kuchnia

Jak przygotować wodę strukturalną

jak zrobić strukturze wodę w domu
Jak zrobić wodę strukturalną w domu?
Zdjęcie: Getty

Zastosowanie zorganizowanego wody

Oczyszczony w ten sposób woda nie tylko tłumi pragnienie, ale również spełnia wiele innych użytecznych funkcji:

  • pozytywny wpływ na działanie wszystkich narządów wewnętrznych;
  • przyspiesza przemiany;
  • stabilizuje serce;
  • Wzmacnia układ odpornościowy;
  • Prowadzi to do normalnej konsystencji krwi;
  • Daje energię i zmęczenie;
  • To odmładza organizm;
  • Otrzymany w kolorze skóry (jeśli użyciu tej wody do przemywania).

Jak dla normalnego nieoczyszczonej wody, może to być nawet niebezpieczne dla zdrowia, ponieważ zawiera dużo zanieczyszczeń.

Jak sprawić, by strukturze wodę w domu

Na pierwszy rzut oka, strukturyzacji wody może wydawać się bardzo czasochłonny proces. Jednak z biegiem czasu, gdy pojawi się za rękę, aby to zrobić, proces ten zajmie ci minimum czasu. Istnieją dwa sposoby, aby to zrobić:

  • Klasyczny sposób;
  • szybki sposób.

Tryb klasyczny pozwala gotować najlepszą jakość i czystej wody. Wlać zwykły przefiltrowaną wodę w misce emaliowanej i przechowywać je w zamrażarce. Jak tylko pierwszy lodu na powierzchni należy usunąć je i wlać płyn do czystego naczynia szkliwa.

Poczekać aż pozostała woda zamarza do 2/3. Wlej płyn. Kawałek lodu odwilży. Jest to najbardziej czysta i żywa woda, co jest korzystne dla naszego organizmu.

Druga metoda jest nieco uproszczona, to nie gwarantuje tyle ideał wody, więc należy używać go tylko wtedy, gdy nie masz czasu, aby śledzić wszystkie etapy zamrażania.

Wlać wodę do małej misce i całkowicie zamrozić. Wyjąć kawałki lodu i spłukać je pod zimną wodą, aby pozbyć się górnej warstwy. Pozostały lód umieścić w misce i poczekać, aż zostanie niemal całkowicie rozpuści. Powinny pozostać małe kulki wielkości orzecha włoskiego. Wyrzucić i zużywają stopionej wody.

Czytaj więcej:   Chicken AN Lazerson

Lekarze i dietetycy zalecają picie 1,5-2 litrów czystej wody dziennie. Jednakże, jeśli nie są używane do picia dużo wody, przynajmniej początek kilka szklanek dziennie i stopniowo zwiększać tempo.

Również interesujący: dieta Fluff

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *