kuchnia

Co można jeść po śledzia

Że to, co nie może jeść?

Każdy wie o zabawnych rezultatów, które mogą się zdarzyć, jeśli jesz marynatę i pić mleko. Ale lekarze nie wiedzą jeszcze dokładnie, dlaczego te produkty w takiej kombinacji są sprzeczne. Dla wielu, połączenie śledzia i produkcji mleka nie jest ognista mieszanina. I są przekonani, że jest to temat tabu - po prostu nawykiem. Dorastaliśmy z wiedzy o produktach, a nie zgodność racjonalnych wyjaśnień nie są potrzebne. Każdy naród ma swoje ograniczenia, jakie produkty nie mogą być mieszane.

Niektórzy naukowcy uważają, że ta wiedza przyszła do nas z dawnych przekonań. Nie wszystkie kraje są takie same zakazy kombinacji żywności. Można to nazwać kultura jedzenia i porównać go z tym, że dużo ślimaków i żab w naszym kraju, ale nie robią posiłków biznesowych, jak we Francji, ale te małe zwierzęta mają - luzem.

Więc tutaj vpisok antisochetany:

  1. Skrobia z kwaśnych produktów spożywczych , takich jak pomidory, pomarańczy nie jest zalecane w celu wymieszania. Nie będzie to reakcja chemiczna. A produkty stracą wszystkie swoje użytecznych cech, czyli owoce i warzywa spadnie więcej niż bezużyteczne obciążeń do żołądka.
  2. Ciekawa reakcja pojawia się po raz pierwszy pić wodę sody, a następnie mleko . Żołądek eksploduje trochę małą fabrykę chemiczną. Można zobaczyć na zdjęciu, które pochodzi z cola, jeśli wymieszać z mlekiem.
  3. Nie tak interesująca, ale także szkodliwe działanie to jest, jeśli nie jest owocem po wielkim posiłek , jak kiedyś. Po pierwsze, sałatki, następnie gorące, słodkie i następnie na deser - owoce. Pierwsze gorące posiłki są trawione znacznie dłużej, a do przełomu dochodzi do owoców, które odbędzie się za pół godziny. A owoce zaczynają gnić już po pierwszych 15 minutach w żołądku. Paskudny obraz pojawia się na naszych oczach, jeśli wyobrazimy sobie, że dzieje się w tym momencie w brzuchu.
  4. Pyszne jabłka, winogrona dojrzałe, soczyste śliwki Gruszko, morele i melony nie powinni jeść po żywności białka : mięso, ryby, grzyby, jajka. Z tego samego powodu co w poprzednim akapicie - różnica w szybkości trawienia.
  5. A kto nie lubi rano wypić kawę i zjeść chleb żytni , na przykład, z olejem? Jeśli jesteś fanem, należy wiedzieć, że wszystko odbywa się na próżno. Ciało spadło tylko produkty, wypełniacze bez składników odżywczych. Ponieważ kofeina zapobiega wchłanianie niezbędnych elementów w ciele, w szczególności wapnia.
  6. W związku z zakazem żołądka - kosmiczne mieszaniny reaktywne pocisku. Ta rakieta entuzjaści wolą latać partie wesołe. Ta mieszanka cola i alkohol - napój dla każdego, kto chce szybko upić się rano i mieć silną kaca.
  7. Piwo z orzeszków ziemnych - klasyczna kombinacja. Ale raczej destrukcyjne. Orzeszki nie odnosi się do rodziny nakrętką, jak się powszechnie uważa, lecz z roślin strączkowych. A w połączeniu z ziaren alkoholu stracić wszystkie swoje własności, a po prostu staje się ciężki produkt do ciała.
  8. Aby uzyskać prawdziwy środek przeczyszczający, jeść melona i popijając alkohol , i potrwa do toalety jak maratończyk. Czy można pić zimnej wody melon, kefir, jogurt - ten sam efekt.
  9. I dostać obrzęk twarzy i obrzęki, jeść więcej arbuza, chwytając jego różnych słonych pokarmów . Następnie płyn jest opóźniony w organizmie, a otrzymasz „piękno” na twarzy.
  10. A na ostatnim miejscu ma klasyczną kombinację ogórka z mlekiem i śledzia . W rzeczywistości wszystko zależy od indywidualnej osoby. Ktoś to połączenie może powodować fermentację w żołądku, a niekiedy zatrucie. Ogórki lub śledzia złowione w żołądku, utlenia się mleko, i jest bezpośrednio zminimalizowane. Mimo to, w kulturze żywności są dania, które łączą w sobie mieszankę. Najczęstszym - mięso mielone (klasyczne połączenie mleka i śledzia).
Czytaj więcej:   Chicken AN Lazerson

Które nie byłyby przeprowadzone eksperymenty z produktami. Ważne jest, aby dać sobie pierwszej pomocy na czas i prawidłowo. Jeśli chcesz zmieszać sodę z mlekiem, to nie zaprzecza samemu mieć na sorbentów ręcznych. Lepiej jest pić takie eksperymenty z góry, na przykład, węgiel aktywowany lub Polysorb. Aby pozbyć się ciężkiego zatrucia węglem aktywnym jest konieczna, by zniszczyć lub Polysorb 60 tabletek rozpuścić w wodzie do picia 2 łyżki te leki tak długo, jak to będzie lepiej. Oraz, jeżeli po zmieszaniu z wodą sodową, śledzia i Ogórek w żołądku zaczęło „Party”, pomocy sorbentów.

Więc teraz wiemy, wszystkie tajemnice, jak „bomba” żołądek, a nawet broń defensywną w tej wojnie - antidotum w postaci sorbentów. I wreszcie, informacje o dziwnych kombinacji żywności, dwa akapity są dokładnie odwrotne zdanie na temat produktów „przyjaźni”.

Sałatka z ogórków i pomidorów - lato i pomocny ... choć, tam jest tylko latem, przydatność nim znika natychmiast związanych pomidorów i ogórków. Akademik Pokrowski AA w trakcie swoich badań doszli do wniosku, że połączenie z ogórków i pomidorów prowadzi do zniszczenia sałatka witaminy C.

Oto, na przykład, zupa szczawiowa dobrze jest jeść z mlekiem. Połączenie oczywiście otvratnoe ale takie przyjaźni szczaw i mleko są podzielone szkodliwego kwasu szczawiowego.

Cóż, teraz wszystko zjeść posiłek i utrzymanie lojalnych sorbentu!

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *