JAK Koptowie pstrąga
Wskazówki

JAK Koptowie pstrąga

Wędzarni z syfonu

Forel-goryachego-kopcheniyaPstrąg - wszechstronny ryb - gotować ze to może być prawie wszystko. Biały pstrąg porównaniu z czerwonym, mniej tłuszczu, jest o wiele mniejsza i nie daje się czerwienią narzędzia.

Gorący pstrąg palenia

Podczas palenia jakiejkolwiek ryby, nie wspominając o pstrąga, przekształcony kulinarnych ze szczególnym smaku i aromatu. Wędzone pstrągi nie potrzebują przystawka, dobrze, poza tym, że niektóre warzywa, nie przerywa delikatny smak ryby.

Gorąco pstrąg palenia prowadzi się w temperaturze około 80 ° C, to wynik jest bardzo cenne i produkt użyteczny dla zdrowia.

produkty

• Trout River - 1,5 kg
• Sól - do smaku

Składniki do produkcji wędzonego pstrąga

Przygotowanie do palenia

Przed wędzenie ryb zawsze musi być gut, łuski nie czyścić, płukać dokładnie wewnątrz i na zewnątrz, lepiej usunąć skrzela.

pstrąg

Zasolka

Długi solenia ryby nie powinny być, jak przedłużone solenie traci swoje dobroczynne i delikatny smak. Wystarczy przetrzeć sól ręcznie od wewnątrz i na zewnątrz, mogą być układane pod skrzela sól, w jamie brzusznej, w nacięcia wzdłuż grzbietu (w razie potrzeby). Utrzymać ryby przed paleniem w ciągu około 30 minut, a następnie lekko przetrzeć szmatką w celu usunięcia nadmiaru soli, nie spłukać.

Doprawić solą ryb

Brzuch należy dodać przed paleniem rozporki do prokoptilas osnowy pstrąga równomiernie wewnątrz i na zewnątrz. Można eksperymentować - dodanie belki zieleni w brzuchu i pod skrzela, ryby dostanie dodatkowy smak, ale to nie jest dla wszystkich, jak pstrągi są tak pyszne, że oprócz soli, nie są wymagane żadne dodatki.

W brzuchu wstawić rozpórkę

wędzarnia

Jest uwalniane podczas palenia ostry zapach palenia, mimo komina, a najlepsze możliwe palenie hold ryb nie jest płaska, ale na świeżym powietrzu, na ogniu lub na grillu.

Czytaj więcej:   kapusty z cukinią i wołowiny

kotlarz

Wędzarni do wędlin wytwarzania pstrąga zastosowano z syfonu, tom 4 kg produktu. W zintegrowanym termometr pokrywy w celu monitorowania temperatury.

dom wędzarnia

Proces wędzenia

Informacja. Najbardziej odpowiedni do gorących wiórów wędzonego pstrąga olszy, jabłka, gruszki, maliny, porzeczki, śliwki. Te gatunki drewna nie są izolowane żywicą prawie ogrzewania i przekazywania dodatkowego smaku ryb.

Na dnie palacza umieścić wiórów (w tej recepturze stosuje się wiórów dzika) na wierzchu materiału lub gazy w dwóch warstw leżały ryb. Szczelnie zamknąć wędzarni i podpalono.

wędzarni termometr

Temperatura zacznie powoli rosnąć.

termometr wędzarnia

Wzdęcia pstrąga w temperaturze 80 ° C przez 25 minut, - jest to optymalny czas do uzyskania aromatyczne i delikatne ryby.

Wzdęcia pstrąg musi wynosić 80 ° C

Pstrąg w wędzarni

Ostrożnie wyjąć rybę z wędzarni i służyć.

pstrąg wędzony

Pstrąg wędzony okazało umiarkowanie słony, bardzo delikatne mięso idealnie oddzielony od kilku kości. Bon appetit!

pstrąg wędzony

 

Pstrąg wędzony na gorąco

Pstrąg wędzony na gorąco
Gorąco pstrąg palenia przeprowadzono w temperaturze około 80 ° C, to wynik jest bardzo cenne i przydatne do produktów, dla zdrowia

Czas przygotowania: 45 minut

Czas gotowania: 1 godzina, 10 minut

Składniki:

  • Rzeka pstrąg - 1,5 kg
  • Sól - do smaku
Instrukcje:
pstrąg oczyszczone i wypłukane. Soli przez 30 minut. Wzdęcia pstrąga w temperaturze 80 ° C przez 25 minut.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *