Wskazówki

CIEKAWE rodzajów sera

Pomimo całej miłości do niektórych rodzajów sera, czasem chcesz spróbować czegoś „rodzaju”. Dlatego oferujemy Państwu najbardziej interesujących i niezwykłych odmian sera, który jest warte spróbowania w Rosji.

Orzechowy ser z kozieradki TM „Joy of Taste

Ten ser jest naprawdę warto spróbować, bo smak jest to najbardziej niezwykłe. Na tle znanego jakości posmak sera czuje smak orzechów włoskich i małą notatkę, co wskazuje na obecność roślin strączkowych, do którego Rodzaj należy kozieradka. Czytaj więcej o tym naprawdę niezwykłym serem na oficjalnej stronie internetowej http: //radost-vkusa.rf/

Topiony mleko TM "Joy of Taste"

Zadziwiająco pachnący, przypominający ser dzieciństwa. Zachowując dotyk ser smakuje cudowny zapach ciepłego mleka i lekkim smaku karmelowym. Najciekawsze jest to, że ta odmiana nie jest słodki, a nieco mniej słony niż zwykle.

Włoski ser Provolone

Jest produkowany przez kilku rosyjskich marek, które udało się zachować swój naturalny smak. Ma pikantny smak, lekko słony i bardzo aromatyczne. Szczególnie interesujące są jego odmiany wędzone. Wyróżnia się spośród innych serów, a nawet oryginalne opakowanie w postaci torebki stylizowane zavyazochki.

mozzarella

Teraz to jest praktycznie wszystkich rosyjskich producentów sera. Dodatkowe informacje o produkcie: soczystość, smak śmietanki, umiarkowane zasolenie i szybkiego topnienia. Jest to jeden z najbardziej przydatnych serów, ponieważ jest więcej niż druga zawiera wapń i białka.

Lionheart TM "Joy of Taste"

Sporządzono na podstawie topniejącego śmietany. Daje to naprawdę kremowy smak i kruchość. Odnosi się do nowych odmian sera, więc warto spróbować przynajmniej raz.

Czytaj więcej:   PRZEPISY dzieci w pięknie zdobione

cheddar

Jeśli lubisz smak sera w solonych krakersów lub frytki, wtedy na pewno trzeba spróbować „oryginalne” - ser cheddar. Ma solidną liczbę gatunków, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni do gustu. Nawiasem mówiąc, jest to najlepiej sprzedające się i najbardziej popularny ser na świecie.

Kamamber

To kolejny światowy lider wśród serów. W Rosji, to jest całkiem przyzwoity nauczył się produkować wiele firm. Pomimo swojej miękkości, ma gęstą konsystencję, a także ser ma orzechowy smak. Nominalnie odnosi się do odmian pleśni w skorupie w jego formy. Jest to z pewnością warto delektując tych, którzy chcą, ale boi się spróbować Roquefort i podobnych odmian. W przeciwieństwie do tych ostatnich, zapach jest mniej wyraźna.

Brie

Francuski ser jest wyraźnie amatorem. Dla tych, którzy są przyzwyczajeni do zwykłego sera, degustacja staje ekstremalne. Nie tylko skórka formy daje dużo amoniaku, samego produktu pachnie zapachu sole. Kolor jest szary, górna pokryta białą pleśnią.

Emmentaler

Prawdziwy szwajcarski ser, znana od 13 wieku. Oferuje on bardzo duże dziury, tym więcej z nich, tym bardziej wyraźny smak. On naprawdę kiepskie, lekko pikantny i słony. Emmentaler jest zawsze żółta. To właśnie ta odmiana ma cały smak, który tak cenią nas w stałej syrah.3

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *