kuchnia

Jak łowić wali w agonii

Sekrety gotowania

Jak smażyć ryby?

Jak smażyć ryby?
12

jeść w domu
jeść w domu
24 lipca 2014

Bez względu na to, gdzie zwykle ryb: złapać się lub przynieść do rynku. Praktycznie każdy ryby okazuje smaczne, czy pożary. Ale smażyć ryby muszą być w stanie.

Smażyć ryby na patelni

Jak smażyć ryby?
Po wybraniu właściwej ryby, powinno być oczyszczone i wypatroszone. To nie jest trudne, ale wymaga ostrożności, jeśli płetwy są spiny ryb. Należy także zachować ostrożność przy wyrywaniu wnętrzności, tak aby nie uszkodzić pęcherzyka żółciowego. W innych ryb mięso staje się gorzki. głowa ryby do smażenia nie jest konieczne, więc jest zazwyczaj cięte i używane do gotowania bulionu rybnego. I resztę szkieletu przemywa solone co najmniej dziesięć minut przed smażenia mięsa ryb zaabsorbował soli. Jednak to nie jest krytyczna, i ryby soli może być w procesie obvalivaniya w mące.

Fish Fry jest zawsze lepiej w cieście z mąki lub chrupiącą chrupiącą skórką nie działa, a ryby będą trzymać się mocno patelni, bez względu na to ile masz olej nie wylał. W dużej misce mąkę i kruszą wylewa kawałki ryby w nim ze wszystkich stron. Sprytnego gospodyni wylano mąkę w plastikowe torby, jeden obniżono do kawałków ryb. A ryby panierowane w mące, a kuchnia pozostanie czysta. Kawałki ryby nie powinny być zbyt grube, inaczej ryba w środku nie jest smażone, a poza spali. Małe nacięcie ryba nie jest konieczne - to jest smażone w całości. Panierowane możliwie a inaczej: pierwsza kąpiel w elemencie mieszaniny jaja ryby (bity jaja i para mleka łyżeczki), a dopiero następnie zwinąć w mące go.

Czytaj więcej:   Przepisy wieprzowa w Medei

elementy rolkowe ryb są umieszczone w ogrzewanym naczynia, w którym wlewa się pożądany rafinowanego oleju roślinnego. Żal olej nie jest konieczny: to najlepiej jeżeli ryba jest w niej zanurzony do połowy. Olej można mieszać z masła lub ghee. Najważniejsze - to dobry ciepły olej, potem ryby, ponieważ zostały „zamknięte” tosty ciasto i nie absorbuje nadmiar tłuszczu. Fry powinna 5-7 minuty z każdej strony. Jest bardzo ważne, aby nie przeszkadzać ryby, aż jej dno nie powstaje silne trzaski, czy tylko kawałek z formy. Przykryć garnek pokrywką nie musi być, ponieważ naszym celem - smażone, nie gulasz rybny. Podawać rybę z przewodów tabeli gorąco, w przeciwnym razie jest chłodzony, jest to nasycony tłuszcz, nie będzie więc smaczne. Przybranie na ryby z grilla i może służyć jako zwykły ziemniakami i makaronem, a tylko kilka plasterków cytryny.

ryba z grilla

Jak smażyć ryby?
Ryby mogą być smażone na patelni, nie tylko, ale również na grillu. Szczególnie ten sposób jest dobry dla tłustych ryb, które zazwyczaj rozwija się nieatrakcyjne zdeformowanych elementów na patelni do smażenia. Głównym problemem, który dręczy tych, którzy chcą spróbować grillowanych ryb - ryby w trakcie gotowania patyk do grilla. W rezultacie, podczas próby oddzielenia od elementów kratowych ryb są łamane i beznadziejny kucharz psuć nastroju. Tylko jedno wyjście: do czyszczenia grilla do perfekcji i dobrze nasmarowane. Fish grill czyste, jak dobrze, jak zwykle, bardzo duże kawałki nacięcie na skórze kurczy się, aby nie odkształcić cały kawałek. Można nadziać rybę z ziołami i cytryną klinów. Nad ryb olej przetarł solą i pieprzem. Przygotowana ryba jest umieszczone na ruszcie nad dobrze raskochegarennym grillu i piec przez około 10 minut z każdej strony. Jeśli kawałki są bardzo grube, wydłużyć czas gotowania. Jeśli nadal nie boją się radzić sobie z przynależną grill, owinąć kawałki ryby w folii: ryby wciąż bardzo smaczne.

Czytaj więcej:   JAK mleko skondensowane AT domu mlekiem i cukrem PRZEPIS

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *