Grzyby w ZAMAROZHENNYE zupy
Wskazówki

Grzyby w ZAMAROZHENNYE zupy

Jak miło w zimny śnieżny dzień gorącego smakować pyszne zupy, z niezwykłym aromatem białych grzybów. Podwójnie zadowolony, gdy borowiki zbierane w lecie i starannie wysłane do Ciebie do przechowywania w zamrażarce.

Niech będą spawać prawdziwą klasyczną zupę grzybową z zamrożonych pieczarkami. Nowicjuszem w tym pomóc mojemu, kroki podjęte zdjęcia do receptury. Mrożone borowiki nie jest trudno kupić, jeśli nie włączono ich w zamrażarce.

Oto nasz zestaw zupa:

  • Białe mrożone grzyby - 200 g;
  • cebula - 1 szt;.
  • Marchew - 1 szt.;
  • ziemniaki - 1 szt. (Średnia korzeniowe);
  • woda - 1,5 l;
  • masło - 20 g;
  • sól.

Biała zupa grzybowa

Jak ugotować zupę z mrożonych pieczarkami

Zanim zaczniesz gotować zupę, grzyby z zamrażarki prawidłowo myte wodą, bez ich rozmrażania. Zazwyczaj szybko miękną, ale nie należy czekać, aż grzyby całkowicie rozmrożone. Duże grzyby posiekać na kawałki i małe mogą być gotowane całość. Na zdjęciu można zobaczyć, co mogę napisać na grzyby zupy.

Biała zupa grzybowa

Zagotowania wody, pomijając Umyte pieczarki. Ugotować w ciągu 20 minut w temperaturze co najmniej wrzenia. Jeśli jest to konieczne - usunąć pianę. Teraz możemy rzucać soli w zupie.

Biała zupa grzybowa

Podczas gdy gotujemy grzyby, pozwól nam marchew i cebulę. Shred warzywa do pieczenia. Oto jak to wygląda na mnie.

Biała zupa grzybowa

W maśle podsmażyć cebulę i marchewkę do złotego przyjemne.

Biała zupa grzybowa

Nadszedł czas, aby wyjąć gotowane grzyby z wywaru łyżką cedzakową i pozwolić im ostygnąć trochę. Następnie wyciąć grzyby na mniejsze kawałki.

Biała zupa grzybowa

Wyślij gotowane grzyby do garnka i nadal saute całą mieszaninę przez jakiś czas (5-7 minut wystarczy).

Klasyczna zupa grzybowa z mrożonych pieczarkami

Natomiast warzywa zapiekane z pieczarkami w Grzyb bulionu ziemniaki okrętowych pokroić w kostkę i 5 minut po ugotowaniu - nasz smażone podstawie. Niech zupy gotowane przez 10 minut przy minimalnym ogniu. W tym momencie powinniśmy spróbować soli. W razie potrzeby - dodaje.

Czytaj więcej:   PRZEPISY dzieci w pięknie zdobione

Klasyczna zupa grzybowa z mrożonych pieczarkami

Czy to możliwe, aby porównać coś zupa smak prawdziwie królewskich pieczarkami! Myślę, że rodzina jest już w kolejce z potraw do spróbowania pysznych zupę grzybową. Wlać klasyczną zupę mrożonych pieczarkami w naczyniu i wlać kwaśną śmietaną.

Klasyczna zupa grzybowa z mrożonych pieczarkami

Prosty przepis niezwykle smaczne danie dostępne dla każdego. Ta zupa grzybowa jak wegetarianie i byłoby dopuszczalne w dniach postu. Jeść z przyjemnością! 🙂

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *