kuchnia

Co się gotować ze świeżych nerka

solone nerka

solone nerka

Ten przepis jest bardziej ideologiczny i filozoficzny, bo już rozprzestrzenił się na różne sposoby solenia łososia, na przykład, tutaj i tutaj. A chodzi o to, że wszystkie „Atlantic” łosoś (łosoś, pstrąg), który jest prezentowany na naszym rynku, w rzeczywistości jest to ryba, hodowlanych i nie mając do Atlantyku znaczenia. Oczywiście, jakość i smak estetyczny ryb jest poza pochwały. Dziecko chce karmić produkty naturalne, ponieważ nie jest jasne, jak stymulatory wzrostu stosowane w produkcji wpływa na rosnący organizm ludzki. Tutaj przychodzi nam z pomocą nerka. Najgrubszych i piękny widok z łososia pacyficznego, który tuczone wyłącznie w oceanie.

Składniki na słoną nerka (proporcji w przepisie):

świeże czerwone łososia

woda

sól kamienna

cukier

liść laurowy

słodki groszek

czarnego pieprzu

Sól kuchenna nerka:

tuzluk
Filety nerka

Ta duża ryba jest sprzedawana, zazwyczaj w całości. W związku z tym, łatwiej jest sól w solance. W związku z tym, należy uruchomić solanką gotowania. W rzeczywistości jest to nasycony roztwór soli. Zagotowania wody i rozpuszcza się w niej soli aż do całkowitego rozpuszczenia. To tam około 350 gramów. soli na litr wody. W gotowej solanką litrze wody można dodać małą liść laurowy, kilka łyżek cukru szkiełkiem wymienione papryki. Te przyprawy mogą być wprowadzane lub nie umieścić smak. Gotowy solanka do ostygnięcia. Wolę wyciąć ryb w filety, następnie do jedzenia, ale nie bałagan wokół.

Tarka na patelni
ryby w solance z ucisku

Nerka dodać do pojemnika do solenia. Napełnić schłodzonej solanki. Pokrycie górnej krawędzi koła oraz wpychanie jarzma ryby były całkowicie pokryte solanką. Usuwa skurcz w chłodnym miejscu.

Czytaj więcej:   naleśniki brokuły i kalafior

 

Teraz rozważyć czas solenia. Nerka - tłuszcz ryb i potrzebuje czasu, aby dojrzeć. Oczywiście, można spróbować, a po kilku godzinach ... Ale wolę na poniższym schemacie. Dla słabych Ciągle solenie dni ryby w solance. Potem przejście do plastikowego worka, w którym dojrzewa więcej ryb dziennie. Następnie nerka może służyć. Jeszcze kilka dni, ona spokojnie leżeć w tym samym opakowaniu.

Dzięki mieszkańców Kamczatki, kiedy solenie świeży łosoś nerka może działać na pasożyty. Aby chronić mięso mają zamrożone ryby solone przez 21 dni. Dodać pożądane przez siebie, że temperaturę poniżej -18 stopni Celsjusza zamrażania.

Ci, którzy kupują ryby mrożone, taka procedura nie jest konieczne. Na tej samej branży będą jeszcze korzystniejsze zamrażać domu.
 

Porównaj smak nerka z łososia i pstrąga, nie - nie mogą być porównywane, są zupełnie inne. Ale jego sąsiedzi w Pacyfiku: różowy łosoś i keta w postaci soli, to jest dokładnie to lepsze w smaku. Smacznego !!!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *