kuchnia

CO Jeśli zużycie TEST BLINY

Co jeśli naleśniki są łamane i przyklejają się do patelni?

Zdecydowałeś się zaskoczyć swoich bliskich pyszne i słodkie naleśniki, ale w obliczu nepredvidennymb problemfvb? Nie spiesz się denerwować. W tym artykule dowiesz się, co zrobić, jeśli naleśniki są łamane i przyklejają się do patelni.

Naleśniki są podarte, jeśli ciasto jest zbyt płynny

Naleśniki są podarte, jeśli ciasto jest zbyt płynny
Zdjęcie: Getty
  • Liczba porcji: 4
  • Czas przygotowania: 30 minut

Naleśniki są podarte - co jest tego powodem?

Więcej szczęścia następnym razem. To powiedzenie jest często prawdziwe. Ale co, jeśli ciasto i na drugi i trzeci raz nie chce wypaść z patelni? Pierwszym krokiem jest znalezienie przyczyny problemu. Nie może być kilka:

  • Test nie jest wystarczająco dużo jaj. Wyrabiania ciasta na naleśniki, postępuj zgodnie z receptą. Jajka połączyć wszystkie składniki razem i nie dają partia eksplodować i przyklejają się do patelni. Wadą tego składnika daje gęstość i strukturę ciasta. Aby zapisać puste, dodać 1-2 jajka i kilka łyżek mąki. Wszystko dokładnie wymieszać, aby uniknąć zgrubień i rozpocząć pieczenie.
  • Brak mąki. Podczas smażenia ciasto odparować prawie cała wilgoć. Jeśli ciasto jest zbyt płynny, ciasto okazuje się bardzo cienka i włącz go bez szkody jest prawie niemożliwe. Poprawienia błędu, można łatwo, dodając trochę więcej mąki i dokładnie wymieszać, aż będzie gładkie ciasto.
  • Trochę tłuszczu w cieście. Z tego powodu, naleśniki mogą być trudne, aby nadążyć z patelni. Jeśli zauważysz problem, wystarczy dodać do ciasta kilka łyżeczek oleju roślinnego.

W procesie dokonywania naleśniki, spróbuj położyć ciasto jak najmniejszym stopniu z przyprawami i cukrem. Aby ciasta słodsze i pachnące, użyj dżemów owocowych lub sosem karmelowym.

Czytaj więcej:   PRZYKŁADY pożywienia dla 10 osób

Podarte naleśniki - co robić?

Tak, teraz wiesz, dlaczego naleśniki Rush. Każda z wyżej wymienionych powodów można łatwo skorygować poprzez dodanie do ciasta składników brakuje. Aby uzyskać idealny do pieczenia, skorzystaj z rad doświadczonych kucharzy.

  • Zawsze ściśle przylegają do receptury. W celu zmierzenia dokładną ilość danego składnika, korzystanie z wagi kuchenne.
  • Wyrobić ciasto do placków może być ręcznie lub przy użyciu miksera. Najważniejsze jest, aby jednolity, zniknęły wszystkie grudki. Suche składniki dodaje się do niewielkiej ilości płynu, dokładnie miesza, a dopiero następnie wlano resztę mleka lub jogurtu.
  • A następnie wylano na patelnię części elemencie, Raskalov studzienki w płytce, a smar niewielką ilość tłuszczu zwierzęcego.
  • W procesie pieczenia naleśniki pożar może być nieznacznie zmniejszona.

Aby naleśniki nie były podarte, należy je specjalną łopatę. Po pierwsze, należy podnieść krawędź ciasta, a następnie ostry ruch obracający go dookoła. Aby przygotować pieczenia idealny masywną żeliwną patelnię. Jeśli takich potraw nie należy używać brytfanny z powłoką nieprzywierającą i specjalny ekspres krepy.

Czytaj więcej: kompot czeremchy

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *