Wskazówki

Jak schudnąć KAWA z czosnkiem

Profesjonalne miłośnik kawy

Kawa z czosnkiem - na pierwszy rzut oka, zarówno ekstrawaganckie i pikantny napój. Natychmiast staram się uspokoić, - szef tej przyprawy w naczyniu nie będzie unosić.

 

Kiedy zaprosić gości do domu, a ja chcę, żeby zaimponować i wrażenie, robię tego napoju .    W różnych źródeł, nazwał w różny sposób: „W Izraelu”, „w języku hebrajskim”, „w serbskim”. Po wypiciu filiżanki można spokojnie iść na randkę, a nawet całowanie, ponieważ czosnek nie pozostawi specyficzny zapach i smak. Napój dostaje bogaty aromat i mocny smak. Na podniebieniu jest jakaś nowa głębokość. Podczas gotowania, to może lepiej tytuł!

Kawa z klasycznym czosnek receptury

Czas gotowania jest nie więcej niż dziesięć minut, oczywiście, kiedy wszystko jest pod ręką i nie trzeba biec do sklepu dla składników. Trzeba będzie zmielonych ziaren kawy, cukru i ząbek czosnku.

Na dwie części będą musiały:

  • 200 gr. woda
  • 2 łyżeczki mielone ziarna - najlepsze odmiany Arabica,
  • 1 mały ząbek czosnku

Wziąć plastra go wyciąć, a następnie cięte pocierać powierzchnię wewnętrzną Turks lub przesuwać z długim uchwytem. Zgadzam się z małym Turku zrobić to będzie trudne, ale dostosowane i kłuć ząbek smaku warzyw na drewnianych patyczkach i wszystko okazuje grzywny. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to nadal ziarna mielonej i rzucać koniecznie trochę cukru. Smażyć w ogniu trochę dłużej.

Te proste czynności budzimy aromat zmielonych ziaren i cukru umożliwiają zakaramelizovatsya a także dać ich smak karmelu do naszego napoju. Nie zapomnij, aby zamieszać lub wstrząsnąć zawartość. Wlać zawartość Turks wrzącej wody. Kształt i wielkość Turków jest również ważna. Jak wybrać Turka opiszę tutaj

Czytaj więcej:   Do potraw mięsnych w Zepter

Zagotować trzy razy, ale, co ważniejsze, nie dają się gotować, jeśli wszystkie wrzenia, a następnie kontynuować gotowanie traci swój sens. Dlatego trzymamy Turka nad ogniem tak, że pianka będzie cap trzy razy w górę iw dół, ale nie daj się złamać, a to zajmie cały smak.

Następnie zdjąć z ognia, dodać dwie lub trzy krople zimnej przegotowanej wody, dać wypić trochę wywaru i cieszyć się. Można użyć „gryzie” plitochki z gorzkiej czekolady.

W uzupełnieniu do przepisu, istnieją inne metody gotowania. Co najważniejsze, nie przesadzaj z produktem energicznym.

Kawa z miodem i czosnkiem

Pierwsza opcja

Gotować pić jak miłość. Gotowy dodać zgnieciony ząbek i, ewentualnie, łyżeczkę miodu. Dajemy to zaparzyć dla jednej lub dwóch minut. nie więcej.

Druga opcja

Poprzez „chesnokodavku” ścisnąć w Turku goździka, wlać kawę mieloną. Dodać cukier lub miód. Wlać gorącą wodą i gotowanie w sposób konwencjonalny.

Trzecia wersja przeciwwirusowego

Gotować w znanym sposobem, aby pić z ziaren kawy mielonej. Zacieru dużej ząbek czosnku, i może być dwa lub trzy ząbki otrzymano zapachową mieszanej zawiesiny z miodu. Napełnić kawy świeżo parzonej nektar, wymieszać i natychmiast wypić. I może być trochę cukru. Wiele zrobić, ponieważ wierzą, że poprzez kontakt z gorącym miodem traci swoje dobroczynne właściwości. Stosowanie takich mieszanin dla zdrowia niezaprzeczalne.

Receptura z cukrem

Można wymienić taki wariant profilaktyczne. Podczas epidemii grypy może być używany nie tylko w domu, ale także w pracy w biurze wszystkim przyjazny zespół, coraz dopasowanie i jednocześnie aby odkazić organizm. Wielu ludzi wyjeżdża do pracy w tym okresie, a także w celu podjęcia prewencyjnych leków przeciwwirusowych, i sugerują, że nieszkodliwe opcję. A jeśli masz do komunikowania się z dużej liczby klientów, to dla ciebie jest wybawieniem. Brew kawę mieloną jak syta, są one wykorzystywane do, jak kochasz. W trakcie procesu po prostu dodać tonyusenkoy struzhechku z ząbki czosnku. Możesz dodać cukier, jeśli nie lubisz bez niego.

Czytaj więcej:   PRZEPISY dzieci w pięknie zdobione

Receptura bez cukru

Ziarna kawy w smażenia smażyć na patelni, dodać do tych samych 3-4 ząbki czosnku, a następnie zmielić wszystko w młynku do kawy i wywaru. Wystarczy, soczyste, pyszne. W ten sposób można poprawić smak ziaren kawy nie jest najlepsze odmiany, smak głębokość nabywać i wytrzymałość.

Bon kofepitiya!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *