kuchnia

CO POTRZEBUJE TEMPERATURY do pieczenia ciasta drożdżowego

Ciasta oparzenie, suchy, nie pieczone przez? Nie ma się złociste i chrupiące? Nie jest konieczne, aby martwić się o zakup nowego pieca, możliwe jest zgodzić się z tym, który jest już tam, zwłaszcza jeśli znasz kilka sekretów.

piekarnik

Powiązany artykuł

Elektryczne vs. Gaz: Jak zaprzyjaźnić się z nowym piecem

Ponieważ jest to o wiele łatwiejsze w obsłudze niż z kuchenką gazową, ponieważ ciepło może iść zarówno powyżej i poniżej. Możesz dołączyć oddzielny górny lub dolny elementów grzejnych. Poza termostatu piekarnik elektryczny wyposażony jest w wygodne i często timera. Ona sama prasować jest wyłączony i - utrzymuje stałą temperaturę.

 • należy wyjąć z piekarnika wszystkich dodatkowych elementów przed włączeniem. Jeśli znajduje się grill, ale to nie będzie używany, należy go usunąć (z lewej w piecu, gdy pan będzie miało negatywny wpływ na temperaturę i rozgrzewanie piekarnika).
 • Przed pieczeniem piekarnik trzeba rozgrzać: aby ustawić żądaną temperaturę i czekać 15-20 minut.
 • Jeśli chcesz umieścić ciasta do zimnego piekarnika (na przykład szklane lub ceramiczne naczynie do pieczenia nie można umieścić w gorącym piekarniku - rozerwanie), a następnie wykonaj test. Jeśli to powstał i piec ogrzewano do czasu, to jest możliwe, aby umieścić ciasto na górze pergaminu zwilżoną wodą.
 • Postać z pieczeniem nie można umieścić na dnie pieca, tylko na ruszcie lub patelni. należy umieścić na szynach w piekarniku.
 • Piec elektryczny jest bardzo suche powietrze, w związku z tym konieczne jest nawilżanie ciasta. Można umieścić w pojemniku z wodą do piekarnika pierwszej połowy czasu pieczenia. Można też posypać przestrzegane wody ciastami, ciepłe mleko.
 • konwekcyjnego gorącego powietrza powoduje 10-15 stopni.
 • Wszelkie piekarnik nie powinien być otwarty podczas przygotowywania ciasta. - Po umieszczeniu wewnątrz ciasta, ostrożnie zamknąć drzwi, nie zatrzasnąć. Inaczej ciasto może spaść.
 • Więcej informacji na temat testu gotowości pomaga nici: konieczne jest, aby trzymać się ciasta, jeśli nie pozostają lepkie ciasto na niej, oznacza to, że wszystkie propeklos.
Czytaj więcej:   Ziemniaki w wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

piekarnik

Zdjęcie: globallookpress.com

Całość ogrzewa się w tylko od dołu, oraz dostosowanie temperatury trudniejsze. Dlatego często zdarza się, że w dolnej części laski ciasto, aw środku - nie upieczone przez. Co robić?

 • Przed umieszczeniem piekarnika ciasto musi być rozgrzany do 10-15 minut na dużym ogniu. Następnie zmniejszyć ogień do średniego, a nawet minimalne (jeśli czujesz, że świeci) i sprawdzenie z termometrem i regulacji temperatury, jeśli jest to konieczne, aby upiec ciasto.
 • Ciasto powinno być umieszczone tak, że wokół niego jest odpowiednia przestrzeń dla obiegu powietrza.
 • Aby chronić dno pie przed nadmiernym ogrzaniem do arkusza kształt lub pieczenia z pieczenia należy umieścić miskę gruboziarnistym sól lub piasek. Czasami pod torty umieścić miskę z wodą, ale nie we wszystkich przypadkach, ta metoda jest skuteczna.
 • Na kuchence gazowej często dołączony czarny emaliowany zasobnik jest pojemnik do zbierania tłuszczu i nie upiec. Do pieczenia należy użyć specjalnego formularza, i umieścić je na grillu lub w piekarniku Protvino.
 • Aby uzyskać złoty kolor, konieczne jest, aby przynieść ciasto, aż będą gotowe na małym ogniu, następnie dodać ogień przez 5 minut. A następnie wyłączyć.
Powiązany artykuł

Żeliwo, szkła lub ceramiki: co gotować w piekarniku

Niezależnie od piekarnik lub masz zamiar gotować, to najlepiej najpierw przeczytać instrukcję. Nawet doświadczeni kucharze, zmienił kilka piece można znaleźć wiele ciekawych i przydatnych rzeczy w zwykłych instrukcji.

temperatura pieczenia

Ciasta na zakwasie - 180 ° C

Produkt wysoce - 175-190 ° C,

Małe przedmioty, ciasta, torty - 210-220 ° C

Potrawa pies - 200-220 ° C

Bezy i bezy - 100-130 ° C,

Czytaj więcej:   Chicken AN Lazerson

Przydatne wskazówki dla początkujących gospodyń domowych szukających każdy czwartek w AFI Kitchen

Zobacz także:

 • Deser z dżemem. Najlepsze przepisy kulinarne w konkursie „Kuchnia» AIF-→
 • Świąteczne desery - przepisy kulinarne z naszych czytelników. Część 4 →
 • Świąteczne desery - przepisy kulinarne z naszych czytelników. Część 5 →


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *