszając ogrzewanie i często mieszając pokłonić nigdzie nie spalony, ale zyskał pyszny słodki smak.

DSC07019

Dodaj kurkumę w żywności, która zawiera dużo cebuli - poprawnie. Nie martw się o smak - zmiany w prawie nie zauważają, ale kolor wyjdzie dania elegancki, świąteczny i nie jest kwaśny przy pierwszej okazji. I przeczytać o korzyściach płynących z kurkumy dla ludzkiego organizmu mogą być i w innych źródłach.

DSC07021

Suchy tarty imbir i czosnek - kurkuma wiernymi towarzyszami. Razem tworzą one z akordów zakorzeniła smaku cebuli nie tylko w kuchni indyjskiej - spróbuj go raz, a zrozumiesz, że to, w rzeczywistości lepiej.

DSC07022

Karmelizowane cebuli i przyprawy wysuszenia na dnie Pripek udowodnił, że jest to pożądane, w celu rozpuszczenia. W tym celu kabłąk może wlać szkła białego wina, bulion roślinnego lub nawet pomidorów, który zawiera wystarczającą ilość wilgoci, ale nie na tyle kwasu, aby zrównoważyć słodycz cebuli.

DSC07023

Dlatego zaraz po pomidorach, statek wydawać się trochę koncentrat pomidorowy, który zdecydowanie powinien smażyć na zmiany smaku i zapachu.

DSC07024

Teraz, słodki i kwaśny mieszanka powinna być ostrość i aromat. Możliwe jest stosowanie mieszaniny pięciu papryki bez wahania w ilości - w rzeczywistości w kotle dodaje się znaczące ilości w zakresie od całkowicie płaskie ostrość i kapusta ostrość. Smaki papryki procesu i w jakiś sposób widoczny, pieprz musi wynosić 3 gramy na kilogram kapusty.

DSC07025

Słodka papryka - kolejny uzupełniający harmonia uwaga.

DSC07026

Ale tam, gdzie jest już papryka, działa dobrze niewielką ilość chili lub pieprzu cayenne.
Jeśli chcesz, aby słodko-kwaśną bazę apetyczny, w posmaku musi istnieć jakiś cierpki.

DSC07027

Opuścić kapustę do kociołka, wymieszać i zastanowić się, jak rozłożyć ciepło w kapuście.
Możesz zostawić je luzem i czekać na ciepłe jak górnych warstwach pary wzrasta od dołu.
Ale kilka wziąć nigdzie, oprócz wilgoci z najbardziej kapusty. Pozostawiony bez kapusty woda szybko przegrzać i tylko prigorit - substancje organiczne, tworząc nieorganiczny, że my, ludzie, nie może jeść, więc ich obecność w żywności smak dobry dla nas. Nie przez przypadek wszystkie zwęglone gorzki - co oznacza, że nasze kubki smakowe jakby mówi nam: nie jeść, to jest niejadalne!

Czytaj więcej:   Do potraw mięsnych w Zepter

DSC07029

Okazuje się, że jest to konieczne do ciągłego mieszania i zagęszczania kapustę gęstą warstwę nie tylko na dnie, lecz ściany kotła - choć kapusty pobiera ciepło z całej jego powierzchni. Pozwolić wilgoci pozostałej na dnie i na ścianach, odparowują z powierzchni kapusty.
Ostatecznym celem - do odparowania nadmiaru wilgoci z kapusty na kapuście może równomiernie ogrzewana powyżej 100 ° C i zawiera karmelizacji cukru, tworząc słodki smak. Tak, to pozostawia dużo czasu i wymagają ciągłej uwagi - mieszanie i nadzór ogrzewania. Zawsze chcemy umiarkowane ogrzewanie - takie, że ściany okazały się około 120 ° C.

DSC07036

Gdy kapusta zmięknie i niemal przestają trzasku, dodać do niego inny zestaw przypraw. Na przykład, kminek, który jest nie tylko w pełni zgodne z aromatem kapusty, ale także pomaga w trawieniu.

DSC07034

Małe słodkie i kwaśne rodzynki, które dodaje się zwykle do walców, a który jest również nazywany porzeczka, uważam również jako przyprawa.
Rozumiem, że każdy z nas ma stereotypy na temat jedzenia, ale starają się złamać je raz i okaże się, że nasze jedzenie zezwoleń znacząco więcej produktów, orkiestracji, niż sądzimy. Na przykład, rodzynki i kapusty - doskonałe połączenie.

DSC07040

Kiedy rodzynki puchnąć i kapusta będzie tak pyszne, że nawet jeść łyżką, spróbuj zrobić to trochę suszonych ziół.

DSC07041

Oregano jest trochę więcej, a majeranek, że jego zapach powala - mniej.
Który został przekształcony w kotle - bardzo smaczne, obfite, ale parę płuc, świeża muzyka nie boli!

Aby ułatwić poruszanie się w ilości składników, głównie przyprawy, muszę powiedzieć, że kapusta była około 5 kg, 2 cebule, olej i pomidora około 300 gramów, a pomidor łyżka, może dwie łyżki.
Ale woda odparowuje i w kotle lewo trzech lub czterech kilogramów kapusty.
Dlaczego tak wielu?
Pozwól mi wyjaśnić! Nie każdy trafi do ciast. Część z kapusty będą przechowywane aż do dnia, gdy zdecydujemy się gotować zapiekankę ziemniaczaną lub puree, czy może on być stosowany do przygotowania specjalnej zupy. Przygotować pełny kociołek pozostawi tyle czasu, jak przygotować pół-litrowy słoik. Ze względu na pewne kurkumy i innych przypraw, dzięki starannej obróbce cieplnej oraz wystarczającej oleju, kapusta będzie przechowywany przez dłuższy czas. Więc dlaczego nie gotować jeszcze raz i oszczędność czasu w ciągu najbliższych dni?

DSC07037

W zasadzie, kapusta, co mamy - wielki napełniania. Ponieważ możliwe jest, aby przygotować nawet ciasta i samsa chociaż.
Ja po prostu nie zadowolony z tej struktury w tym farszu jest dość jednorodna. Chciałbym zmienić!
Tutaj pigwa w słodko-kwaśnej równowagi jest bardzo podobna do kapusty. Może pigwa dodać do farszu?

DSC07039

Smażyć plasterki pigwy na patelni pod pokrywą - jak prizharivaya ją podczas proparivaya tak, że staje się miękki, ale zachowuje strukturę.
Przez pigwa mam swój własny zestaw przypraw, nadaje się do wszystkich słodkich i kwaśnych owoców - od ananasów do zielonego jabłka, które, nawiasem mówiąc, można zastąpić brakujący pigwy. Ten zestaw składa się z cukru, przypraw czarnego pieprzu, cynamonu i goździków - Składniki są wymienione w kolejności malejącej liczby. Taki zestaw I nie gotować codziennie. Jeśli jest zrównoważony, przyzwyczaili zestaw, dlaczego nie przygotować z wyprzedzeniem, kilka razy?

Czytaj więcej:   PRZEPISY dzieci w pięknie zdobione

DSC07042

Mieszać przygotowany pigwy lub jabłek i kapusta i usunąć farsz z ciepła, ochłodzić nieznacznie. Niech to będzie ciepło, ale nie zimno.

DSC07028

Co o cieście?
Zwyczajne ciasto drożdżowe - wyrażenie, które powoduje podrażnień u większości początkujących kucharzy.
Dlatego powiem ci o teście więcej - być może niektóre z tych opowieści i będzie przydatna.
Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na worku z drożdży i otsypte kwoty potrzebnej do swojej porcji ciasta. Na przykład, cztery placek o średnicy 25 cm, zajęło nam 2 kg mąki.
Drożdże, cukier i kubek mąki, dodać pół szklanki ciepłej wody i mieszać w celu uniknięcia pozostają grudki. Zgnieść grudek łyżką krawędzi miski.

DSC07030

Umieścić miskę w ciepłym miejscu i czekać, aż drożdże ożywają, wznosi ciasta i jest pokryta pęcherzyków dwutlenku węgla.

DSC07031

Można zagnieść ciasto w dużej misce, można użyć miksera na niskich obrotach. Wystarczy dodać mąki i ilość wody, stale mieszając.
Kilka kilo mąki upadł na około dwie filiżanki ciepłej wody, a tylko trzy i pół.

DSC07032

Ale rozmowa nie jest całkiem prawda o dokładnej ilości wody w cieście. Najważniejsze - ciasto w wyniku powinno mieć bardzo miękki i trochę lepkie. Nasmarować miskę na wilgoć ciasto z olejem roślinnym, aby przesunąć ciasto i pozostawić w ciepłym miejscu, pokryte czystym ręcznikiem kuchennym.

DSC07038

Po około pół godzinie ciasta zbliży - to znaczy wzrost rozmiaru dwa i pół razy.

DSC07033

Uderzać dłonią, tak że trzeba było wcześniejsze tomy, i pozostawić podejść po raz drugi.

DSC07043

Nasmarować deskę, która będzie pracować z ciasta z olejem. Smar i ręce.

DSC07044

Ostrożnie, starając się nie ugniatają ciasto, a nie w celu zmniejszenia jej objętości, aby przesunąć ciasto na pokładzie.

DSC07047

Aby podzielić ciasto na kształtach, nie ciągnij go, jakby został przeniesiony przez palce, a jeśli starali się podzielić na dwie części zawyżone przewiewne piłka. Podnieść kawałki ciasta do krawędzi dołu i zostawić go na płycie, przykryć ściereczką, by nie wyschły.

DSC07045

Bardzo delikatnie, uważając, aby nie naciskać na ciasta i wycisnąć pęcherzyki dwutlenku węgla go, przeciągnij ciastko i przekazać je do formy do pieczenia. Umieścić warstwę nadzienia, pozostawiając wolne krawędzie ciasto na zacisku.

DSC07046

Pokrycie napełniania, drugi test zbiornika i ścisnąć krawędzie.

DSC07048

Staraj się, aby wszystkie szwy były na tyle mocno żądło.

DSC07049

Daj impregnowane ciasto że znowu zniesione. Nie zapomnij wyciąć ciasto w kilku otworach dla pary uciec.

DSC07050

Pieczenia ciasta i chleb są specjalne formularze z pokrywą. Dlaczego trzeba tę pokrywę i jak to działa teraz jesteśmy w oczy. W międzyczasie, to powiedzieć, że jeśli taka forma w piecu do ogrzania się do 60 ° C stopni ciasta podczas rasstaivaniya wzrosnąć znacznie lepszy, a zatem ich powierzchnia nie wysycha.

DSC07051title="DSC07051" height="720" width="1080">

Dla jednego z ciasta Użyłem dwóch bardzo prostych patelnie Pottery - te, które zwykle gotować kurczaka, tytoń i inne smaczne dania, kiedy potrzebne do ogrzania penetrować wnętrze bez nagrywania powierzchnię produktu.

DSC07054

Zmieniać obiad i zaspokoić gusta całej rodziny mogą gotować jeszcze kilka wypełnień.
Tłuczone ziemniaki są na ogół bardzo dobrze kapustą duszoną, więc dlaczego nie zrobić kilka małych pasztecików z ziemniakami?

Czytaj więcej:   CHOCOLATE podczas ciąży jak może istnieć

DSC07055

Małe soczyste, kilka łyżek nadzienia i szczęśliwym człowiekiem bardziej!

DSC07058

Jak wyrzeźbić ciast zwykle wie? Cóż, przygotowane placki położyć na wysmarowanej papieru do pieczenia.

DSC07060

A oto inny farsz - Kasza gryczana z pieczarkami i cebulą.

DSC07061

Do niektórych ciast różni się od innych form, niech zamknąć je w inny sposób!
Dwa przeciwległe końce połączone ze sobą.

DSC07062

A następnie dwa pozostałe. Cztery rogi pozostają wolne.

DSC07063

Darmowe rogi tylko podciągnąć do centrum i niewidomych razem.

DSC07064

Dokręcić trochę i trzeba być gotowym pimpochku ciasto na blasze, szew dół.

DSC07066

Pokryć powierzchnię olejem roślinnym.

DSC07056

Aby zrozumieć - czy pokrywa ponad tortu potrzebne, kładę dwa ciastka pieczemy pod przykryciem, a jeden, jak zwykle.

DSC07053

Jego piekarnik, poprosiłem właśnie taki program:
pierwszej fazie trzydzieści minut bez wilgoci, ale w temperaturze 250 ° C. Jednak pierwsze 15 minut byłem przyzwyczajony do ciepłych czapek, ciasta tym razem nie jest pieczone. Tak uważa 15 minut 250C.
Kolejne warstwy z wilgoci i wilgotności, przy czym spadek temperatury w tym samym czasie - tak utworzonego imitację gotowanie w piecu opalanym drewnem.
Ciasta pieczono w drugim i trzecim etapie.

DSC07067

Zaworu parowego piec był zamknięty, i patrzeć do końca pierwszej fazy pieca została wypełniona parą! Wszystko to wilgoć z jednego ciasto, które wypiekano otwarte. Aż 76%!
Dobra, to jest mój specjalny piec, z większości funkcji. Piece te na ogół nie postawić dom. A co będzie w zwykłym piekarniku? Ciasto bez pokrywy tylko tracą wilgoć, powierzchnia nagrzewa się szybko, karmelizacji cukru, a okaże się, że ciasto jest gotowe i już zaczął wysychać.
I kompensowane tym utratą wilgoci ze względu na pary w moim piecu, ale masz zamiar zrobić bez pokrycia? Tak, można spryskać piekarnik wodą, można umieścić gorącą patelnię na dnie piekarnika i zalać wrzątkiem do niego. Ale forma do pieczenia ciast i chleba rozwiązuje wszystkie problemy całkowicie! W jej niewielkiej ilości wilgoci ciasta będzie bardziej niż wystarczające i nie ma znaczenia, jaki jest twój piekarnik - w rzeczywistości, ta forma sama w sobie jest mały piekarnik, jak mini-tandoor. Tak, piekarnik będzie musiał rozgrzać do maksimum swoich możliwości - w 250C do suchej ciepła do ogrzewania ceramicznych. Ale na ceramice ze wszystkich stron, bardzo delikatnie rozgrzewa skórkę ciasta i spłukuje tylko wtedy, gdy płyta podstawowa i propecheno prawidłowo.

Session-bez-nazvaniya4108

Czasami widać jak bardzo różowo, z pokrywą chrupiącą Pie jest sodden, rozgotowane Doniec? Cóż, ja właśnie o tym, jak pieczenie rozwiązuje ten problem.

Session-bez-nazvaniya4105

I tu i Doniec propecheno i, aż ciasto jest gorące, pohrustyvaet dokładnie taka sama jak pokrywy. Fakt, że płyta podstawowa nie wzrosły tak wysokie, jak na okładce - jest winny raczej ciężki farsz. Musieliśmy umieścić mniej! Ale to co jest? Oddzielnie, chleb i duszona kapusta oddzielnie? To samo, ale słowo „kapusta pie” brzmi podobnie jak bardziej elegancki.
Bon appetit!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *