kuchnia

Dania z chrzanem na zimę

Chrzan recepty radzą, aby korzystać z zimnych dań, potraw mięsnych i ryb i sałatek warzywnych.

Drobno posiekane liście mają wyraźny aromat i specyficzny smak. Ta przyprawa dobrze komponuje się z zimnych zup: Okroshka i zimnej zupy. Przygotowanie chrzanu ma szczególne miejsce na liście kulinarnych. Gdy gotujemy w domu, chrzan pozostawia wykorzystania do konserw pomidory i ogórki. Chrzanu dodaje się do marynaty, ponieważ rośliny wykazują silne działanie bakteriobójcze. Mały kawałek przyprawami uratuje danie chrzanu przed uszkodzeniem i formy, przy jednoczesnej poprawie smaku. Dzięki tej squash soli przyprawy i korzeń receptur z chrzanem Zalecane dla kapustą.

Palący smak ze względu na obecność oleju chrzanu gorczycy. Jest ona uwalniana podczas szlifierskie zakładu. Ostrość od przypraw mogą złagodzić miód, sok z cytryny, orzechy lub starte surowe buraki.

Podczas gotowania z chrzanem należy pamiętać, że jest to produkt bardzo ostry. Jeżeli są spożywane w dużych ilościach, może spowodować podrażnienie żołądka. Ponieważ dużo lepiej nie angażować się w tym produkcie i dozowania dodawanie przypraw do jedzenia, a czasem do zmniejszenia zawartości chrzanu.

Aby przez cały rok, aby mieć pod ręką to przyprawa zaleca się przygotować chrzan w proszku do wykorzystania w przyszłości. Aby to zrobić, korzenie tej rośliny przemyto nastrogat i wysuszyć w piecu. Następnie szlifowanie chrzanu lub zgniatać w moździerzu. Przyprawa należy przechowywać w szczelnym pojemniku, korzystnie szkła. Przed dodaniem proszku chrzanu żywności należy rozcieńczać gorącą wodą, a następnie ochłodzono. To pozwala zaoszczędzić najcenniejsze walory tej przyprawa przez cały rok.

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Czytaj więcej:   pysznym sosem gołąbki przypadku filmów recepta

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *