Gryka Nestlé hipoalergiczny
Wskazówki

Gryka Nestlé hipoalergiczny

 • ocena
 • nowy
 • sonary awatar

  sonary

  13.03.2017
  5

  4 zdjęcia
  Nestle kaszka gryczana. Bez cukru, ale słodkie. Dlaczego? Tajemnica maltodekstryna. Porównaj z gryki Heinz. Dlaczego można dostać owsianka z brył?

  Witam wszystkich. Wprowadzenie pierwszego przynętę I przedstawił zalecenia, które podane są tutaj, bardzo lubiłem sposób na tej stronie są ułożone na półkach.

 • Neonella awatar

  Neonella

  12.07.2015
  12

  2 zdjęcia
  Najgorsze bezmleczny zbóż z Nestle! Sami do takiego zjadł ??

  Zdenerwowany mi Nestle Kasza gryczana bez mleka! Jakoś z producentów gryki duże problemy: bryłach, to nie smak, zapach nie jest .. W domu dziecko nie jeść, ponieważ natknąć małych cząstek gryki oraz mieszarka nie płytsze poprawnie. Ta papka kupiliśmy za 70 rubli.

 • HappyMom7 awatar

  HappyMom7

  21.02.2017

  4 zdjęcia
  Więcej szczęścia następnym razem ... .kazhetsya pierwsza owsianka zbyt ((Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierwszego owsiankę !!

  Rozpocząć karmienie - ważny etap w życiu i rozwoju dziecka, więc matka ma odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe początku swojej administracji. W ciągu 6 miesięcy, zaczęliśmy do przeprowadzenia tej misji, i jako dziecko nie przybiera na wadze bardzo dobrze, zdecydowano się rozpocząć zbóż.

 • Odświeżanie awatar

  świeży pomysł

  04.07.2017
  8

  Producenci ogona i mane Nestle zbożowych. Cri de coeur !!!! Moms dzieci alergicznych przebiec obok tego bałaganu !!!!

  Dzień dobry! Producenci Cóż tam wlać ???? Dlaczego więc napisać na opakowaniu, to dlaczego nie spełniają te same dzieci !!!! ???? Wydaje mi się, nie ma nic świętego tych ludzi! Nawet nie sfotografować coś stało, bo zła ....

 • Omona awatar

  Omona

  03.06.2017
  6

  Nie jest zły, ale jako część kontrowersyjny składnik - maltodekstryna

  Generalnie staram się jeść domowej roboty owsiankę, ale czasem dziecko odmawia im, lub chcesz się czegoś nowego spróbować, czy nie nastroju, albo nie jesteśmy w domu. Ale w takich chwilach, możemy odwołać się do zakupu. Nie mamy własne ulubione, ale o tym w innych opinii owsiane mleczarskiego Hipp.

 • NeChudo awatar

  NeChudo

  23.06.2017

  9 zdjęcia
  Nasza pierwsza owsianka. Bardzo lubi jej dziecka.

  W tej chwili, mały chłopiec - 11 miesięcy i jest wiele rzeczy popoboval. Włącznie ze zbóż. Kasza gryczana z Nestlé mleczarni była nasza pierwsza owsianka, gdy dziecko w wieku 6 miesięcy. Od tego czasu próbowaliśmy różnych zbóż, różnych firm, ale dziecko nie chciał jeść.

 • Sc0rpi0n awatar

  Sc0rpi0n

  25.08.2016
  4

  2 zdjęcia
  To jest straszne dla dziecka

  Dzień dobry! Nasz pierwszy Nestle kaszka gryczana, zaczął wprowadzać ją do przynęty. Dziecko jadł dobrze, to nie było z alergią zbóż mleczarskiego-free. Pack 3 jest już zjedzone. Ale tu dzisiaj, kiedy zacząłem robić owsiankę zauważył, że czarny, kiedy nabrał z kaszy łyżka że będzie umieścić w filiżance.

 • Amadi za obraz

  Amadi

  03/03/2017
  2

  2 zdjęcia
  dobra kasza dla pierwszego karmienia, nawet jeśli dziecko ma skłonność do alergii

  Kashka nam się podobało. Kupiliśmy go jako pierwszy posiłek w godzinach porannych. Jedliśmy 2 opakowania teraz włączony jabłek gryki (od Heinz). Moja córka jedli dobrze, z udovolstviem.Kashu pożądany razvodinm w ciepłej wodzie, ani żaden sposób wrzątkiem!

 • Resni4kina awatar

  Resni4kina

  01.06.2015

  1 zdjęcie
  Kto jest „maltodekstryna” i dlaczego jest bałagan w dziecięcym?

  Po sukcesie ryżu kaszy kukurydzianej z Nesle mój wybredny syn, postanowiłem spróbować jeszcze raz ten bałagan firmy.Molochnye nie jemy, więc wziął gryki mlecznych. W wyglądzie, Płatki gryczane melkogokogo szlifowania, nie mąki. Dobrze wychowany, bez grudek. Pachnie gryki. Na podniebieniu.

 • strekoza_15 awatar

  strekoza_15

  17/10/2015

  Dobrym zbóż dla pierwszego karmienia dziecka z alergią.

  Moje dziecko ma alergię na narodziny wielu produktów, w tym mleka, więc zaczął wprowadzać pokarmy stałe bardzo ostrożnie gippoallergennoy owsianki. Pierwszy spróbował ryż, ale to było zupełnie bez smaku w wodzie, i za każdym razem, aby wyrazić jej mleko nie było bardzo wygodne.

 • Tasha-Tasha Avatar

  Brytyjsko-Tarszisz

  01.08.2013

  7 zdjęcia
  Trzeci naleśnik nie jest grudka! + Zdjęcia

  Gdy oprócz męża, który przez cały dzień w pracy, nie ma bardziej pomocnicy, gotowych kaszka dla dziecka - to jest naprawdę ratownik. Nestle kaszka gryczana niskiej alergików nabiał był trzeci produkt tej firmy, który został z powodzeniem przetestowany w naszej rodzinie!

 • Valentina88 Avatar

  Valentina88

  27.02.2015
  2

  2 zdjęcia
  Nasz różdżka

  Ta papka kupiliśmy pierwszych 96 rubli, kiedy jest czas na pierwsze karmienie naszego dziecka. Czytałem dużo i od dawna przygotowuje się do tego czasu i okazało się, że owsianka jest najlepiej zacząć bezmleczny kaszy gryczanej, która prawie nigdy alergii u dzieci.

 • Iness1989 awatar

  Iness1989

  23.01.2017
  3

  Awans na samej prowizji! wystąpiło zaparcie, przestał jeść i

  Nestle gryczana smakował, to wydaje mi się, że o wiele za słodki przed jedzeniem Babe, grudek, słabo rozpuszczalny, ale owsianka rozpuszcza się bardzo dobrze, ma przyjemną konsystencję i słodkawy. Pierwsze zjedzone, ale po 5 dniach było pluć i cierpiał zaparcia!

 • KseniyaGon awatar

  KseniyaGon

  02.02.2017
  1

  Nestle gryczana: plusy i minusy mojego doświadczenia!

  Dzień dobry! Chcę podzielić się doświadczeniem odkrywania rozpuszczalną Nestle kaszka gryczana niskie alergików. Moje dziecko ma alergię, nie tolerują mleka krowiego, kasza a więc powiedziałem mu wybrać nabiał i pikantnych. Pierwszą przynętą mieliśmy kasza gryczana firmy „Baby”.

 • Notali awatar

  Uwaga je

  04.05.2014
  4

  Nie tak to hipoalergiczny owsianka!

  Zaczęliśmy przynęty gryki innego producenta, ale bałagan się skończy, a tym samym nie może być natychmiast znaleźć w sklepie, więc musiałem szukać alternatywy. Zadaj sprzedawcy znaleźć gryczana bez cukru i mleka. Podała mi owsianka Nestle.

 • Solne4naja_Ksu awatar

  Solne4naja_Ksu

  06.08.2015
  2

  Doskonała owsianka, aby rozpocząć karmienie niegrzecznych dzieci

  Z przypadku przynęt mamy sytuacja była napięta. Pierwsze dziecko kategorycznie odmówił mieć nic innego, oprócz mleka matki. Tymczasem, był już 9 miesięcy! Zmuszając go do jedzenia ze łzami nie chciała. A jeśli to jest coś, a on się zgodził, to powoduje duże problemy.

 • evro85 awatar

  evro85

  16.01.2018
  1

  1 zdjęcie
  Najlepszym kaszka Nestle

  Witam !!! Jesteśmy tu z małym dzieckiem opanowanie przynęty. Warzywa weszła z hukiem, że nadszedł czas, aby jeść owsiankę. Lubię wszystkie mamusie, kocham moje dziecko, postanowił kupić najdroższe zbóż, dobrze, na zasadzie, jeśli drogie, więc najlepszym !!! Nasze pierwsze stałe pokarmy ze zbóż, gryki.

 • Ibraimova awatar

  Ibraimova

  04.09.2016
  2

  2 zdjęcia
  Podobało nam się to owsianka

  Dzień dobry, mówię o bezmleczny kaszy gryczanej z Nestle. Generalnie wabik zaczęły natychmiast mleka owsianki, ale sklep nagle kashek Nestle mleczarnia nie było i musieliśmy wziąć bez mleka, oczywiście trochę obawia się, że dziecko nie zje go. Rozwody, a także wszystkich firma owsianka bez grudek.

 • egozaermolova awatar

  egozaermolova

  21/12/2016
  1

  Nasza pierwsza owsianka

  Jesteśmy na początku dobrze przybiera na wadze, a następnie stał się ubogim przyspieszenie. Pediatra zaleca się rozpoczęcie pokarmów stałych począwszy owsianki, w tym czasie byliśmy tylko 5 miesięcy. Wybór zbóż na pewno w dużym sklepie na to, aby nie dotknąć garść kaszy, postanowiłem przeczytać o nich w Internecie.

 • nastya2222 awatar

  nastya2222

  27.02.2015

  Dla pierwszego przynęty

  Począwszy przynęty z koniczyny. Ponieważ czytałem w jakimś artykule, że gryka jest najbardziej przydatny dla wszystkich. Jeszcze lepiej jest, aby nie dać się, owsiankę gotowane w mleku, i lepiej jest, jeśli jest mleko w proszku. Oczywiście, nie trwać do roku. A gdzieś w 8 miesiącach gotowane płatki z mlekiem.

 • Passya awatar

  Passya

  15/12/2013

  Bez smaku, ale warto spróbować

  Próbowałem ogromną ilość zbóż dla niemowląt, z powodu alergii, jak najbardziej słodki, ale ze względu na skazą dla nas są one zakazane, więc trzeba podnieść niskiej alergików menu. Ta owsianka dziecko jedzenie bez entuzjazmu, tylko rysunek, czy reklama.

 • galunya116 awatar

  galunya116

  18.01.2016

  Godna owsianka, ale nie dla wszystkich!

  Witam wszystkich! Zaczęliśmy przynęty tego zboża. Wszystko posypane córki, dostał uczulenie na twarzy. Długo nie mógł zrozumieć wszystkiego, ponieważ nie ma cukru i wszystko, podobnie jak inne zboża, ale został odwołany. Jedzą inne zboża. W końcu, po kilku miesiącach, zdecydowaliśmy się spróbować jeszcze raz.

 • Katarzyna awatar 0208

  Katarzyna 0208

  23.05.2014

  Bez smaku, dziecko odmawia jedzenia to

  Jestem z tego bałagan zaczął wprowadzać pokarmy stałe przy 6 mes.Moemu dziecko po prostu nie podoba to pluje i nie jeść. (Chociaż inne chińskiej owsianka z przyjemnością) Rozwód nie jest również bardzo dobra, nie ma komochki.Vkusa ona bez zapachu gryki też ale uważam, że ten bałagan mieszaninę vyhod.Razbavlyayu i dodać ...

 • MissAlira awatar

  MissAlira

  17.01.2016
  1

  Pierwszy w życiu owsianki nie zawodzi

  Przynęta rozpoczęła się w 4,5 miesiąca na poradę lekarza ze zbóż. Mój wybór był między zbóż Nestle i Heinz. Nie wiem dlaczego, ale idzie do sklepu, jego ręka sięgnęła po Kashka Nestle. Z ryżu nie odważył się rozpocząć, ponieważ przez opinie to często prowadzi do zaparć, więc zacząć z gryki.

 • Marina Kuzmichev awatar

  Marina Kuzmichev

  14.06.2014
  1

  I mieliśmy szczęście z tej kaszy

  Próbowałem ten bałagan. Kupiłem więc proste, z rozpaczy. Spędziłem na innych zbóż sporo pieniędzy, aby rozpocząć komplementarną owsiankę karmienia w nocy. A ona, o dziwo, okazało się być przyzwoity. Pachnie gryki, smak gryki, hodowli normalnie smaczne. Syn zjada owsiankę z przyjemnością.

 • 4e_LOVE_k awatar

  4e_LOVE_k

  20.05.2013
  6

  w tym bałaganie bez cukru

  Moja córka wkrótce miał 6 miesięcy i nie było mowy o pierwszych pokarmów uzupełniających. Chciałem, żeby zacząć od czegoś bardzo neutralne, a mianowicie kaszy gryczanej. Poszedłem więc do sklepu, aby studiować zaopatrzenia rynku przynęt dzieci.

 • AlyonaM awatar

  AlyonaM

  06.07.2015

  Nasza pierwsza owsianka

  Dziecko IV, z 4,5 miesięcy przyszło do decyzji, że nadszedł czas, aby wprowadzić zbóż. Baby I maloezhka, rośnie skokowo, ale zjadł słabo i mało jak na swój wiek. Zaczęliśmy zwabić płatki Nestle. Kupiony za akcje w świecie dziecięcym za 67 rubli. Wspaniała cena za koniczyny.

 • sergeij awatar

  sergeij

  11.04.2014

  NESTLE, pierwsza owsianka moje dziecko.

  Idealne pożywienie dla niemowląt dziecko jest i zawsze będzie mleko matki. Ale dziecko rośnie i nie jest wystarczająco mleka. Dlatego przychodzi czas, kiedy trzeba stopniowo wprowadzać pokarmy stałe pierwszy. Dla pierwszego przynęty doskonałej kaszy gryczanej Nestle hipoalergiczne.

 • AmeJli awatar

  AmeJli

  22.06.2016
  1

  Podobało nam się owsiankę i poszedł!

  Nie znam nikogo z kaszy rozpoczęła pokarmów stałych, postanowiłem kupić córce Nestle. Obawiam się, że ze względu na ryżu mogą być zaparcia, sklep wziął gryki. Przeczytaj skład, nie znalazła trick, kasza przydatne dla dzieci i nadaje się do pierwszego posiłku.

 • Ledi-hayal awatar

  Ledi-hayal

  02.06.2015
  1

  Owsianka Nestle najlepszym przyjacielem pierwszy posiłek!

  Prędzej czy później, ale przed każdym mama powstaje pytanie: jak karmić swoje dziecko, jeśli jest on już 6 miesięcy i nadszedł czas na pierwsze karmienie. Na to pytanie, wymyśliłem bardzo ostrożnie. Czytałem specjalistycznych forach dla matek. Spojrzałem witryn producentów. Skonsultować się z pediatrą.

 • dyukova_lisa awatar

  dyukova_lisa

  23.07.2018

  Zdenerwowany skład! Maltodekstryna jest częścią

  Nasza córka zwabić zaczynamy owsianki! Jesteśmy na strażników wagi małym fotelu bez żadnych problemów. Dlatego owsianka. Gryka zaczęło się moje mleko. Potem został zaproszony do udziału w testach i byliśmy zachwyceni. Ale kasza gryczana, aby dać mojej córce nie miałem! Dlaczego ... Czytaj więcej.

 • Lubava88 awatar

  Lubava88

  16.03.2015

  Bezmleczny gryczana Nestle hipoalergiczna nadaje się do początku wprowadzania pokarmów uzupełniających.

  Dzień dobry! Bezmleczny gryczana Nestle składa się z płatków śniadaniowych, więc doskonale nadaje się do wprowadzania pokarmów uzupełniających. Ponadto, hipoalergicznych kaszy, t. Z. W skład mleka i glutenu.

 • Vlasla awatar

  Włas

  25.08.2016
  1

  Nasz pierwszy pap

  Jest to pierwsza owsianka papka i przynętą w życiu mojego dziecka, kasza zadowolony. Brak wysypki, alergie i inne nie były problemy z sposób brzucha też szybko i łatwo przygotowane (choć trzeba ingerować intensywnie, aby uniknąć grudek), konieczne jest, aby wypełnić ciepłą wodą lub mlekiem, to jest ...

 • _kira_ awatar

  _kira_

  04.08.2014
  2

  Nie jest to dobry owsianka z Nestle, jest znacznie lepiej

  I opiekowała jej pierwsze dziecko i drugie wejście bezmleczny owsiankę Nestle. I zazwyczaj wolą bezmleczny płatki że chociaż mleko było naturalne, kupić na rynku, dobrze, a latem jesteśmy wszystkie dzieci w wiosce, więc hodować owsiankę na mleku krowim lub naturalnego koziego.

 • Veronica Sadovskaya awatar

  Veronica Sadovskaya

  01.08.2013

  zachwycający

  Znalazłem ten bałagan w sklepie i postanowił kupić dziecko. Coś podobnego w tym bałaganie jest to, że nie ma cukru. To moim zdaniem jest bardzo ważne. Wróciłem do domu i zaczął gotować dla swojego dziecka. Masza nie lubi owsianki, ale staram trudno znaleźć taki, że lubi.

 • Valeria Kraśko awatar

  Valeria Kraśko

  10.12.2013
  1

  Zawiesinę o barwie brązowej. dziecko nie spożywa

  osobiście nie lubię markę owsianka. preparat otrzymany krorichnevataya niezrozumiałe. To nie ma całkowitego rozpuszczenia. z łyżką nadania nie jest możliwe. Dziecko nie smakuje jak to, odwraca się od butelki, krzywi (kasza inna firma zjada z apetytem.

 • Baynti awatar

  Baynti

  4.07.2014

  Super owsianka bez grudek i bardzo smaczne

  Nestle kaszka zakochał się nawet wtedy, gdy tylko pierwsze dziecko urodziła. Po pierwsze wprowadzenie pokarmów stałych z warzyw, a następnie włączony do owsianki, i podobało mi się tak bardzo, co jedli i jedli) Lubię te płatki są zawsze uzyskać bez grudek, smakuje zaskakująco przyjemne, i gotować szybko.

 • kse Avatar

  KSE

  27.05.2016

  Dopóki Wybrałem owsiankę!

  Po pierwsze, nie uważam się za super-matek hipochondryk, ale dziecko nie chcą karmić z niczego. Córka 7 miesięcy, strażników. Jedz warzywa pyureshki (tylko Gerber więcej o tym napisać recenzję). Kilka dni temu zaczęliśmy dając owsiankę.

 • Elena Michalewicz awatar

  Elena Michalewicz

  16.02.2018

  3 zdjęcia
  Mój ulubiony zbóż z Nestle.

  Znajomość z płatków Nestle zacząłem 5 lat temu ze starszą córką. I trwa do dziś z małym chłopcem. Pierwsze stałe pokarmy rozpoczął bezmleczny kaszy gryczanej. Smaczne, przydatne i zabawne! Brak reakcje alergiczne były ani pierwszy ani drugi dziecko, co nie jest bez znaczenia.

 • saviirina awatar

  gliny Irina

  27.05.2014
  1

  Dzięki niemu zaczęliśmy przytyć

  5 miesięcy z dzieckiem zaczął dawać ten kleik. Z pięciu ponieważ dziecko jedzenie dziecko pluć się w dużych ilościach, bardziej gęste alergii mieszanina przyczyna lub zaparcia, waga nie zyskał w ciągu dwóch miesięcy, pediatra powiedział przejść do owsianki. Nestle wybrał gryki.

 • Masza Yves awatar

  Maria Ewa

  21.06.2016

  1 zdjęcie
  Dobra kasza, aby rozpocząć karmienie.

  Jest z tego bałagan zaczął naszą przynętę. Dziecko jedzenia owsianki z wielką przyjemnością, choć wiele matek powiedzieć, że dzieci nie lubią bezmleczny owsiankę, eksperyment ten nie staje do innych producentów, zatrzymał ją.

 • Nina74 awatar

  Nina74

  27.05.2018
  1

  Jak jadalne)

  Witam) Nasze Masha 6 miesięcy, a teraz nadszedł czas, aby wprowadzić zbóż. Wybór padł na gryki, ponieważ uważa się, hipoalergiczne i użyteczne. W tym samym czasie moja córka niedobór laktazy i dlatego ważne było, że owsianka nie zawierają mleka. Wybór padł na bezmleczny gryki od Nestle.

 • Natalia E. Sharkova awatar

  Natalia E. Sharkova

  26.06.2018
  1

  wielki owsianka na pierwszym karmieniu

  Witam wszystkie mamusie. Chcę podzielić się swoją opinią na zbożach Nestle. Ze starszym dzieckiem, staraliśmy kilku producentów zbóż i zatrzymał się w końcu do Nestle. Z drugim dzieckiem od razu zaczął z owsianki Nestle. Przynęta zaczęliśmy z tej koniczyny.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   Sałatka z liści rukolą

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *