Pomarańczowe recepty dżem z agar-agar
Wskazówki

Pomarańczowe recepty dżem z agar-agar

o składnikach

Dodatkowe składniki obecne cytryny dżem pomarańczowy. Pomaga zheleobrazovaniyu i równoważy smak detalu. Jeśli dodamy do pomarańczy i grejpfruta wapna dżemem nabyć wyrafinowane gorycz i cienkie, w przeciwieństwie do pomarańczowego słodyczy. Dostać ciekawą zacięcie smak cytrusów, ale jako podstawa - pomarańcze, zostawić za sobą let pierworodztwo nazywa pomarańczowy.

I schowany agar pomarańczowa marmolady i ciemnego rumu (można zastąpić alkohol). Agar opcjonalny składnik, jako żelowanie i pomarańczy na własną rękę. Ale ponieważ używam dżemem i herbata, a jako składnik do pieczenia, muszę to zagwarantowane gruba. I nie podoba ci się rozmazuje dżem na chleb, a zysk w łyżką.

apelsinovyj-gam17

O technologii przygotowania

Najpierw musimy obierać owoce i moczyć w wodzie przez jeden dzień, aby usunąć z ich goryczy (alternatywnej - blanszowanie, ale z bardziej skromny rezultat). Potem przycisnął do owoców dodać cukier i gotować - szybko na dużym ogniu, następnie naturalne pektyny nie ma czasu, żeby się załamać. Kruchym, klasyczne zacięcia, nie my! I od razu będzie wlać gorący dżem na uprzednio wysterylizowane słoiki. „gorący” warunki i „prawo” są wymagane, jeśli chcemy słoiku stał przez długi czas.

Stosunek cytrusów i cukru, pożyczył zasadę obliczania zaleceń do przygotowania dżemów i zachowuje Pierre Hermé.

Przygotowanie: 1,5 godziny + 24 h / Wytwarzanie: 30 minut / wyjścia: 0, 75 g

składniki

  • 4 pomarańcze
  • 1 grejpfrut
  • 1 cytryny
  • 2 małe wapna
  • cukier
  • woda
  • 3 godziny. Ciemne łyżki Roma „Bacardi”
  • 1 godz. l. Jeśli Agara

apelsinovyj-gam1

Jak gotować marmoladę pomarańczową

Przygotowanie - najtrudniejszy etap tylko dla gospodyń pacjentów

Dokładnie za pomocą pędzla i detergentu, pranie owoców, to w jaki sposób powinny opoloskivaem. Subtelnie bez dotykania białego udział usunięcia skórkę ziemniaków do obierania.

Czytaj więcej:   Śledź konserwowany

apelsinovyj-gam2

pocięto na cienkie paski 2-3 cm długości trzecich, skórka pomarańczy.

apelsinovyj-gam3

Reszta nie wyrzucaj skórki! Wymieszać z cukrem i zamrozić do późniejszego wykorzystania dla przyszłych deserów.

Wyczyścić owoce białej części, jest w podziale na segmenty, aby pozbyć się barier i nasiona.

apelsinovyj-gam5

Zważ obrane skórkę z cytrusów, których będziemy używać. Dodanie do niej taką samą ilość owoców wody. Zamknij pokrywę i wyjąć jeden dzień w chłodnym miejscu, na przykład na balkonie.

apelsinovyj-gam7

przygotowanie

Następnego dnia, wycisnąć owoce i zważyć. Dodaj cukier, równe wagi wciśnięty puste dla dżemu (zajęło mi 500 gramów cukru).

Pomarańczowa woda nie powinna być wylana i wypełnić z cukrem, lub gotować Homemade Lemonade wszystkie zasady - nie wątpię, że jest doskonale gasi pragnienie.

apelsinovyj-gam8

Stawiamy na ogniu, doprowadzić do wrzenia i gotować na średnim ogniu przez 20-30 minut. Czas zależy od ilości dżemu. Kilkakrotnie wymieszać.

Na kilka minut przed końcem gotowania dodałem agar. Ten krok jest opcjonalny, ale Agar można uzyskać gęstą konsystencję dżemu. Jeśli nie agar, pektyna lub wykorzystanie zhelfiksom i zrobić zgodnie z instrukcją. I powiem wam o Agar.

1 łyżeczka z proszkiem agaru, wlać pół szklanki wody i twierdzą 5-10 minut.

apelsinovyj-gam14

Następnie wyślij agar w ogniu. Wprowadzamy mieszaninę do wrzenia i usuwania z ognia, nadal mieszając. Masa powinna być podobna do galaretki, następnie wlewamy do garnka z puste i jak mieszać. Dżem pomarańczowy z agarem żelowania występuje przy chłodzeniu.

apelsinovyj-gam13

Przy końcu odlewania alkoholu o smaku. Mamy sprawdzić dostępność. Jam jest gotowy gdy kropla na spodek „marszczenia”, gdy „przesunięcia” gwóźdź. Bądź pewien, dżem Dowar! Inaczej on spleśniały.

Czytaj więcej:   przepis sporządzenia Moonshine

Delikatnie wypełnienia szyjkę gorącej cieczy z wyprzedzeniem sterylizowane słoików je szczelnie. Przewracać i otula kocem. Poczekamy aż pomarańczowej marmolady do ostygnięcia i wysłać go w chłodnym miejscu.

apelsinovyj-gam18

apelsinovyj-gam16

Wybierz swój język

polskiangielski niemiecki hiszpański francuski włoski portugalski turecki arabski ukraiński szwedzki węgierski bułgarski estoński Chiński (uproszczony) wietnamski rumuński tajski słoweński słowacki serbski malajski norweski łotewski litewski koreański japoński indonezyjski hinduski hebrajski fiński grecki holenderski Czech duński chorwacki Chiński (tradycyjny) Filipińska urdu Azeybardzhansky ormiański Białoruski bengalski gruziński kazachski Kataloński mongolski rosyjski Tadzhitsky Tamil'skij telugu Uzbetsky


Dodaj komentarz

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *