kuchnia

Cahors Cukrzyca

  • 1 Trochę historii
  • 2 Skład
  • 3 Właściwości lecznicze Cahors
  • 4 kieliszek wina? Absolutnie!
  • 5 Uwaga! Cahors!

KagorCahors - wynalazek francuskich winiarzy. Wykonana jest z gron Malbec, do których mogą być dodawane do niektórych innych odmian. Wino dojrzewa w dębowych beczkach przez co najmniej 2-3 lat, w końcu zyskuje bogaty bukiet i pyszny smak. Gęsty, ciemny czerwono Kagor ma ściągające nuty smakowe z migdałów, czekolady i śliw.

Trochę historii

W Rosji, Cahors stał się popularny za sprawą Piotra I, który jako pierwszy przyniósł wino tutaj, a następnie zorganizował swoją produkcję Petersburgu. Europejscy lekarze powinni regularnie korzystać z Cahors król, aby utrzymać dobry stan zdrowia, a on poważnie zareagował takiego zalecenia.

Chociaż istnieje inna wersja, na której Cahors stał się znany dzięki staraniom rosyjskich patriarchów, wyjazd do Francji w poszukiwaniu odpowiedniego wina do ceremonii religijnych. Oblicz ilość Cahors i kosztów jego transportu, Kościół uznał, że to jest o wiele bardziej opłacalne i łatwiejsze do ustalenia własnej produkcji win z winogron krymskich. Powstały produkt jest zasadniczo różni się od oryginału, ponieważ została wykonana z win słodkich technologii, podczas gdy pierwszy francuski Kagor było wino wytrawne.

struktura

Nowoczesny kościół ma Kagor fortecę 16 °, zawartość cukru w ​​wysokości 18%. Pozostałe gatunki Cahors wina mniej słodkie - zawartość cukru nieprzekraczającej 16% z nich. Dzięki specjalnej metodzie wytwarzania takiego błędu całkowicie przechowywanych bioflawonoidy - nieodłączne składniki odżywcze suche win czerwonych. Ten Cahors jest bardzo bogata w witaminy, zwłaszcza B i PP, żelazo, ale w nim jest stosunkowo niewiele - wbrew powszechnemu przekonaniu, wino jest bogate w ten pierwiastek. Znajdują się w aminokwasach i elementy, w tym cynk, jod, fosfor, potas, magnez i rubidu, który wyświetla ciało szkodliwych izotopów promieniotwórczych śladowych. Słodkie wino jest bogaty w glukozę i fruktozę, zawiera kwasy organiczne i garbniki.

Czytaj więcej   Mate: korzyści i szkód
Czytaj więcej:   Jak zrobić serniki jeśli małe Twaróg

Właściwości lecznicze Cahors

Od średniowiecznych francuskich mnichów traktowane Cahors różnych chorób, przypisując mu cudowne jakości. Współczesna medycyna uznaje również właściwości lecznicze tego wina i jego korzystny wpływ na organizm człowieka.

Regularne spożywanie Cahors w Limited (!) Wynosi wzmacnia układ sercowo-naczyniowy i służy jako doskonały profilaktyce miażdżycy, zakrzepowe zapalenie żył, zakrzepica i innych chorób naczyniowych. Cahors pokazane anemiczne i ludzie cierpiący na nadmiar cholesterolu we krwi.

Ludzie Cahors od dawna uważane za eliksir młodości, ponieważ spowalnia proces starzenia się w komórkach. przeciwutleniacze wina poprawić krążenie, zapobiega powstawaniu zmarszczek i mają silne działanie tonik. Regularnie jeść Cahors można usunąć nawet z chorobą Alzheimera - to fakt naukowy.

Francuscy naukowcy przez 10 lat prowadzono obserwację pacjentów, próbuje dowiedzieć się wpływu wina na ludzi cierpiących na raka. Wyniki były zdumiewające - dzienne spożycie 300-400 gramów. alkohol zmniejsza śmiertelność o 30%! Unikalna zdolność czerwonego wina wydedukować radionuklidy, jest powszechnie stosowany w leczeniu osób dotkniętych przez promieniowanie.

Kieliszek wina? Absolutnie!

Cahors ma korzystny wpływ na układ nerwowy, usunięcie naprężeń i napięć nerwowego. Jeśli pijesz szklankę słodkiego wina, pomaga uporać się z syndrom chronicznego zmęczenia i emocjonalnego wypalenia w ciągu tygodnia lub dwóch co noc.

Aromatyczne wino posiada wyraźne właściwości przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Cahors Kościół bardzo pomocne w wielu chorobach układu oddechowego: grzane wino treat zapalenie płuc. zapalenie oskrzeli, ostre infekcje układu oddechowego, grypa . Jest wiele przypadków, w których rejestrowane wykorzystanie Cahors pomogli ludzie chorują w czasie epidemii cholery i gruźlicy. Słodkie wino jest w stanie poradzić sobie z wirusem polio, opryszczka i choroby grzybowe. W czasie wojny, nawet Cahors zwilżona bandaże, które zostały zastosowane na otwarte rany.

Ten Cahors jest w stanie przywrócić komórki wątroby i tkanki kostnej . On sprawia, że czujesz się dobrze w cukrzycy i zwalnia ludzi cierpiących na zapalenie stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów i innych chorób stawów. Wino zwiększa odporność, normalizuje układ hormonalny, wzmacnia dziąsła, szkliwa i zapobiegania próchnicy.

Czytaj więcej   Co pić wino różowe
Czytaj więcej:   pysznym sosem gołąbki przypadku filmów recepta

Cahors jest dobre dla ludzi, którzy mają nadwagę, ponieważ metabolizm. Kieliszek wina przed posiłkami poprawia apetyt i trawienie, pomaga uwolnić żółci i soku żołądkowego. Wino ma zdolność uzdrawiania wrzody i rany w brzuch niszczy szkodliwe mikroflory w jelitach i skutecznie usuwa toksyny.

Uwaga! Cahors!

Uznając niezaprzeczalne korzyści z Cahors, nie możemy zapominać o niebezpieczeństwach, które są w stanie spowodować to wino. Najbardziej nieszkodliwy napój w wysokich dawkach znacznie pogarsza stan chorobowy dowolny i zamiast ułatwiać powodując nieodwracalne szkody dla organizmu.

Kagor nie jest wyjątkiem - dzienna dawka dla człowieka nie powinna przekraczać 250g. (Kieliszek wina). Kobiety mogą mieć nie więcej niż 150 gramów. Cahors wina dziennie . Naturalnie jest to produkt naturalny, jak każdy z podrabianiem, zwłaszcza wina proszku, nawet w małych ilościach przyniesie nic prócz szkody.

Wreszcie, Cahors, nie należy pić dla osób z alergią na czerwonych winogron.


Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *