kuchnia

Jak pić likier DRY

Potrójne s (Engl s potrójne).  - nalewka z dodatkiem skórki pomarańczowej, ma barwę. Zawartość alkoholu jest zwykle o około 30 procent, choć w zależności od marki stopniu napoju może różnić się w zakresie od 15 do 40 procent.

Historia napoju. struktura

1384347872_triplesec

Napój został wymyślony przez Jean-Baptiste Combe (Combier) we francuskiej miejscowości Saumur w 1834 roku. marka Combier i nadal wydać swój likier do dziś, z roszczeniami, że prawdziwa i Triple Sec naturalny make tylko ich fabrycznych. Likier jest poprzez namaczanie wysuszonego skórki pomarańczy w alkoholu przez 24 godziny przed destylację.

Nazwa napoju pochodzi z języka francuskiego. „SEC” oznacza zazwyczaj suche po francusku, chociaż, jeśli chodzi o alkohol, w rzeczywistości termin ten oznacza destylowanej. Tak więc „potrójny rozdział” C francuskim przekłada potrójnym destylacji.

Jak i co do picia?

Jako oddzielny napój Triple Sec jest rzadko używany. Głównie stosuje się w połączeniu z innymi napojami, w produkcji koktajli, który wprawia mieszania słodkości i smaku pomarańczowym

Triple sec wiele marek nie ma prawie żadnego koloru lub całkowicie przejrzyste, ale napój z niektórych producentów, które są wykorzystywane jako podstawa brandy lub koniaku, ma piękny złoty kolor. Niektóre zastosowania, takie jak alkohol pokarmowego, do poprawy trawienia.

Do najbardziej znanych marek wódki: Combier Grand Grand Marnier, Cointreau, Curacao, a Rose jest.

 

Powiązane posty:

Co to likier i dlaczego pijesz?
Blue Curacao (Blue Curacao). Jak pić Blue Curacao?
Co jest Becherovka? Jak ją pić?

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   pysznym sosem gołąbki przypadku filmów recepta

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *