Wskazówki

Jak czyścić WĄTROBA w domu

Oczyszczanie wątroby i jej funkcjonalnego odzysku w domu

powoduje choroby wątroby

Aby utrzymać zdrowy stan wątroby, jest ważne, aby
zapobiec zapaleniu jej komórek - hepatocytów.

Więcej informacji na temat czynników ryzyka chorób ...

Oznacza choroby wątroby

Preparaty zawierające kwasu lukrecjowego (GA) i podstawowych fosfolipidy (Fe), mogą pomagać w zwalczaniu procesy zapalne w wątrobie.

Na przykład ...

sprawdzone leki do leczenia chorób wątroby

W celu osiągnięcia pozytywnych wyników leczenia, należy stosować produkty, które przeszły badania kliniczne.

Zobacz wyniki badań ...

Oznacza choroby wątroby

„Phosphogliv” - przykład nowoczesnej złożony preparat zdolny do pomocy we wszystkich stadiach choroby wątroby:

 • Optymalny skład składników czynnych;
 • znaczne zmniejszenie zapalenia i zwłóknienia wątroby;
 • korzystny profil bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów na temat przygotowania ...

leki do leczenia choroby wątroby

Gdy odbudowa wątroby lekami ważnej zintegrowanego podejścia i leczenia tej choroby i zapobieganiu jej nawrotom.

Co oznacza, że ​​to pomoże?

ile jest leczenie wątroby

Promocja zdrowia jest możliwa bez dodatkowych kosztów: wybierz leków o ustalonej cenie.

Na przykład ...

Wątroba - bardzo złożony organ odpowiedzialne, między innymi, do filtrowania krwi i rozszczepiania substancje szkodliwe - zarówno do organizmu z zewnątrz i mają przemiany produktów ubocznych. To wymaga starannego i profesjonalną postawę. Często słyszymy, że pozytywny efekt nawet na tle zdrowego stylu życia może mieć okresowe oczyszczanie wątroby.

Tzw oczyszczająca z toksyn jest otoczony wieloma mitami. Aby nie uszkodzić swoje ciało i nie przeciążać wątroby jest biologicznie aktywny i nie zawsze nieszkodliwe substancje, konieczne jest, aby podejść do problemu kompleksowo, nie porwać poszukiwaniu pojedynczych narzędzi szybkoobrotowych. Wspólnie przyjrzyjmy się, jakie są sposoby, aby rozwiązać ten problem.

Czy twoja wątroba powinna być oczyszczona z toksyn?

Żużel - to końcowe produkty przemiany materii. Toksyny - szkodliwych składników wchodzących w organizmie lub poza nim utworzony. Zarówno gromadzić się w organizmie, co powoduje toksyczność wewnętrzną, która może przejawiać się zmęczenie, ból głowy i ból stawów, wysypka skórna, alergie, wzrost temperatury ciała. Ponadto substancje szkodliwe produkowane w wątrobie (tłuszcz) lub należących do niego z zewnątrz (trucizny, alkohol, pewne leki) mają niekorzystny wpływ na wątrobie się, powodując otyłości, stanu zapalnego, zwłóknienia, i w wyniku, zaburzenia funkcjonalne. W efekcie wątroba źle radzi sobie z jego zadań dotyczących terminowego zawarcia substancji toksycznych, a te wszystkie negatywne procesy są wzmacniane.

Mówi się, że problemy z funkcjonowaniem wątroby do pewnego stopnia występującego w praktycznie każdym dorosłego mieszkańca metropolii powodu technologicznych, środowiskowych, czynników społecznych, które są zaostrzone przez złych nawyków - spożywanie alkoholu, palenie papierosów, spożywanie fast-food.

Więcej:   MASZYNY DO DECYZJI BEZ MASTIC CAKE

Często różne techniki są dostępne „oczyszczenie” wątroby toksyn. Natychmiast należy powiedzieć, że „czystki” w wątrobie nie istnieje w zasadzie, ale wszystkie z proponowanych metod w najlepszym wypadku są niezbadane, a co gorsza - oszustwo.

Jest to możliwe do przeprowadzenia „oczyszczenie” wątroby w domu?

W Internecie można znaleźć wiele list numerowanych z „metod” i „środki” czystki wątroby. Spójrzmy prawdzie w oczy, bardzo sformułowanie pytania - to absurd. Wątroba nie jest gąbką, która może zostać wyciśnięte, a nie szmata, który można prać, a filtr nie jest w naszym codziennym zrozumienia. Sam wątroba jest odpowiedzialna za utrzymywanie samooczyszczające, jak również do oczyszczania całego organizmu. Jeśli zajmuje się jego upoważniony zadania natury, najlepszą pomoc będzie przestrzeganie zasad zdrowego stylu życia. W przypadku naruszenia funkcji dla jednej lub innego powodu konieczność korekcji stylu życia, odżywiania i nierzadko leki. Jeśli wątroba przestaje wykonywać jego podstawowa funkcja wymaga poważnego leczenia. Aby dowiedzieć się o stan wątroby należy skonsultować się z lekarzem lub gastroenterologa (hepatologa), ulegają procedur diagnostycznych (USG, biochemiczne i serologiczne testy krwi).

Przygotowanie procedury

Oprócz metod nieefektywnych „czystki” w wątrobie, nie rzadko dostępne w postaci preparatów procedura wątpliwa.

Więc polecam kilka dni przestrzegać diety wegetariańskiej, wnętrzności z lewatywy lub codzienne podawanie przez kilka tygodni miodu rastvoriennogo go w ciepłej wodzie.

Jak oczyścić wątrobę i przywrócić swoją funkcję? Metody i sposoby

Poniżej przedstawiono kilka środków ludowej „które mogą być uzyskane poprzez zastosowanie” czysty „realne wątrobę. Oprzeć się pokusie używania, nie patrząc na wszelkiego rodzaju był przepis z Internetu, takich jak „czyszczenie wątrobę.” Traktować ten problem u dorosłego.

środki folk

Tradycyjna medycyna oferuje wiele narzędzi do oczyszczania wątroby. Na przykład mleko i miód oset oleju pestki dyni, orzechy i inne. Poza niesprawdzonej skuteczności mogą mieć przeciwwskazań. Tak, miód jest przeciwwskazany u pacjentów z cukrzycą.

W niektórych przypadkach, niektórzy lekarze wymienione metody, takiej jak tyubazh - odbiór środków choleretic (woda mineralna, ziół, olej lniany lub olej z oliwek i sok z cytryny), ogrzewając wątrobę wspólny grzejnik z częstością 1-2 razy tygodniowo przez okres jednego miesiąca. Znaczenie sondowanie - przyczyna skurcz pęcherzyka żółciowego, aby zapobiec zastój żółci. Agresywne przeprowadzać zabiegi mogą wywołać odruch wymiotny. Ogólnie rzecz biorąc, odpowiednie do oficjalnej procedury medycznej raczej negatywną. Co więcej, nie jest tak dużo do wątroby, dróg żółciowych wiele sposobów. Można usłyszeć od lzhevrachey takiej porady, jak, na przykład, do picia świeżą oliwą z oliwek sok z cytryny świeże porcje w ciągu dnia aż do wystąpienia nudności. Pierwsza połowa oferty zhizneutverzhdayusche dźwięki, ale drugi ... - w jego realizacji, można zranić (do przerwy), pęcherzyka żółciowego, zwłaszcza jeśli są kamienie. Wreszcie, odpowiadając zmniejszenie jakiegokolwiek tłuszczu, a nie tylko na „extra virgin” olej z oliwek, pęcherzyka żółciowego - im większa dawka, tym większy skurcz - ale jeśli celem jest gag reflex, to nie ma znaczenia, jak to się nazywa. I znowu w domu, aby pobudzać pęcherzyka żółciowego być naturalny sposób i tuż przed posiłkiem lub w jego trakcie - Bile muszą realizować swoją funkcję, nie dalej zatruwają organizm. I nigdy nie uciekać się do ocieplenia wątroby bez ścisłej i jednoznacznej lekarz Uwaga: Można wywołać krwawienie wewnętrzne, co z kolei doprowadzi do śmierci. Silnie palenia ogrzewając wątroby w obecności żołądka, wrzodów i zapalenia trzustki.

Czytaj więcej:   sałatka z jabłkami AIR

Dieta dla odzyskania wątroby

Powinien on być psychicznie przygotowany na to, że przywrócenie wątroby wymagają poważnej woli. Dobrą wiadomością jest to, że dieta w żadnym przypadku nie powinien być „głodny”, będzie najbardziej cierpią z powodu braku „smaczne”.

Tak więc, na okres co najmniej jednego tygodnia powinny być wykluczone z diety białe pieczywo, cukier, pikantne, smażone, tłuste, słone. Absolutnie przeciwwskazane alkohol i tytoń. Zalecane krakersy, zupy warzyw, mięsa o niskiej zawartości tłuszczu i drobiu, zboża, kwaśne owoce i warzywa, miód, herbata, bulion biodra, świeże soki (zwłaszcza warzyw). Na przykład, pozytywny wpływ na wątrobę ma mieszankę soku z buraków, jabłko, ogórek, cytryna, doprawiona łyżeczką oliwy z oliwek. W ciągu dnia, aby pić tyle 1/3 szklanki tej mieszanki na pusty żołądek. Najlepiej jest jeść zgodnie z zatwierdzonym programem, pięć razy dziennie w małych porcjach. Tzw dieta № 5 (№ 5a), № 7, № 15 i ich kombinacje są podawane pacjentom z zaburzeniami czynności wątroby od kilkudziesięciu lat, a oni pomóc w oczyszczeniu wątroby. Cechy dietach medycznych są podzielone posiłki (6-7 razy dziennie), przygotowanie pary i puree żywności, wysokiej zawartości białka. U pacjentów z przewlekłym zapaleniem wątroby typu numer tablicy 5 ustalonym w sposób ciągły. Jednocześnie warto używać soli, dieta numer 7.

Dietę należy przestrzegać pewnych rygorystycznych zasad:

 1. gotować jedynym pożywieniem siebie, porzucić sosy przemysłowych.
 2. Kupić tylko żywności nieprzetworzonej (kawałek mięsa, ale nie rozdrobnione).
 3. Fermentowane potrawy gotować w domu (większość jogurt, kefir oraz inne podobne produkty zawierają skrobię modyfikowaną - „killer” trzustki).
 4. Nie spożywać tłuszcze zwierzęce nie, jeśli są one sztucznie syntetyzowane (np margaryna wyłączone z zatwierdzonym diety rosyjskich żołnierzy Armii w 2008 roku, a jego karaluchy nie jedzą z wyglądu).
 5. Tłuszcze powinny być spożywane w ilości 70 (zwierząt) do 30 (roślinny), w przeciwnym razie organizm przestanie odbierać i wchłaniać ważnych witamin i minerałów.
 6. Zastąpienia glukozy do fruktozy (miodu) w celu zwiększenia metabolizmu.
 7. Nie nadużywaj dania wegetariańskie - nadmierne spożywanie węglowodanów prowadzi do stłuszczenia wątroby.
 8. Jedz jak najwięcej bardziej zróżnicowana.
 9. Pić co najmniej 3 litrów płynu dziennie (w dowolnej postaci, w tym pierwszych zmywania naczyń).
 10. Aby korzystać z produktu w ciągu pierwszych 1-2 dni po jego produkcji.
 11. Inne zasady jest szczegółowo przedstawiony w liczbie diety 5.
Czytaj więcej:   recepta receptura kawior Carp

Rola żywienia w odbudowie wątroby jest trudny do przecenienia. Oczywiście, psychologicznie trudne zrezygnować z ulubionych potraw przez długi czas. Jednak uwolnienie od nasilenia bólu brzucha, zmniejszenie zmęczenia, odświeżonym wyglądem po kilku dniach diety i pomagają pacjenci otrzymujący leki zdać ten test. Jeśli psychicznie odsunąć od naciągane potrzeby szkodliwej żywności i chęć Odpręż się, wkrótce przychodzi świadomość, że można się bez niego obejść nieskończoność.

leki

W celu przywrócenia normalnej czynności wątroby przypisany głównie dwa rodzaje leków - gepatoprotektory żółciopędne i leków, zapewniających ochrony i zachowania komórek wątroby, jak normalny przepływ żółci. W gepatoprotektory zastosowania takich czynnych składników, niezbędnych fosfolipidów, flawonoidy, kwasu glicyryzynowego i inne. leki żółciopędne opierają się na częściach urządzeń medycznych żółciowego zwierzęcia i / lub zwiększenia wydzielania żółciowego. Należy rozumieć, że wszystkie narządów przewodu pokarmowego są ściśle powiązane, a więc - uszkodzenie wątroby może być spowodowane przez zakłócenia w funkcjonowaniu żołądka, jelit, różnych gruczołach niż wątroba. Dlatego farmakoterapia oparta jest na zasadach kompleksowości.

Jak wybrać odpowiedni lek do przywrócenia funkcji wątroby?

Wiodących ośrodków klinicznych i instytutów są cyklicznie odbywają studia gepatoprotektorov jako różne formy choroby wątroby w naszym podmiotu, około 70% populacji. W badaniach klinicznych, na 30 które są złotym standardem dla preparatów farmaceutycznych kliniczne potwierdziły skuteczność i korzystny profil bezpieczeństwa leków przywrócić wątroby zawierającą kwasu lukrecjowego. Od 2000 roku specjalizuje się w czasopismach medycznych opublikowano 24 artykułów na ten temat.

kwas glicyryzowy w połączeniu z fosfolipidami mają działanie przeciwzapalne, przeciwwłóknieniowego i działanie przeciwutleniające, uzupełniających się wzajemnie i wzajemnie wzmacniający się efekt terapeutyczny, w procesie odzyskiwania komórek wątroby. Procesy oczyszczania i neutralizacji toksyn są aktywne i suplementy diety płowy. W rosyjskim tylko kompozycji leku, który znajduje się w sekcji „leków do leczenia choroby wątroby” Wykaz podstawowych leków do użytku medycznego, to jest złożony z fosfolipidów i kwasu lukrecjowego. Z tego powodu, to ma swoją cenę przystępne dla wszystkich grup ludności. kwas lukrecjowy i fosfolipidy są pokazane w wielu zaburzeń wątroby - od tłuszczu i zapalnych pochodzenia toksycznego.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *