Wskazówki

mąka naleśniki gram

Cienkie naleśniki z mąki gram wykonane z minimum składników, zawierają dwa razy więcej białka jak zwykłe naleśniki i łączy w sobie dosłownie wszystko!

Placki-w-g-mąki

Tak, muszę wyznać: Nienawidzę gotować naleśniki. Tak, Mardi Gras i wszystko to (mamy już przygotowane naleśniki dwa razy i mam zamiar zrobić to jeszcze raz), ale naleśniki - to po prostu nie mój podpis danie. Czasami są one podarte, czasami spalić, czasem banalne spalić szczyt i pozostać wilgotna w środku.

Nadal dumnie informując znajomych o feat siostry (Oksana, hello!), Który jest pieczony na Ostatki naleśniki sto szkolnych. Aby to zrobić, musiała zamknąć kuchnię Wewnątrz: duża rodzina naleśniki na stole nie są zachowywane.

Ja jakoś zadziwiająco szczęście „mistrzami pancake”: moja siostra gotować naleśniki, moja dziewczyna umie gotować naleśniki, moja dziewczyna kreska dawny sąsiad może zbudować cienka i delikatna, nawet naleśniki z kwaśnego jogurtu. Tak, jak dla mnie, te naleśniki powinny być cienkie, w otworze i prawie przezroczysta.

Więc kiedy przyszła moja kolej, aby traktować naleśniki, od razu pomyślałem o czymś lekkim i jednocześnie satysfakcjonujące. Ponadto, ja już dawno obiecał podzielić się z wami receptury z mąki gram, ale nie hummus. Zbieg okoliczności? Nie sądzę.

Placki-w-g-mąki

Oczywiście, można leżeć i powiedzieć, że wszystko okazało się doskonałe po raz pierwszy. Wcale nie! Jednak po kilku testach gram mąki naleśniki okazało się niemal doskonały. Śmiało mogę stwierdzić to, ponieważ nie tylko próbował, ja 😉

Dlaczego gotować od gram mąki? Chłopaki, mam obsesję na punkcie tego produktu. mąka z ciecierzycy zawiera dwa razy więcej białka jako pełnoziarnistych. Ponadto istnieje wiele użytecznych nishtyakov takich jak witamina B6, włókna, magnezu i cynku. Ponadto besan nie zawiera glutenu i ma niski indeks glikemiczny. Dlaczego ma zwykłe naleśniki, czy można przygotować tak samo smaczne, ale bardziej użyteczne od naleśników besan?

Czytaj więcej:   naleśniki prosty przepis z mleka FOTO Krok po kroku

Placki-NOS z gramów mąki

Składniki na 2 części:

2/3 filiżanki (80 g) g mąki
1 1/3 szklanki wody i
1 jajko
sól i pieprz zaciskowy

Przygotowanie:

1) Zmieszać wszystkie składniki. można stosować mieszarkę lub zrobić ręcznie (ale może pozostać grudek)
2)) wstępnego ogrzania antyadhezyjną patelnię na średnim ciepła z niewielką ilością oleju
, 3) w ogrzewanej miski wlać połowy kadzi ciasta i narybku po obu stronach pod osłoną przez kilka minut ( sprawdzić, że wszystko zależy od talerzy i garnków),
4) uzyskać około 6-7 naleśniki mały: więcej niż naleśniki, ale mniej tradycyjne naleśniki

W szczególności, z tego przepisu zostaną połączone dowolną słony farsz: gotowane dyni z serem feta i świeżą pietruszką dla siebie, i sos pomidorowy z feta i suszonych bazylię dla swojej dziewczyny. Wydaje mi się, jeśli usuniesz solą i pieprzem i dodać słodzik takie naleśniki mogą być połączone z dżemem!

Twoja kolej: Dobry kucharz naleśniki? Jeśli tak, to na pewno trzeba się zaprzyjaźnić!
Słodkie lub słone polewy? I zwykle wybierają słodkie, ale ostatnio szalenie chce naleśniki z szynką i serem.
Cienkie lub grube naleśniki Pancake? Absolutnie - cienka.Przeczytaj ten temat:

Prawie Sałatka grecka

Co będzie dalej?

Zdrowe czekoladowe babeczki z tajnego składnika ...

Dyni zdrowe owsiane naleśniki z 6 substancji ...

Podstawowe sałatka z ogórków i kukurydzy ...

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *