kuchnia

Jak nazywa się napój alkoholowy pomarańczy

Sok pomarańczowy - zdrowe i smaczne pić. Jednym z najbardziej popularnych, w tym w przygotowaniu koktajli - alkoholowych i bezalkoholowych pomarańczowy samo. Ponadto, mieszany napój z sokiem pomarańczowym jest dość łatwe do wykonania w domu, co, oczywiście, również przyczyniają się do ich popularności. Dziś proponujemy naszym czytelnikom receptur koktajli alkoholowych pomarańczowe, a następnym razem skupi się na koktajle bezalkoholowe.

Cechy pomarańczowy koktajle alkoholowe

Jednym z nich mamy już wspomniano - jest łatwość wytwarzania i brak wielu składników, z których niektóre mogą nie być łatwe do znalezienia na sprzedaż.

Drugą rzeczą, która odróżnia Pomarańczowy koktajl - alkoholowe i bezalkoholowe - to wysoka zawartość witaminy C. Witamina C - element, oczywiście, przydatne, ale należy pamiętać, że w koktajli bezalkoholowych jego pozytywny efekt nie zostaną zrównoważone przez negatywnymi skutkami alkoholu, dzięki czemu trzeba przestrzegać podstawowych zasad - pić z umiarem, nawet te alkoholowe napoje mieszane, które obejmują tak ważne i niezbędne składniki, takie jak witaminy, zawierający sok pomarańczowy.

Wreszcie, kolejna cecha - odświeżający i orzeźwiający efekt kilku cytrusów dzięki specjalnej kompozycji olejków eterycznych - bez szans olejów aromaterapii pomarańczowe i cytrynowe są uważane za najbardziej istotne, gdy poddaje się depresji klientów państwowych.

Najlepiej jest korzystać z napojów alkoholowych pomarańczowy sok owocowy, oczywiście. Ale nic strasznego się stanie, jeśli jakość pakowane sok pomarańczowy zostanie podjęta w przypadku braku czasu lub samych świeżych owoców.

Proste pomarańczowy koktajle alkoholowe

Najbardziej proste, możemy nawet powiedzieć prymitywny Pomarańczowy koktajl alkoholowy - jest znany wszystkim „śrubokręt” , który jest tradycyjnie uważany za rosyjski mieszany napój, ale najbardziej popularne przez długi czas może być nazywany koktajl, mający charakter międzynarodowy. uśmiechA jeśli spojrzeć na historię, widzimy, że wynalazł „narzędzie alkoholowych” Amerykanie są w połowie ubiegłego wieku - pierwsza wzmianka o mieszaninie wódki i soku pomarańczowego można znaleźć w publikacji „The Times” czterdziestym dziewiątym roku XX wieku.

Interesujące wyjaśnienie pochodzenia nazwy koktajl alkoholowy. sok pomarańczowy początkowo dodając do wódki miała ukryć obecność szkła lub szkła z alkoholu ciekły składnik. I to nie jest tak ważne, czy to było w czasach „suchego prawa” w Stanach Zjednoczonych lub w dniach pracy amerykańskich inżynierów w spółkach naftowych w Iranie, gdzie prawa islamu nie wolno pić alkoholu otwarcie. I rzeczywiście, w innym przypadku, funkcja maskowania sok pomarańczowy serwowane idealnie. A także mając rękę w śrubokrętem każdego inżyniera doskonale spełnia funkcję koktajl łyżką.

Czytaj więcej:   Ziemniaki w wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

A teraz przypomnieć sobie przepis „śrubokręty” - Rzeczywiście, bardzo prosty Pomarańczowy koktajl alkoholowy. Sok pomarańczowy jeden duży lub sto mililitrów soku pomarańczowego z opakowania zmieszane z ilością wódka, która jest dwa razy mniejsza - około pięćdziesiąt ml. Wstępnie umieszczone kawałki szkła z lodem i po czym mieszaninę infuzji dekoracji pomarańczowy koktajl alkoholowy koło cytrusów. I służy do wymieszania ... Nie, oczywiście, nie jest śrubokręt - łyżka koktajl lub słoma.uśmiech

Drugi przepis jest prosty - Powiedziałbym nawet, prymitywny - alkoholowy koktajl pomarańczowy - to mieszanka soku pomarańczowego z szampanem . Jak można się domyślić, jest on uważany koktajl dla pań, a nawet do pewnego stopnia symbolizuje nowy rok, więc często nazywany również pić noworoczny.

A szampan i sok pomarańczowy wcześniej obowiązek dokładnie ostygnięcia. Jeśli zdecydujesz się wziąć sok jest świeżo wyciskany, nie pakowane - tak chłodny przed sokiem trzeba wycisnąć owoce. Schłodzić potrzebę i przeznaczone do alkoholu pomarańczowy koktajl z kieliszkami do szampana. Wypełniają pierwszej połowie sok pomarańczowy, a następnie wlać szampana. Oznacza to, że te dwa elementy - sok i szampana - podejmowane są w równych proporcjach. Ornament w skromny - pomarańczowy okrąg lub taśmę z jej skórki na brzegu szkła. Tak, prawie w ogóle: Szampan powinien być suchy.

I wreszcie kolejny skromny połączenie dwuskładnikowy - pomarańczowy sok martini . Proporcja jeden do jednego, że jest, a martini i sok pomarańczowy podejmowane są równe, łączna alkoholowy koktajl pomarańczowy porcji ma być około sto dwadzieścia mililitrów cieczy. Do tego mieszany pić sok pomarańczowy jest pakowany lepiej nie używać, a trochę napięta i wycisnąć świeży. Składniki miesza się w mieszalniku, a następnie wlewa się do szklanej z pokruszonym lodem. Zdobione szkło - zgadnij co? Mrugająca buźkęTak, cienki plasterek pomarańczy.

Czytaj więcej:   CANDY Cień CHERRY BZHU

Bardziej wyrafinowane koktajle alkoholowe pomarańczowe

Kiedy czytasz te słowa „bardziej skomplikowane”, mam nadzieję, chęć do przygotowania napojów alkoholowych pomarańczy, nie odpychają cię. Bo to oznacza tylko - nie prymitywny jak poprzednich, które były obecne w rzeczywistości tylko dwa składniki - sok pomarańczowy i pewnego rodzaju alkoholu. No i lód. W poniższych receptur tylko istnieją pewne składniki.

Alkohol koktajl pomarańczowy „Mojito”. Weź połowę owocu limonki i pomarańczy, pocięte wszyscy inni na trzy równe części i umieścić w szklance. Posypać dwie łyżeczki drobnego cukru. Top pominąć kilka gałązek świeżej mięty. Teraz bierzemy tłuczka i rozgnieść je dokładnie zawartość szkła, pocierając plasterki cytrusów z mięty i cukru. Gdy szkło jest dużo soku i prawie jednorodną masę pozostałej wlać sześćdziesiąt mililitrów światła rumu, następnie dodano pokruszony lód do krawędzi szkła. Teraz wlać całą mieszaninę do shakerze, shake lub aktywnie powraca do tego samego szkła.

Pomarańczowy alkoholu koktajl pod nazwą kodową „James Bond dziewczynką.” Zakładamy, że napój ten nie będzie pić sam, w towarzystwie Jamesa, więc przygotować dwie porcje. Musimy te dwie porcje do czyszczenia dwa duże pomarańczowy, uruchomić je przez sokowirówkę, uzyskiwanie soku z miazgi. Dodać do przesianej kakao w proszku w ilości jednej łyżeczki cukru i tej samej ilości proszku. Aby uniknąć tworzą grudki można wlać kakao i następnie bezpośrednio przez filtr i mieszać łagodnie. I można wziąć zamiast kakao i cukier puder torby gotowy do gorącej czekolady i wlać po jednym dla każdego kawałka pomarańczowy koktajl alkoholowy.

Czytaj więcej:   JAK W DOMU jogurt MAJĄTKU

Następnie wlać do szklanki przez dwadzieścia mililitrów wódki i czterdzieści mililitrów martini. A następnie równo dzieli pochodzą z mieszaniny pomarańcze, kakao i cukru pudru, a także wlać do szklanki, uważając, aby nie mieszać się z już dostępne tam i Martini wódki. Starannie pomijają kilka kostek lodu w każdym szkła, udekorować swoje parasole i wstęgę skórki pomarańczowej i - voila! - Zapraszamy na romantyczny wieczór!

Koktajl alkoholowy "Orange flip". Początkowo koziołki uznać - i to nie tylko myśli, ale tak naprawdę były gorące drinki alkoholowe piwo, przyprawy i jajka. Okazało się w czasach, kiedy Wielka Brytania była największa potęga kolonialna. Niemal natychmiast po jego pojawienie się w przygotowaniu koziołki piwo zaczął zastąpić czasami gorącego rumu. Z biegiem czasu jednak, koziołki popularność doprowadziła nie tylko do tego, że ich produkcja został wprowadzony na skalę przemysłową, ale również na fakt, że przestały być gorące. Ale obecność jaj dyktować swoje warunki - na zewnętrzny wygląd napoju nie odpychający, trzeba było go pić natychmiast po ugotowaniu. A vkachestve baz alkohol stosowane w prawie każdej alkoholu: może to być wszystkie takie same piwo i rum, i brandy i wino, wódka, koniak, a nawet szampana. Koziołki są uważane za panie i koktajle serwowane są, co do zasady, „na deser”.

Przygotujemy alkoholowego Pomarańczowy koktajl - klapki z sokiem pomarańczowym. W mieszalniku miska umieścić jednocześnie wszystkie niezbędne składniki: w jednej porcji koktajle się dwadzieścia mililitrów brandy syrop czterdzieści - sok pomarańczowy, ten - likier „Cointreau” jeden kurczaka yachnomu żółtka i pół łyżeczki drobno pociętych pistacje. Nie zapomnij dodać kilka kostek lodu. Wszystko to jest dokładnie miesza, sączy w szklance. Top pomarańczowy koktajl alkoholowy - Klapki posypać szczyptą niesolone i ponownie drobno posiekane prażone pistacje krawędzi szkła udekorować plasterkiem pomarańczy.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *